seroxat a kawa i papierosy

Hasiok.

Re: seroxat a kawa i papierosy

przez Majster 08 gru 2009, 10:48
Ja w trakcie kilkuletniej przygody z Seroxatem palilem paczke dziennie i dochodzilem do 5-6 kaw (ale takich rozpuszczalnych lur). I tez mnie naszlo ze moze bym rzucil palenie ale wolalem to skonsultowac z moim psychiatra. Dowiedzialem sie, ze rzucanie palenia w trakcie kuracji nie jest najlepszym pomyslem bo wprowadza dodatkowe napiecia emocjonalne, zdecydowanie niewskazane w trakcie odzyskiwania rownowagi. A kawa? Jesli nie siekiera z dwoch lyzeczek to nie ma przeciwwskazan, lurek moglem pic do woli. Alkohol ograniczylem zdecydowanie ale czasem strzelilem male piwo czy lampke mszalnego. Potem bralem lerivon i efectin i musze powiedziec ze oba nie sa kompatybilne z alkoholem, zdarzalo mi sie dostac malpiego rozumu. Mysle ze jakies lekkie uzywki typu kawa czy tyton nie wchodza w jakies powazne interakcje z lekami, jesli tak to chyba podaja takie rzeczy w ulotkach. Natomiast alkohol a juz szczegolnie narkotyki w polaczeniu z psychotropami to spory krok do tylu, jesli nie do grobu.
PS. Palenie rzucilem skutecznie jakies 4 lata temu niezawodnym sposobem - silną wolą :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Re: seroxat a kawa i papierosy

przez sadi31 08 gru 2009, 14:34
no ale paroxetyna i alkohol to jak to wlasciwie jest
nie móiwe zeby tabletki popijac drinkami ale np rano tabletki a wieczorem winko czy jakies piwko czy drink cholera kazdy mowi co innego

Sortuj wg