Poszukuje i nie proszę o odpowiedzi

Hasiok.

Pomoc Online, Pomoc e-mail

przez bedzielepiej 30 kwi 2014, 20:34
...a po drugiej stronie siedzi nie wiadomo kto...

przez Rydz 07 maja 2014, 23:35
Jeżeli CIe nie stać na pomoc, o gnij w swoim zafajdanym świecie... Chcesz sie czuć dobrze? kasa, kasa, kasa... A gdzie zwykła życzliwość, chęć niesienia pomocy, wiara w "ja pomogę, kiedyś i do może wrócić? "

przez kaffe_och_blod 08 maja 2014, 00:00
Zabrakło tam w ogłoszeniu słowa 'bezinteresownej'. Bardzo ładne słowo. Nie?
Szkoda że tak mało osób je zna. Ale pomysł na biznes może Ci wypalić, tylko uważaj na skarbówkę. Nie ma czegoś takiego jak anonimowe wpłaty.

..a jeśli ktoś potrzebuje pomocy, bezpiecznej rozmowy.
To zapraszam na PW.

A te zaoszczędzone 35zł. za wiadomość/mejla przeznacz na jakiś szczytny cel. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bono1 08 maja 2014, 20:45
Zastanawiam się skąd w Was tyle nienawiści. Ktoś chce pomóc innym, a Wy tylko narzekacie.

Założcie własny biznes i zobaczcie jak to łatwo jest zarobić w Polsce!

przez kaffe_och_blod 08 maja 2014, 20:50
..biznes? a widzisz gdzieś tam dane firmy?
On nawet nie założył go.

A te 35zł za mejla jest porównywalne z ziołami zwalczającymi nowotwór za 350zł.

przez Bono1 08 maja 2014, 20:53
Pokaż mi lepszy biznes cwaniaku. Najlepiej swój własny.

przez kaffe_och_blod 08 maja 2014, 21:09
Widzę, że autor strony z drugiego konta pisze.
Jak Ty chcesz pomagać ludziom, jak nawet nie potrafisz brać udziału w dyskusji?

Co do biznesu z chęcią pochwaliłbym się. Lecz to nie biznesforum.

Ale radzę Ci, zainwestuj pierw w reklamę. Nie taką na forum, bo to obniża loty strony.
Obniż ceny, zdobądź jakieś zaufanie klienta ..czyli przede wszystkim udowodnij to, że nie jesteś chłopakiem 20letnim który tylko wpadł na jakiś pomysł a, że naprawdę potrafisz pomagać. Ciężko będzie Ci zdobyć klienta skoro nawet nazwiska nie podajesz swojego ani kim jesteś. Zmień wygląd strony. To co dałeś wygląda na blog który każdy może zrobić w 15minut. W dodatku te filmiki randomowe z youtuba.

To tylko początek. Więc nie mów o tej stronie w kategorii biznesu.
Nawet nie poświęciłeś tyle uwagi by przygotować odpowiednio stronę a co dopiero pomagać komuś.

przez deader 08 maja 2014, 22:15
Hehe, z punktu widzenia przedsiębiorcy - biznes idealny. Ludzie płacą, ludzie listy piszą - a właściciel firmy jednym okiem oglądając mecz wysyła motywacyjne pierdolety podwędzone z jakiegoś "kursu podniesienia samooceny w weekend". :D

Z punktu widzenia klienta - ojjj, bardzo naiwnym trzeba być żeby na coś takiego polecieć. Ale niestety głupich nie brakuje. Wypowiadam się z pełną świadomością tego co piszę bo kiedyś kilka miesięcy pracowałem jako wróżka na sms. Wygląda to identyko - klient wierząc naiwnie że płaci "prawdziwemu wróżbicie" (cudzysłów jest nieprzypadkowy - człowiek umiejący przewidzieć przyszłość jest tak samo realny jak Wróżka Zębuszka) wysyła sms'a za ciężkie pieniądze, a po drugiej stronie siedzi jakiś deader czy ktoś podobny, który z wróżbiarstwem miał tyle wspólnego co z cegłą, wymyślający wszystko co się da co tylko skłoni do wysłania kolejnego sms'a. I kolejnego. I kolejnego...

