ot

Hasiok.

Mefedron i inne dopalacze

przez Pepsicola 29 sie 2014, 09:13
Ostatnio postarałam się zrobić sobie przerwe i nie brałam tydzień, mam nadzieje, że uda mi się częściej je robić. To był najdłuższy tydzień jaki chyba przeżyłam :why:

Ania - fatuma03 vel scarlett33 nie żyje

przez nieboszczyk 29 sie 2014, 20:31
rozumiem że jestem następny.podszedł do mnie na ulicy obcy człowiek i powiedział mi że bardzo zle wyglądam,że coś mi sie dzieje z żyłą na skroni i że mam opuchniete pod oczami.mówił że dawniej wyglądałem zupełnie inaczej i chodziłem uśmiechnięty.on też ma raka i jest rok młodszy.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Zupapomidorowa 29 sie 2014, 20:54
nieboszczyk, nie mów tak. To straszne :(
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 29 sie 2014, 21:17
Luktar, mówił że robi tak jak ja i codziennie unieprzytamnia się piwem żeby móc zasnąć w nocy i wytrzymać w dzień.ma raka w mózgu i lekarz mu to powiedział 1,5 roku temu.też zle wygląda.radził mi żeby nie popełniać samobójstwa bo pójdę do piekła tylko poddać się chorobie i unieprzytamniać się aż do skończenia świata.nie chcę umierać on też nie chce ale obaj nie mamy nad tym kontroli.ani płakać ani się wściekać ani walczyć ani uciekać.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Kłopot w związku - odrzucenie w złym stanie psychicznym...

przez jaka1 31 sie 2014, 17:49
Dzień dobry,mam takich kilka pytań...
Mój narzeczony choruje na osobowość schizotypową,z dominacją schizofrenii...jesteśmy razem bardzo długo około 10 lat...moje pytania dotyczą stanów, gdzie stan chorego się nagle pogarsza...
Czy jak stan chorego nagle sie pogarsza, dlaczego odrzuca osobę, którą kocha z którą kilka godzin wcześniej rozmawiał normalnie, mówił o miłości,przyszłości...?
Dlaczego w złym stanie psychicznym - wmawia mi rzeczy,które wyjęte są z choinki?
Dlaczego w tym stanie reaguje agresją słowną...?krzyczy na mnie itp i obwinia o wszystko...?
czy to, co mówi, robi w takim stanie,mam brać jako "prawdę"?czy jest świadomy tego co mówi i robi w stosunku do mnie?
Dlaczego w takim stanie jak jest - nic go nie interesuje, wszystko nie ma sensu dla niego itp...?
Wygląda tak,jakby nie miał żadnej mimiki twarzy,jak nie on zupełnie...
Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedzi.

przez Pestka88 03 wrz 2014, 14:33
Mefedron fuuu... Widziałaś kiedyś na trzeźwo człowieka naćpanego mefedronem?! Obrzydliwe

przez beladin 03 wrz 2014, 15:20
Pepsicola, A po co ćpasz? Co Ci to daje?
beladin

przez Psychoanalepsja_SS 03 wrz 2014, 15:20
Pestka88 napisał(a):Mefedron fuuu... Widziałaś kiedyś na trzeźwo człowieka naćpanego mefedronem?! Obrzydliwe

Co z nim?

przez Pestka88 03 wrz 2014, 15:36
Ludzie się po tym brzydcy robią, śmierdzą następnego dnia bo to dziadostwo wyłaźi z nich razem z potem. U nas w towarzystwie mówi się na takich krzywe ryje

przez beladin 03 wrz 2014, 15:36
Pestka88, A w Twoim towarzystwie co się ćpa?
beladin

przez Pestka88 03 wrz 2014, 15:39
Się ćpało większość z tego już "wyrosła" czasem ktoś coś dla relaksu raz na ruski rok

-- 03 wrz 2014, 15:40 --

A jaki ma to związek z tym że dziewczyna sobie mózg psuje?

-- 03 wrz 2014, 15:41 --

aaa co. Kiedyś koks był modny więc koks się ćpało i zioło

przez beladin 03 wrz 2014, 15:45
Pestka88, Ach no tak.. szlachta podwórkowa ćpa tylko koks i zioło
beladin

przez Pestka88 03 wrz 2014, 15:47
A stwierdzenie pepsicola że jest świadoma jak ludzie kończą kiedy ćpają jest dla mnie śmieszne. Wcale nie trzeba skonczyc jako dziwka na dworcu. Te wszystkie niemoty jąkające się, brzydkie, zastanawiające się nad jednym wyrazem z bruzdami na twarzy, nie potrafiące zadbać o higiene osobistą to też niekiedy ofiary narkotyków. Mam znajomego był zwykłym chłopakiem a teraz to warzywo nie człowiek. Psychozy, schizy zero ładu i składu kiedy staram się z nim porozmawiać. Jak dziecko. Zęby zjedzone przez narkotyki. Dosłownie żeby Ci to opisać stał się upośledzonym 30 latkiem a nie ćpa już z 8 lat

-- 03 wrz 2014, 15:52 --

Beladin ale o co Ci chodzi? Nie wiem poczułeś się gorszy czy jak? Ja nie pisze że koks był lepszy po prostu była inna moda a teraz kiedy już za nami ostre melanże i widzimy co ćpają nastolatki i jak po tym świrują tak właśnie ich określamy "krzywe ryje"

przez beladin 03 wrz 2014, 15:55
Pestka88, A na tych co ćpają koks jak mówisz?
beladin

Sortuj wg