EGZORCYSTA - czy ktoś próbował tak sobie pomóc ?

Hasiok.

EGZORCYSTA - czy ktoś próbował tak sobie pomóc ?

przez Lori1 07 cze 2006, 21:17
Witam znalazlam strone o Pani Wandzie P. www.egzorcysta.pl, która potrafi oczyścić na odległość. czy ktoś coś o tym słyszał.
Pani Wanda pomaga w róznych sytuacjach, również w lękach.
pozdrawiam

przez Jon Snow 07 cze 2006, 21:25
Nie znam pani Wandy ale daj sobie z tym spokój.

Egzorcyzmy to skomplikowana i owiana tajemniczą tradycją sztuka walki z demonami i temat na inne forum.

przez Lori1 07 cze 2006, 21:42
ok. pytam bo boje sie troche takich rzeczy, ale tam jest napisane ze miedzy innymi lęki sa przez duchy które zabieraja nam energię itd, ze trzeba sie od nich uwolnic
szukam ratunku gdzie mogę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 07 cze 2006, 21:45
Osobiscie w cos takiego trudno mi uwierzyc ale kazdy z nas robi co moze.Ja nie probowalam i raczej nie sprobuje
Lori1 moze warto szukac i takich kol ratunkowych
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez no_fear 07 cze 2006, 22:24
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
może lepiej nie będę się odzywał, temat z afirmacjami wystarczająco mnie wyczerpał :)
Yes Can Do!

przez Magda-27 07 cze 2006, 22:29
no_fear napisał(a):może lepiej nie będę się odzywał, temat z afirmacjami wystarczająco mnie wyczerpał

Zgadzam się z Tobą no_fear. Cóż tu może zdziałać egzorcysta. Rozumię, ze tonący......., ale bez przesady :roll:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez agapla 08 cze 2006, 00:12
A ja byłam co prawda nie u egzorcystki ale u bioenergoterapeutki zajmujacej sie tzw stroną duchową tez mi powiedziała o tzw bytach które potrafią sie przez przypadek przyczepić do człowieka a dzieje sie tak np z powodu śmierci kogoś bliskiego (poniewaz myślimy cały czas o zmarłym i nie dajemy mu w ten sposób przejść na druga stronę) Mi ona dokladnie powiedziała kogo tak uwięziłam myślami ,bardzo sie przestraszyłam bo wszystko sie zgadzało a ta kobieta nie miała mozliwości o tym wiedzieć.Miały być 3 spotkania a ja poszłam tylko na jedno bo sie przestraszyłam.Ale poczułam sie lepiej i mam zamiar nadrobic reszte( w poczekalni przych. w ktorej ona przyjmuję rozmawiałam z jej pacjentami którzy nie moga sie nachwalić ilu osobom pomogła)Zależy w co ktoś wierzy czasem sama wiara w daną rzecz może uzdrowić, myślę że nie warto wyśmiewać i krytykować ponieważ jest na tym świecie tyle rzeczy niesamowitych i nie wyjaśnionych ( niektóre miałam możliwość zobaczyć na własne oczy, w przeciwnym razie tez bym nie uwierzyła) że teraz to już mnie nic nie zdziwi pozdro ;)

przez Artur 08 cze 2006, 00:19
To nie jest dobry pomysł , jesli ktos Ci takie pomysły poddaje powinien sam tam pójśc !!!!
Pozdrawiam Cie i zycze Ci wiare we własne siły .

przez es71 08 cze 2006, 00:47
Polecam archiwum TVN "USTERKA" -bylo też o oczyszczaniu mieszkania ze złych mocy(kpina za dużą kasę).Pomoże nam to w co sami uwierzymy.Jesli nie boisz sie święconej wody , krzyża itp. to egzorcyzmy nie pomogą Ci.Wiara czyni cuda,więc jeśli wierzysz w to że pomoże Ci pan lub pani xxx to napewno lepiej się poczujesz.

przez Ania1976 08 cze 2006, 17:21
Czytalam artykul o Pani Wanzie, ale Egzorcyzmy to bardzo trudny temat, i moze byc niebezpieczny. U Bioenergoterapeuty bylam kilka razy (Prezes Polskiego Zwiazku Psychotronikow) i prawie nic mi to nie dalo. O ''przyczepiajacych sie bytach'' mowila mi Jasnowidz. Poradzila wyobrazac sobie szybe, albo kolo z ognia, ktore nas odgradza, ale jakos nawet boje sie o tym myslec. Studiowalam prawie rok w Szkole, ktora traktuje o ''tych sprawach'', pracowalam zawodowo w ''tym Srodowisku''. To bardzo niepewna droga, i trzeba trafic naprawde na specjaliste, bo inaczej moze byc jeszcze gorzej. Staram sie wierzyc w leki, a przede wszystkim w psychoterapie, ale tu o specjaliste rownie ciezko...

Ania
Ania1976

przez atrucha 08 cze 2006, 17:33
Lepiej przestańcie bo jeszcze ktoś faktycznie uwierzy,ze na karku wisi mu wczepiony szponami diabeł :lol: Poza tym,to już nadmierne nakręcanie się :?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Jon Snow 08 cze 2006, 17:49
Tak poważnie jest w Kościele Rzymsko-Katolickim specjalny wydział zajmujący się egzorcyzmami.
Ale to powtarzam poważna sprawa i nie na to forum.

Ty Lori daj sobie z tym spokój...
Szukaj "normalnego" rozwiązania swoich problemów!!

przez Lori1 11 cze 2006, 20:46
Ok ok... ja tylko chciałam zapytać :-)
tak jak wspomnialam boje sie tego, ale wiecie jak to jest ... tonący to i brzytwy sie chwyta...
teraz znalazlam taki gabinet, gdzie jest yoga, sesje relaksacyjne. sprobuje tego. narazie spamilan pomaga, biore go od 6 czy 7 dni.
czasami oczywiscie cos sie dzieje ale jest lepiej. w glowie tez sobie rozne rzeczy ukladam i mysle ze to glownie pomaga. a jak mnie cos wnerwi to powtarzam sobie to co mi powiedzial jeden lekarz : musze to miec w d....
pozdrawiam serdecznie

przez Virginia 11 cze 2006, 21:47
Jest to swietne podloze, do bardzo niebezpiecznego leku. Wiec lepiej nie zapuszczac sie w te tereny.

Nerwica to jest calkowicie wytlumaczalna choroba, ktore ma swoje logiczne uzasadnienie. Dlatego lepiej w ogole o tym nie myslec, bo naprawde mozna nabawic sie ciezkiej nerwicy na tym tle.
Ostatnio edytowano 11 cze 2006, 22:02 przez Virginia, łącznie edytowano 1 raz
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Sortuj wg