problemy z zasypianiem??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: problemy z zasypianiem??

przez namiestnik 04 lis 2008, 20:16
Heh :) no zagmatwanie to napisałem, w dodatku z literówkami i znakami przestankowymi z kosmosu.

Ale tak jest - są takie stany, że absolutnie nic nie pomaga.

przez kasia000 06 lis 2008, 16:35
NAJBARDZIEJ TAK JEST ŻE JUŻ Z GÓY ZAŁOŻYSZ--ACH DZIŚ NIE ZASNĘ NAWET JAK WEZME LEK!! nie jest tak??to psycha nasza poprostu
kasia000

przez Lariana 07 lis 2008, 17:00
Wiadomo że psycha. Ale powiedzieć sobie że dzisiaj zasnę ,tez jakoś nie pomaga ;)
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 07 lis 2008, 19:07
bo tu nie chodoz o ty by powiedziec tylko postanowic i nie spac!
ja od 2 tygodni nie biore lekoww na sen !
zaczelo sie od tego ze psychoterapeutka kazala mi nie spac cala noc! autentycznie- 2 razy w tygodniu i zawsze w te same dni
noi zaczelam to praktykowac z tym ze o 4-5 zachcialo mi sie spac i poszlam;)i usnelam

i teraz codzinnie chce mi sie spac o 4 rano;) fakt pozno ale lekow nie biore i wkoncu mi sie to wyreguluje za jakis czas dlugi;)

przez namiestnik 07 lis 2008, 19:27
jaaa, chyba właśnie Ty pisałaś, że nie idziesz spać dopóki się nie zachce. Wiesz i na mnie to zazwyczaj działa. Jak nie muszę następnego dnia wstać wcześnie to poprostu siedzę do bólu a potem kładę się i zasypiam.

przez jaaa 07 lis 2008, 19:44
no wlasnie namiestnik:) i to wychodzi ze najlepszy sposob zreszta psychiatra mi od poczatku w klinice snu tak mowil by tak robic isc spac jak sie naparwde chce a nie zmysla mam nadzieje ze zasne,no ale nie wierzylam mu i poszlam na latwizne na leki... poltorej roku...

chocby mialo sie nocke zerwac nie mozna sie zmuszac do snu
mi to pomoglo
kiedys martwilam sie jak ja zasne przeciez jutro rano musze wstac by na uczelnie pojsc i zyc

musilam zmienic myslenie ,nie zasne to nie zasne a na uczelnie i tak pojde i tak i jakos zyc bede nawet bez nocki przespanej- i spie;)

Sortuj wg