GÓRNY ŚLĄSK

Hasiok.

GÓRNY SLASK (najchętniej Rybnik, Żory, Wodzisław, Jastrzębie

przez tęczowa 31 sie 2009, 15:15
Witam.
Niedawno podjęłam decyzję o rozpoczęciu psychoterapii, trochę późno ale wkońcu lepiej późno niż wcale;)
Spędziłam wiele godzin przetrząsając net w poszukiwaniu jakiegoś dobrego specjalisty, może ktos z Was zna dobrego psychoterapeutę z górnego śląska? Niedawno natknęłam się na info o Arturze Kulig, nie jest wprawdzie psychologiem ale psychoterapeutą z certyfikatem, może ktoś go zna lub słyszał coś o nim..do niego miałabym najbliżej ale jeśli trzeba będzie to dojade gdzieś dalej, byleby tylko któs mi wreszcie pomógł.
Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

ps Chętnie poznam osoby z okolic cierpiące na nerwicę natręctw lub fobię społeczną.
Pozdrawiam :)
"Im dłużej czekasz na przyszłość tym będzie ona krótsza"

Re: GÓRNY SLASK (najchętniej Rybnik, Żory, Wodzisław, Jastrzębie

przez Kleopatra 01 wrz 2009, 20:54
Pani psycholog Barbara Kłosek-Porszke w Rybniku, przyjmuje zarówno prywatnie jak i w Poradni Zdrowia Psychicznego, utrzymuje dobry kontakt z pacjentem.
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

GÓRNY ŚLĄSK

przez tęczowa 23 lis 2009, 21:00
Witam. Mam natręctwa, lęki i objawy fobii społecznej, jakis czas temu przerwałam terapię psychodynamiczną. W tej chwili szukam namiarów na dobrego psychoterapeutę stosującego terapię poznawczo - behawioralną. Szukałam juz na necie i natknełam się na p. Magdalenę Połeć, może ktoś się u niej leczył, wie cokolwiek na jej temat? Zależy mi na specjaliście posiadającym odpowiedni certyfikat, jeżeli znacie namiar na dobrego terapeutę to bardzo proszę o wiadomość. Pozdrawiam
"Im dłużej czekasz na przyszłość tym będzie ona krótsza"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: GÓRNY ŚLĄSK

przez Nomis 24 lis 2009, 20:04
Jeśli mozna wiedziec.... gdzie mialas tą terapie??;>
Nomis

Sortuj wg