problemy z zasypianiem??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: problemy z zasypianiem??

przez mimi1982 12 paź 2008, 20:48
heheh można i tak :lol: np.zasnąć w pracy hehe

---- EDIT ----

heheh można i tak :lol: np.zasnąć w pracy hehe noś ze sobą poduszke
mimi1982

przez mimi1982 12 paź 2008, 21:01
niezły pomysł mogę z Tobą :lol: ???
mimi1982

przez namiestnik 12 paź 2008, 21:29
Się śmiejecie - a ja właśnie rano już po kawce jak trzeba pracować to najchętniej bym się położył z powrotem. Nie mówiąc już, że wszystko mnie przerasta i każda czynność jest wielkim wysiłkiem i walką z tym przerastaniem, ze zmęczeniem i sennością właśnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Szaman 12 paź 2008, 23:51
tez mam problemy ze snem najlepsze są prochy ale przecierz niemozna ciogle sie truc tym benzo albo innym nauro itd. najlepiej nieprzespac jednej nocki to potem drugiej juz napewno sie usnie, oczywiscie dobrze jest tez walnoc pare browarkow ale to na krotką mete.....najlepszym sposobem jest chyba wyloczenie tych wszystkich zlych mysli ktore niepozwalają zasnąć pozdrawiam wszystkich nocnych markow i chyba sprobuje pomalu sie klasc :)
Life is a heavy sword, on which God wrote, love, fight, suffer ......

przez Coltrane 13 paź 2008, 00:19
Przespałem dziś cały dzień, całą wczorajszą noc i za dwie godziny znów zamierzam spać. Wczoraj odkryłem zaś, jak piękny jest sobotni poranek, a to dlatego, że w ogóle nie kładłem się spać. Dwa dni pełne fajnych zdarzeń, w większości na świeżym powietrzu, za miastem, w świetnym towarzystwie. To moja recepta na zdrowy sen.
Jezus uzdrawia, serio.

przez namiestnik 13 paź 2008, 09:23
W podfoum "Leki - Ogólnie" założyłem wątek z ankietą leki-na-sen-po-ktorych-jak-si-czuli-cie-opinie-t14308.html jeżeli macie doświadczenia z jakimiś lekami czy innymi substancjami to proszę o dopisanie się. Najlepiej wraz z postem o odczuciach po wzięciu leku.

przez gabriel 13 paź 2008, 11:58
1,5 h bez snu? To chyba dobrze? Ludzie mam dla was radę, nie kładźcie sie na siłę spać. Dopiero gdy poczujecie prawdziwe zmęczenie, zaczniecie ziewać, oczy będą się kleiły(po prostu gdy zachce wam się spać) dopiero wtedy sie połózcie do łóżka. No i w ciągu dnia dużo tlenu, sporo wysiłku, bo jak się nic nie robi to trudno wymagać od organizmu wypoczynku. Pomyślcie na tym.

---- EDIT ----

Ok. 18.00 radzę zjeść jakiś posiłek, najlepiej z serem żółtym(tryptofan) i nie pić kawy po południu ani wieczorem. Na głodniaka też trudno zasnąć.

przez namiestnik 13 paź 2008, 12:12
Ojej - od 18 to ja już głodny będę zanim mi się zachce jeść. :) I potem mam zawsze dylemat. Bo jak się człowiek najje przed snem zaraz to źle się śpi. A głodny znowu wcale nie może zasnąć.

Ale to chyba mocno zależy od osoby, przyzwyczajeń. A czasami nie wiem od czego. Bywa, że nie jadam kolacji i idę spać i jest ok. A bywa, że zjem wcześniej a potem zasnąć nie mogę bo głodny... aj aj...

Jak by tak mieć więcej czasu a mniej pracy to można by rano pracować, potem odsapnąć po pracy, potem np. spacerek w lecie albo jakieś pływanie, o 18 kolacja, potem jakiś film i potem spać. Byłoby dobrze i zdrowo.

przez Misiek 15 paź 2008, 17:13
Trzeba znaleść jakiś złoty środek... :smile:

przez Lariana 16 paź 2008, 16:59
Ja już gdzieś pisze o moich problemach ze snem ..
Wczoraj otworzyłam okno aby świeże powietrze doszło do moich płuc bym zasneła i lepiej mi sie oddychało .Nyo i wstaje rano i dziwie sie czemu mnie nerki i nogi bolą (okno na całą noc było otwarte)
Z prochami próbowałam ,z herbatkami próbowałam.. Za pierwszym razem miałam zażyć pół godziny przed snem by zasnąć i zagadałam się na kompie i tak dosiedziałam na nim do 1.. nie mówię działało na mnie wtedy. To wszystko raczej atakowało moją głowę i nie można było myśleć o czymkolwiek (bo ból był większy) .
Pewnej nocy smutek i myśli napadły mnie i przestraszyłam się i nie mogłam spać .Ostatnio leże z 10minut ,muszę wstać poczytać ksiązkę i wtedy leże dalej..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez gabriel 16 paź 2008, 17:01
Więcej wysiłku w ciągu dnia.

przez Lariana 16 paź 2008, 17:07
Nie umiem zamienić tej destrukcyjnej siły w tą dobrą . Zmuszam się do wielu rzeczy w ciągu dnia ,czasem mnie coś pochłonie ale jak na razie o wysiłku fizycznym mogę zapomnieć ,chyba że 3godzinki w ciągu tygodnia ..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez gabriel 16 paź 2008, 17:10
Dobre i trzy godzinki w ciągu tygodnia. Dotleniony mózg zupełnie inaczej funkcjonuje(czyt. lepiej)

przez cadarxx 16 paź 2008, 18:12
Tylko nie polecam zbytniej aktywności przed snem, bo to tylko utrudni sprawę.

Sortuj wg