hej potrzebuje wsparcia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: hej potrzebuje wsparcia

przez margonia 22 kwi 2009, 11:40
Dziś bez wiekszych zmian.czekam i czekam.dostalam zwolnienie tylko na tydzien....niestety tak w jest w Irlandii...przeraza mnie to wszystko.Tak niechcialam zeby sprawy sie tak potoczyly jak sie potoczyły...Tak bronilam sie przed tym zeby nei wpasc kolejny raz w depresje ze ten strach mnie sparalizowal na tyle ze wpadłam....:((((((((((( :cry: :cry: :cry: po ostatniej powiedzialm sobie nigdy wiecej lekow!!!A tu dupa...:(

[Dodane po edycji:]

Światełko w tunelu,rozmawialam z szefem jaka jest sprawa....powiedzial nie mysl o pracy masz sie relaksowac,i wracac do siebie...4 maja spotkamy sie znow i pogadamy jak sie czujesz.:D.boze niech poprawa przychodzi szybko -chce juz być ,normalna):(

przez CzarnaZebra 23 kwi 2009, 00:21
Dobrze że rozmawiałaś z szefem, bo niestety depresję widac i to bardzo. Można się uśmiechać przez 2 godziny nawet przy piwku, ale przez 8 godzin pracy ni cholery.

Z tego co wiem o xanaxie, jeśli przez tyle czasu nie zadziałał, to nie pomoże, a na pewno nie w tej dawce. To jest środek doraźny, ma działać na "już", on nie ma rozruchu.

To zdaje się początek Twojego leczenia? Bądź dobrej myśli, lekarz dobierze Ci leki i będzie dobrze, mam nadzieję że trafiłaś na sensownego lekarza który nie będzie Cię dręczył nieskutecznym lekiem przez długie miesiące, bo i takie przypadki na forum bywały.

Szef ma rację, odpoczywaj. Jak nie dasz rady, to przedłuż zwolnienie. nie dodawaj sobie zmartwień przez rozmyślanie o pracy, przyjdzie ten dzień ze poczujesz ze możesz wrócić. Przy dobrych wiatrach po kilku dniach brania dobrze dobranego leku.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez margonia 16 maja 2009, 23:55
hej witam wszystkich po długiej przerwie.Chcialabym opisac to co czuje na dzień dziesiejszy...oceńcie to doradzcie cos...
Zaczne od tego ze jestem juz na lexapro z xanaxem,na początku bralam 5mg lexapro,teraz biore 10mg plus xanax.lexapro 10 mg biore 10 dzien,czyli łacznie (z 5 mg wczesniej )17 dni,jedyna poprawa jaka zauwazylam u siebie to nie mam juz myśli samobojczych i nie mam wrazenia ze wszystko jest za szybą...ale...za to mam ogromny problem z wychodzeniem na zewnatrz do ludzi...do miasta...jak juz wyjde to mam wrazenie ze zaraz na kogos wpadne i ogarnia mnei jakas panika,wydaje mi sie ze wszyscy sie na mnie wtedy patrza...a ja przez te mysli "kurcze się" w sobie jeszcze bardziej i marze by zamknąć się w domu...w domu natomiast siedze przed kompem jak zaczarowana (czyt.otępiała.).dołuje sie tez tym ze schudłam dość znacznie,a chcialam zawsze przytyć bo z natury jestem szczupłą osobą a teraz jest straszna lipa...z moją wagą.. :cry: Wyczekuje juz jakiś wiekszych objawów powrotu do :normalnosci",ale nie wiem,moze powinnam czekac dłuzej bo leki nie działaja tak szybko?...a moze powinnam zwiększyć dawkę bo nie działają wogóle...co o tym sądzicie?ehh ciężko mi ale zbieram się z łóżka na siłe i robie cos w domu...czasem wyjde po jakieś zakupy z duszą na ramieniu... :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 17 maja 2009, 08:36
margonia napisał(a):hej witam wszystkich po długiej przerwie.Chcialabym opisac to co czuje na dzień dziesiejszy...oceńcie to doradzcie cos...
Zaczne od tego ze jestem juz na lexapro z xanaxem,na początku bralam 5mg lexapro,teraz biore 10mg plus xanax.lexapro 10 mg biore 10 dzien,czyli łacznie (z 5 mg wczesniej )17 dni,jedyna poprawa jaka zauwazylam u siebie to nie mam juz myśli samobojczych i nie mam wrazenia ze wszystko jest za szybą...ale...za to mam ogromny problem z wychodzeniem na zewnatrz do ludzi...do miasta...jak juz wyjde to mam wrazenie ze zaraz na kogos wpadne i ogarnia mnei jakas panika,wydaje mi sie ze wszyscy sie na mnie wtedy patrza...a ja przez te mysli "kurcze się" w sobie jeszcze bardziej i marze by zamknąć się w domu...w domu natomiast siedze przed kompem jak zaczarowana (czyt.otępiała.).dołuje sie tez tym ze schudłam dość znacznie,a chcialam zawsze przytyć bo z natury jestem szczupłą osobą a teraz jest straszna lipa...z moją wagą.. :cry: Wyczekuje juz jakiś wiekszych objawów powrotu do :normalnosci",ale nie wiem,moze powinnam czekac dłuzej bo leki nie działaja tak szybko?...a moze powinnam zwiększyć dawkę bo nie działają wogóle...co o tym sądzicie?ehh ciężko mi ale zbieram się z łóżka na siłe i robie cos w domu...czasem wyjde po jakieś zakupy z duszą na ramieniu... :(

A jak długo się leczysz?
Leki żeby całkowicie zadziałały to potrzebują dużo czasu.
Sama lepiej nie zwiększaj sobie dawki ponieważ mogłoby obie to zaszkodzić - skonsultuj się z lekarzem.
Ja też dużo schudłam - teraz ważę 49 kilo przy wzroscie 17o cm- ale nie przejmuje sie tym ponieważ zdrowie psychiczne jest najwazniejsze - a waga ? Jak wyzdrowieje to wroci do normy :)

JA jeszcze też nie jestem gotowa żeby np. pojechać sobie do miasta i sama po nim chodzić.
Wszystko stopniowo .
Zobaczysz będzie lepiej!
Pozdrawiam.

przez margonia 04 cze 2009, 20:15
Hej wracam do siebie!!!!!!!!! :D chodzę już normalnie do pracy robie wszystko w domu wstaje ładnie z łóżka,jest coraz lepiej tylko jeszcze nie mam na wszytsko checi...ale mam nadzieje ze i chęci nadejdą:D no i jeszcze zdarzaja mi sie zawieszki...ale to pikuś w porównaniu do tego co bylo wcześniej:).Pozdrawiam depreski i depresiaków:*

Sortuj wg