Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 23 kwi 2014, 16:11
AdrianR napisał(a):A dlaczego nie jesteś dobrze nastawiony do rodziców? Nie wspierają cię jakoś w życiu czy o co chodzi? :?

Do 20-go roku życia ogólnie byłem do nich pozytywnie nastawiony, potem się to zmieniło. Powodem jest mój nieprawidłowo pracujący układ limbiczny, w wyniku jego nieprawidłowego funkcjonowania, pewne sytuacje w domu, które miały miejsce kilka lat temu spowodowały zmianę. O ponownej zmianie już raczej nie ma mowy, bo teraz już czasami totalnie byle co u nich potrafi mnie mocno wku.wiać i jeszcze bardziej utrwalać moje negatywne nastawienie do nich.
Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 16:20 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Abbey 23 kwi 2014, 16:17
ostatnio dowiadywałam się co u ludzi z mojego gimnazjum, u tych wszystkich 'sierot życiowych' i 'outsiderów'.
wszyscy wyszli na społecznych ludzi, mają przyjaciół
ja nie mam nikogo :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Saraid 23 kwi 2014, 17:12
axxk napisał(a):oj mam nadzieje, że doczekam jakiegokolwiek jutra...
na chwile obecna to nie wiem jak mam przetrwac dzień po dniu

Wszystko się z czasem ułozy działanie leków się rozkręci i Ty poczujesz się lepiej i pisz co Ci leży na sercu.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mangiferaindica 23 kwi 2014, 20:23
Vett napisał(a):ostatnio dowiadywałam się co u ludzi z mojego gimnazjum, u tych wszystkich 'sierot życiowych' i 'outsiderów'.
wszyscy wyszli na społecznych ludzi, mają przyjaciół
ja nie mam nikogo :why:

Witam w klubie.

AdrianR napisał(a):
Zasłużyłem na taki los.

Nie prawda mangiferaindica Nikt sobie na taki los nie zasłużył. :roll: Ja wierzę jednak, że w końcu znajdzie się jakiś porządny i doświadczony terapeuta dla ciebie. Może takie słowa to niewielka pociecha ale mimo to trzymam kciuki żeby ci się ten cholerny los odmienił.

I tu mamy paradoks, bo sama studiuję psychologię, chociaż terapeutę nie zamierzam być. Wolę mózgi.

Ale to fakt, hasło dla wszystkich: Nikt sobie na taki los nie zasłużył. i żeby ci się ten cholerny los odmienił.

Samotność

przez pan26xyz 26 kwi 2014, 10:18
Obudziłem się rano nawet z dobrym nastawieniem, zerknąłem do telefonu a tam wiadomość przeczytałem i nie zrobiło to co było tam napisane większego wrażenia. Jednak przy okazji coś podpowiedziało mi bym przeanalizował wiadomości i niepotrzebne usunął i wiecie co zauważyłem. Większość osób do których napisałem po prostu nie odpisała, ludzie mają mnie gdzieś. A więc muszę przyzwyczaić się do tego i również przestać reagować na wiadomości. Jestem zły na siebie.
pan26xyz

Samotność

przez mangiferaindica 26 kwi 2014, 13:54
pan26xyz napisał(a):Obudziłem się rano nawet z dobrym nastawieniem, zerknąłem do telefonu a tam wiadomość przeczytałem i nie zrobiło to co było tam napisane większego wrażenia. Jednak przy okazji coś podpowiedziało mi bym przeanalizował wiadomości i niepotrzebne usunął i wiecie co zauważyłem. Większość osób do których napisałem po prostu nie odpisała, ludzie mają mnie gdzieś. A więc muszę przyzwyczaić się do tego i również przestać reagować na wiadomości. Jestem zły na siebie.

Skąd ta złość? Że, wybacz, że tak to ujmę, "dałeś się nabrać"? Bo jeśli tak, to to ja przeżywam to systematycznie, i naprawdę, gorzki smak rozczarowania (kolejnego!) jest paskudny.

Samotność

przez Siddhi 26 kwi 2014, 14:07
mangiferaindica napisał(a):
pan26xyz napisał(a):Obudziłem się rano nawet z dobrym nastawieniem, zerknąłem do telefonu a tam wiadomość przeczytałem i nie zrobiło to co było tam napisane większego wrażenia. Jednak przy okazji coś podpowiedziało mi bym przeanalizował wiadomości i niepotrzebne usunął i wiecie co zauważyłem. Większość osób do których napisałem po prostu nie odpisała, ludzie mają mnie gdzieś. A więc muszę przyzwyczaić się do tego i również przestać reagować na wiadomości. Jestem zły na siebie.

Skąd ta złość? Że, wybacz, że tak to ujmę, "dałeś się nabrać"? Bo jeśli tak, to to ja przeżywam to systematycznie, i naprawdę, gorzki smak rozczarowania (kolejnego!) jest paskudny.

Nabrać?
Siddhi

Samotność

przez mangiferaindica 26 kwi 2014, 14:19
Nabranie się na piękną iluzję, że nie jest się wiecznie samemu. O to mi chodziło ;-)

Samotność

przez bedzielepiej 26 kwi 2014, 18:31
i znowu sama

Samotność

przez pan26xyz 26 kwi 2014, 19:49
mangiferaindica napisał(a):Skąd ta złość? Że, wybacz, że tak to ujmę, "dałeś się nabrać"? Bo jeśli tak, to to ja przeżywam to systematycznie, i naprawdę, gorzki smak rozczarowania (kolejnego!) jest paskudny.

Nie, nie nabrałem się ja to wiem, ludzie po prostu odwrócili się ode mnie bo jestem niewygodny. Po za tym mój wygląd robi też swoje.
pan26xyz

Samotność

przez Saraid 26 kwi 2014, 20:19
bedzielepiej napisał(a):i znowu sama

Masz przecież siebie ;) nie czujesz sie dobrze sama ze soba?
Saraid

Samotność

przez bedzielepiej 26 kwi 2014, 20:25
jak jestem sama, to czuję się jakbym nie istniała.

Samotność

przez mangiferaindica 26 kwi 2014, 20:29
pan26xyz napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):Skąd ta złość? Że, wybacz, że tak to ujmę, "dałeś się nabrać"? Bo jeśli tak, to to ja przeżywam to systematycznie, i naprawdę, gorzki smak rozczarowania (kolejnego!) jest paskudny.

Nie, nie nabrałem się ja to wiem, ludzie po prostu odwrócili się ode mnie bo jestem niewygodny. Po za tym mój wygląd robi też swoje.

A mi sie jeszcze zdarzy nabrać i nie potrafie tego wyrugować, latwiej by bylo.

Samotność

przez Saraid 26 kwi 2014, 21:15
bedzielepiej napisał(a):jak jestem sama, to czuję się jakbym nie istniała.

To czas to zmienić zrób coś dla siebie poczuj radość z bycia z samą sobą ,popatrz na siebie jakbyś patrzyła na najlepszą przyjaciólkę.
Saraid

Sortuj wg