Nie cierpie was

Hasiok.

przez IceMan 15 kwi 2007, 15:37
ostatnia napisał(a):Nie zamierzam martwić się większością już niedługo to większość będzie obawiać sie mnie.

Mamy się zacząć bać? :lol: Kiepskie podejście. Jednak nie wyzwoliłaś się jeszcze od wszystkich ograniczeń, jeżeli uważasz, że szacunek i uznanie zdobywa się przez wywoływanie strachu inaczej terroryzowanie. Nie wiem, czy masz to po rodzinie, czy nie - nieważne. Szacunek zdobywa się w inny sposób.
ostatnia napisał(a):ale regulamin, nie no regulamin. Zastanawiam się czy po niektórzy z was z nim sypiają.

No przecież pewnie że tak. Pokserowałem sobie kilkaset kopii regulaminu i wytapetowałem nim pokój, mam nawet poduszki z nadrukiem - regulaminem. Koszulkę też. A tak na poważnie - podpisuję się pod postem Shada - nie wiadomo już o co Tobie chodzi.
ostatnia napisał(a):Dokładniej potrzebuje miejsca by móc pisać

Zobacz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blog
to jest miejsce na takie rzeczy. Wrzucisz odnośnik do swojego bloga w opisie pod postami - będzie wilk syty i owca cała.
http://www.blog.pl/
http://www.ownlog.com/
http://blog.onet.pl/
Przyjaciel forum

przez ostatnia 15 kwi 2007, 15:41
....a wtedy funkcja pisania się u mnie blokuje

co do postu piotra nie wiedziałam że ambicja zastania przywódcą partii komunistycznej jest zabroniona :D ..a co do koszulki to tapetowanie pokoju regulaminem jest fajne ale koszulki :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:44 pm ]
..a i jeszcze jedno Piotrze to musi być tutaj na tym forum i już.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:55 pm ]
Polubiłam wasz pomarańcz a może to bardziej łososiowy kolor niż pomarańczowy. Nie chce stąd iść ale widzę że nie mam wyjścia. Nie mogłabym zaakceptować słowa DE PR ES JA na pierwszej stronie, nawet jak przewinę do dołu to nic nie daje. Wiem że to słowo tam jest ono tam na mnie czeka, nie daje mi to spokoju. Wiec jeżeli nic się nie da zrobić to proszę tylko o jedno wykasujcie wszystkie posty, tak żeby nie pozostał żaden ślad mojej porażki.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:06 pm ]
...... to możecie chyba zrobić?
...i proroka można ogolić
Lec be friends

przez IceMan 15 kwi 2007, 16:14
Wiesz co ja już umywam ręce i nie wiem co zrobić. Nikt cię z tego forum nie wyrzuca. Postaraj się zaakceptować to forum takim jak jest i już. Mamy kilka tysięcy użytkowników, którym pasuje to takim jakie jest, nie możemy dostosowywać wszystkiego do jednej osoby, bo musielibyśmy mieć kilka tysięcy wersji forum. A to jest fizycznie niemożliwe.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ostatnia 15 kwi 2007, 16:23
Tak ale ja jestem wyjątkowa :D poza tym nie można mnie nie lubić (uśmiecha się). No dobra już skończę z tym, a tak na marginesie to twoja wina hahahah. Jestem okropna
Lec be friends

przez atrucha 15 kwi 2007, 16:24
Będziesz traktowana tak,jak wszyscy. Tematy będą doklejane lub przenoszone. Bez robienia z tego jakiejś chorej ideologii..
Pozdrawiam.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez ostatnia 15 kwi 2007, 16:28
Czy ktoś powiedział "chorej" , ach tak to ten niedźwiedź który nie zorientował się że ten temat już sam siłą rzeczy się zakończył.
Lec be friends

przez didado1 15 kwi 2007, 16:35
:roll: nie wiem czy tu chodzi o pisanie czy o co innego, w każdym bądź razie cały styl pasuje mi do nick- speedcore terror :lol:

pisac każdy może lecz zastanawia mnie co ma bąbel krwiopijca na Twojej nodze wspólnego z nerwicą lękową :?: moim zdaniem to się ma jak piernik do wiatraka :!:
w sumie to możesz napisac że spod kołdry wyskoczył Frank Sinatra mnie to nie przeszkadza :lol:

i jeszcze jedno nie wszystkich trzeba kochac, można też nie nawidzic to normalne :!: i egzystencjalne :!:

p.s.
to moja była sugestia przeniesienia Twojego tematu do depresji dla moderatora Piotrka więc jeżeli już co to przyjmę baty na siebie :P

przez ostatnia 15 kwi 2007, 16:55
Rozumiem że to skrzywienie zawodowe, upatrywać w innych ludziach tych którzy podpadli. Rozumiem także błędy w ocenie niektórych tutaj piszących, to w znacznej mierze moja wina. Spowodowana właśnie tym bąblem krwiopijcą, wróciłam z pogotowia żeby zastać sytuacje w której nie mogę odnaleźć mojego tematu. Tak powtarzano mi bym tam nie pisała, ale gdzie miałam pisać skoro tak bardzo przeszkadzało mi to słowo. Rzeczy o których pisałam rzeczywiście nie mają nic wspólnego z nerwicą. Wywołują śmiech to jeden plus, ale pomimo piernika z wiatrakiem znaczą dla mnie wiele z czasem zamierzałam pisać o rzeczach o których trudno pisać. Frank Sinatra jest świetny, uwielbiam go ale do łózka to ja bym go na pewno nie zaprosiła (zmarł 9 lat temu). Ja nie bije nieznajomych :) taką mam zasadę, a z tym kochaniem to różnie bywa.
Lec be friends

przez didado1 15 kwi 2007, 17:07
ostatnia napisał(a):Frank Sinatra jest świetny, uwielbiam go ale do łózka to ja bym go na pewno nie zaprosiła (zmarł 9 lat temu)

:lol: :mrgreen:

skąd wiesz że speed core podpadł a nie był tu lubianą osobą na forum :?:
znikłam i mnie nie ma .........

przez ostatnia 15 kwi 2007, 17:13
Może dlatego że miał w nicku terror to bardzo sugestywne hmmm

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:14 pm ]
... a jeżeli był lubianą osobą to dziękuje za komplement :)
Lec be friends

przez didado1 15 kwi 2007, 17:25
no właśnie ten regulamin niestety.................
ja tam osobiście nic nie miałam przeciwko ;)

i przyznam że go polubiłam takim jakim jest ;)

pozdrawiam

przez ostatnia 15 kwi 2007, 17:27
Bez zbędnego oklejania nim ścian? :D
Lec be friends

przez IceMan 15 kwi 2007, 17:29
ostatnia napisał(a):ach tak to ten niedźwiedź

a wcale nie bo miły i przyjazny pluszowy miś :P
didado1 napisał(a):pasuje mi do nick- speedcore terror

czytasz mi w myślach :lol:
ostatnia napisał(a):Frank Sinatra jest świetny, uwielbiam go ale do łózka to ja bym go na pewno nie zaprosiła (zmarł 9 lat temu)

:lol:
ostatnia napisał(a):z czasem zamierzałam pisać o rzeczach o których trudno pisać

Nikt Ci nie broni. Zmierz się tylko ze słowem depresja. I będzie OK.
ostatnia napisał(a):Bez zbędnego oklejania nim ścian?

Hmmm... Terrorem czy regulaminem? :?
Przyjaciel forum

przez didado1 15 kwi 2007, 17:31
ostatnia napisał(a):Bez zbędnego oklejania nim ścian?

oczywiście i naturalnie :lol:

Sortuj wg