Generalnie, na chwilę odsuwając na bok sarkazm, to pomysł nie jest kompletnie idiotyczny. Tyle że żebym skorzystał z takiej usługi, to musiałyby zostać spełnione dwa warunki. Raz - na stronie chcę widzieć "kartę psychologa", tj. mieć potwierdzenie że jest to ktoś z jakimiś udokumentowanymi zdolnościami w tej dziedzinie i nie mam tu na myśli dyplomu ukończenia tygodniowego kursu korespondencyjnego. Nie. Mam mieć podane imię, nazwisko, stopień naukowy, informacje o ukończonych szkołach - mówiąc krótko: potrzebuję informacji weryfikujących to, czy mam do czynienia z kimś kompetentnym. A dwa - żadne maile, tylko videoczat. Tak, muszę widzieć że po drugiej stronie siedzi lekarz który poświęca mi swój czas, muszę widzieć że zajmuje się tylko mną a nie oglądaniem tego nieszczęsnego meczu.

Podsumowując: odradzałbym jakikolwiek kontakt z tą "firmą". Od lat funkcjonują telefony zaufania i nawet jeśli nie mam pewności czy po drugiej stronie siedzi psychiatra z dyplomem czy też student zaoczny pierwszego roku psychologii - to przynajmniej jest to darmowe więc w teorii jedyne co mogę stracić to czas.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Candy14 08 maja 2014, 23:35
Zajrzalam na stronke. Porad udziela pani po psychopedagogice.. czyli dziedzinie zajmujacej sie wychowaniem i edukacja (dzieci) . W zadnym wypadku nie ma uprawnien do udzielana pomocy psycholoicznej i to za pieniadze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez deader 08 maja 2014, 23:55
Candy14 napisał(a):Zajrzalam na stronke. Porad udziela pani po psychopedagogice.. czyli dziedzinie zajmujacej sie wychowaniem i edukacja (dzieci) . W zadnym wypadku nie ma uprawnien do udzielana pomocy psycholoicznej i to za pieniadze

O LOL wyślę maila, może dostanę klapsa :D :D :D

Czyli też wiadomo już że połowa klienteli nie ma co tam szukać - bo przecież to faceci to duże dzieci :D

przez White Rabbit 09 maja 2014, 00:09
Pedagogika zajmuje się też dorosłymi, wezmy na ten przyklad pedagogikę resocjalizacyjną, która daje uprawnienia do pracy tak w ośrodkach (szkolno-, opiekuńczo-) wychowawczych i opiekuńczych, wydziałach (sądów rejonowych) kuratorów rodzinnych i ds. nieletnich, jak i zakładach karnych (pracownik służby więziennej - wychowawca), z kuratorami, nie wspominając o tym, że pedagodzy resocjalizacji, przynajmniej powinni, dostawać posadę w OIK-ach, gdzie zajmują się głównie poradnictwem, prowadzeniem grup psychoedukacyjnych, porannych i wieczornych społeczności (jeśli jest hostel).

przez deader 09 maja 2014, 00:21
White Rabbit napisał(a):Pedagogika zajmuje się też dorosłymi, wezmy na ten przyklad pedagogikę resocjalizacyjną

O maj gad, wyobraziłem sobie resocjalizację online... :hide:

przez Nel 09 maja 2014, 00:26
kaffe_och_blod napisał(a):Zabrakło tam w ogłoszeniu słowa 'bezinteresownej'. Bardzo ładne słowo. Nie?
Szkoda że tak mało osób je zna. Ale pomysł na biznes może Ci wypalić, tylko uważaj na skarbówkę. Nie ma czegoś takiego jak anonimowe wpłaty.

..a jeśli ktoś potrzebuje pomocy, bezpiecznej rozmowy.
To zapraszam na PW.

A te zaoszczędzone 35zł. za wiadomość/mejla przeznacz na jakiś szczytny cel. ;)

sporo....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Candy14 09 maja 2014, 00:28
White Rabbit, i myslisz ze rehabilituja online? :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg