Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie sex?

przez szklanyczlowiek 17 lis 2009, 00:45
ee prywatna sprawa kazdego po co komu takie tematy...

przez Paranoja 17 lis 2009, 00:48
jesli ktos nie chce sie chwalic to nie musi sie wypowiadac, proste
Paranoja

przez namiestnik 17 lis 2009, 01:37
Anna R., no ja myślę, że jednak co za dużo to niezdrowo. Takie ciągłe podkreślanie wyższości innej rasy facetów szczególnie gdy wiele osób na forum już ma wielkie kompleksy - jako człowiek, facet, etc. A tu jeszcze słyszą i to nie raz, że od nich są lepsi inni faceci, innego pochodzenia. Spójrz z tej strony Aniu. Gdyby tu się pojawił żart, że nie ma co się oglądać za Polkami bo jest tyle kobiet takich a takich które są idealne i pod każdym względem lepsze niż Polki to jeszcze jakoś ujdzie. Ale jak by tak to był któryś post z rzędu, to można odnieść już dość niemiłe wrażenie. Szczególnie jako facet.

Ja rozumiem różne aspekty. Sam z różnych względów jestem jedną nogą w innym kraju. No ale czasami warto nie popadać w skrajność w drugą stronę - szczególnie, że są tu osoby dość wrażliwe również płci niepięknej. A akurat Niemcy u niektórych mogą powodować jeszcze dość traumatyczne wspomnienia. Popatrz, że ludzie którzy tak mówią o przebaczeniu często z wielkim jadem podchodzą do innych wydarzeń. Bo łatwo przebaczać gdy jest to na rękę komuś.*

*) Absolutnie nie jestem za takim podejściem jakie wykazuje nasz Prezydent. Jednak życie nie polega na ciągłych wspomnieniach co kto nam złego zrobił i udawaniu, że my sami jako naród jesteśmy aniołkami. Choć co do tych nie-aniołów prawda jest też taka, że to co zrobiliśmy w ramach partyzantki czy inaczej określając terroryzmu to jest coś co było reakcją na okupowanie nas. Sami Polacy jakoś napaści na inne państwa od wieków nie wykonywali.

Anyway wracając do tematu, to mogę nieco uszczypliwie zażartować, że jak Niemcy mają same Helgi to nic dziwnego, że kobiety z Polski są dla nich superatrakcyjne. A już szczególnie Ania którą możemy podziwiać w avatarze :), która jak widać i dwa wymagającego polaka któremu nie starczy schabowy z kapustą i bigos byłaby bardzo atrakcyjna! :)

I też w temacie zapytam. Rid i inne osoby - czy liczycie w tych razach na tydzień też seks z samym sobą? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 17 lis 2009, 01:39
ja w tym tygodni z nikim, w zeszlym z nikim, i przez ostatnio tygodnie rowniez....
Paranoja

przez namiestnik 17 lis 2009, 01:45
Paranoja, ja myślę, że trzeba to koniecznie zmienić. W sumie nie o ilość razy chodzi. Ale o to by było z kim. Albo mogło być z kim*. Bo sama ilość etc to już nie ma takiego znaczenia. Jak będzie z kim, będziesz uważać, że można i mieć ochotę to i będą tu rekordy padać hehe :) Ale wtedy to się pewnie nie przyznasz, że to taka duża liczba :) heh :) Dla pocieszenia dodam, że mi też się nie zapowiada w najbliższych tygodniach z nikim hehe :)

*) Tzn. wierzę, że można ze sobą jak już wspomniałem w pytaniu. Ale nie wiem czy to akurat w tym rankingu tu się liczy.

przez Paranoja 17 lis 2009, 01:51
no wlasnie, gdyby bylo z kim.
Paranoja

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 01:55
Zawsze jest z kim ;)
magdalenabmw

przez namiestnik 17 lis 2009, 01:56
Aj wiemy wiemy. Zawsze można kupić metalowego stworka :)

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 02:34
Hahha nie jego akurat miałam na myśli :mrgreen: Ale spraw sobie pod choinkę, nie pożałujesz ;)
magdalenabmw

przez namiestnik 17 lis 2009, 04:09
Aj tam kup. Chopoki.. :) zrzutę robimy i kupimy prezenta :) Dawaj adres Paranoja. To tak odnośnie seksu. No bo partnera to kupić się nie da. Ale on do wyboru z 3 miliardów na świecie. Jest w czym wybierać i przebierać. :)

przez Paranoja 17 lis 2009, 06:53
no ta, zawsze ktos chetny do niezobowiazujacego sexu sie znajdzie, ale mi nie chodzi o takie cos.
Paranoja

przez Ridllic 17 lis 2009, 07:07
najlepiej zastosować jak ja całkowitą wstrzemięźliwość nie wypełniać myśli głupotami wierzyć w ziemie i karmić się słoneczkiem to dużo przyjemniejsze od seksu :!: ;)
Ridllic

przez Paranoja 17 lis 2009, 07:15
czyli to ty zjadles moj slonecznik, ty dziubaku ;p
Paranoja

przez Ridllic 17 lis 2009, 07:21
nie słonecznikiem :mrgreen: słoneczkiem i nie myśleć o głupotach ;)
Ridllic

Sortuj wg