hasiok

Hasiok.

Wybory na prezydenta.

przez Po prostu maciek 03 maja 2015, 14:34
hahahahhaha
może faktycznie moje chodzenie codziennie do pracy to jakaś fantazja.....
wygoogloojcie sobie co to jest BIG 4 drogie gimbusy :)

Wybory na prezydenta.

przez pinda 03 maja 2015, 14:35
:) kurde jeden jedyny Maciuś wie co to wielka czwórka. Puknij się w leb.
burning down the house!

Wybory na prezydenta.

przez Hans 03 maja 2015, 14:37
To już druga wielka czwórka (wygooglałem), którą znam w swoim życiu, pierwsza to wielka czwórka thrash metalu. ;)
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wybory na prezydenta.

przez *Monika* 03 maja 2015, 14:39
Po prostu maciek, Skończyłeś jakieś studia w zakresie audytu? W gminie gdzie pracuję mamy tylko wykształconych audytorów, po kursach nie mają szans na pracę. Wiesz... sektor finansów publicznych to poważna sprawa. Wiem bo jestem odpowiedzialna za budżet mojej jednostki.
Obrazek
Główny Moderator

Wybory na prezydenta.

przez carlosbueno 03 maja 2015, 14:41
Zakładów i miejsc pracy jak na nasz kraj i liczbe ludznosci jest zdecydowanie za mało.
prawda, ale przecież Polska to postkolonia rynek zbytu i tania siła robocza dla mocniejszych gospodarczo krajów. Polska to kraj z góry skazany na porażkę, zawsze będziemy ubogimi krewnymi Niemiec czy Wielkiej Brytanii bo przystąpiliśmy do kapitalistycznego wyścigu 45 lat później a otwarcie granic w 2004 roku to był gwóźdź do trumny bo nie ma szans w kraju na zarobki takie jak za granicą. Jedynym ratunkiem jest likwidacja państw narodowych i wprowadzenie zbliżonych pensji w całej UE ale wiemy że to nigdy nie nastąpi.
Największy Forumowy Maruda

Wybory na prezydenta.

przez Po prostu maciek 03 maja 2015, 14:44
pinda napisał(a)::) kurde jeden jedyny Maciuś wie co to wielka czwórka. Puknij się w leb.

Mało tego nie tylko co wiem co to wielka czwórka ale pracuje w jednej ze Spółek (nie powiem w któej) na kierowniczym stanowisku.
Chociaż wg niektórych tutaj tylko mi sie wydaje że tam pracuje, a oto ciekawe czy te wszystkie audyty, due dilligance, badania sprawozdan, oceny projektów inwestycyjnych zrobiły sie same skoro mnie tam nie bylo?

Wybory na prezydenta.

przez pinda 03 maja 2015, 14:45
Najmłodszy prezes w KPMG, pięknie Maciuś :-*
burning down the house!

Wybory na prezydenta.

przez bonsai 03 maja 2015, 14:47
Ech, ale to by bardzo źle świadczyło o BIG 4, a z doświadczenia wiem, że to mocno wymagające firmy.

Nie ma się co śmiać z urojeń. :( Ja tam chłopakowi współczuję, sam pisał, że ma wrażenie, że "traci zdrowie psychiczne i staje się nienormalny" (kilka dni temu chyba). Nie wolno dokuczać takim osobnikom! Wszędzie tylko ten hejt. :roll:
bonsai

Wybory na prezydenta.

przez carlosbueno 03 maja 2015, 14:48
Po prostu maciek, Mnie zastanawia co robisz na tym forum i dosyc aktywnie się udzielasz mając taka wspaniałą pracę. Myślałem że ludzie na takich stanowiskach i z takimi pensjami mają ciekawsze rozrywki niż siedzenie na forum i narzekanie na PO- jachty, drogie auta, panienki, imprezy, wakacje na Malediwach a nie smęcenie na forum.
Największy Forumowy Maruda

Wybory na prezydenta.

przez pinda 03 maja 2015, 14:50
Chłopaki zważajcie na słowa bo pan prezes się obrazi. Przecież niedawno jeszcze "szedł" w politykę :) mój ci on! Człowiek sukcesu :-*
burning down the house!

Wybory na prezydenta.

przez *Monika* 03 maja 2015, 14:51
carlosbueno, :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Wybory na prezydenta.

przez Po prostu maciek 03 maja 2015, 14:52
*Monika* napisał(a):Po prostu maciek, Skończyłeś jakieś studia w zakresie audytu? W gminie gdzie pracuję mamy tylko wykształconych audytorów, po kursach nie mają szans na pracę. Wiesz... sektor finansów publicznych to poważna sprawa. Wiem bo jestem odpowiedzialna za budżet mojej jednostki.

Studia skonczylem 2 lata temu. Nie w zakresie audtyu bo takich studiów raczej nie ma a przynajmniej nie słyszałem o takim kierunku. Studiowałem ekonomie.
W wielkiej czwórce pracuje już prawie od 7 lat i przeszedłem od zwyklego asystenta pracujac na studiach.
Powiedzieli ze mam talent do audytu to zostałem i nie powiem opłacało mi się bo dziś mam własny zsepól audytorski.

Wybory na prezydenta.

przez *Monika* 03 maja 2015, 14:53
carlosbueno, Mało zarabia się będąc kontrolerem w biednej gminie 8)
Obrazek
Główny Moderator

Wybory na prezydenta.

przez Po prostu maciek 03 maja 2015, 14:53
carlosbueno napisał(a):Po prostu maciek, Mnie zastanawia co robisz na tym forum i dosyc aktywnie się udzielasz mając taka wspaniałą pracę. Myślałem że ludzie na takich stanowiskach i z takimi pensjami mają ciekawsze rozrywki niż siedzenie na forum i narzekanie na PO- jachty, drogie auta, panienki, imprezy, wakacje na Malediwach a nie smęcenie na forum.

No bez przesady, aż tyle to nie zarabiamy, nie jest źle biedy nie ma :mrgreen:
Prawde mówiąc nie chce sie wywyzszać co to ja mam i na jakim stanowisku jestem, ile zarabiam i co wiem bo nie o to chodzi........
Są ludzie specjaliści znajacy sie o lepiej ode mnie...
Nie lubie mówić o swojej pracy. Prace zostawiam w pracy.....
No ale jak mi jakiś koleś pt. "pinda" i jego kolega drzewko mówią że ja nie mam pojęcia o gospodarce, ekonomii to sorry ale mało nie spadłem z fotela.....
Ostatnio edytowano 03 maja 2015, 14:57 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg