Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez mag27 24 paź 2008, 12:55
Cześć :-)
Zaglądnęłam tutaj i rozbawił mnie ten wątek.
Wiecie, mój znajomy kiedyś powiedział, że to właśnie w szpitalach psychiatrycznych znaleźli się Ci najbardziej " normalni ", a cała reszta społeczeństwa to " wariaci w postaci utajonej " :D
Jak coś, to ja też chcę do Waszego reality, oki ?
Pozdrawiam
Mag27

przez Misiek 24 paź 2008, 12:58
mag27, Pewnie... miejsca mamy... a i lepiej jak jest więcej.... no i weselej :D

przez namiestnik 24 paź 2008, 13:05
Hehe :) mnóstwo rozrywki :)

Uwaga - będę wywoływał wilka z lasu:

gabriel napisał(a):przeciętnego uzytkownika tego forum, który uciskany przez stany depresyjno- lekowe oczekuje raczej realnej pomocy lub szczerej rozmowy, pocieszenia.

HA HA HA HA! :)
i kto to mówi???

A co do Garvila to bądź skłony się odczepić albo zdecydować czy nie rozumiesz jego postów, czy je nie czytasz czy też są pseudonaukowe - bo jak narazie to prezentujesz dziecko nawet nie rozdwojenie a roztrojenie jaźni :)

asiula82 napisał(a):hehe świetne z Was świry dzięki że jesteście :D

Dokładnie - tak samo myślę :)

Ridllic napisał(a):a to będzie coś na styl big brathera :mrgreen: i koniecznie muszą być te pielęgniarki 60/90/60 albo jak tam pisałyście pacjentki/kuracjuszki ;)

Ja też chcę! Ja też chcę! :)

Pielęgniarki tylko nogi będą miały takie (i kręcone zęby - wszystkie cztery), ale przecież mamy nasze kochane forumowiczki - kuracjuszki :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 24 paź 2008, 13:08
Spokojnie... namiestnik dla Ciebie też miejsca nie zabraknie... :smile:

przez mimi1982 24 paź 2008, 13:27
namiestnik napisał(a):Pielęgniarki tylko nogi będą miały takie (i kręcone zęby - wszystkie cztery), ale przecież mamy nasze kochane forumowiczki - kuracjuszki :)

:twisted: :twisted: no ja już znalazłam przepis na cynaderki gabriela które ponoć należą do azotox :mrgreen:

a co do kuracjuszek ;) hm...czy masz nam coś do zarzucenia???Buziak
mimi1982

przez namiestnik 24 paź 2008, 13:41
Absolutnie nie mam nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie. W takim doborowym towarzystwie kuracjuszek i kuracjuszów z forum to i do szpitala i na koniec świata! :)

przez Ridllic 24 paź 2008, 13:41
namiestnik, Bo linka656, mówiła ,że to będą takie pielęgniarki co występują jako stewardesy w reklamie AXE JET :mrgreen:
Ridllic

przez namiestnik 24 paź 2008, 13:43
No na parę dni fajnie. Ale na dłuższą metę to one takie głupiutkie się wydają. :)

przez gabriel 24 paź 2008, 13:58
Nigdy za pomagiera się nie uważałem namiastniczku ale innych jak najbardziej mogę oceniać jeżeli za takowych się mają. Co do mojej nieobecności to mam ciekawsze zajęcia niż pieprzenie głupot na forum i wdawanie się z tobą w kretyńskie rozmowy. Apropos podkarpacia to wybacz asiula ale skojarzenia mam jakie mam i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Cóż trafiło na ciebie, tak jak i trafiło na Ridllica, że jest jedynakiem. Fotka? Hehehehe, nie rozśmieszaj mnie, przykro mi ale nie specjalnie mi zalezy na twojej ocenie mojego wyglądu czy zachowania. W necie najważniejsza dla mnie jest prywatność, wystarczy że widzisz mój nick i wiesz mniej więcej ile mam lat. Po za tym nigdy nie pozwoliłbym, zeby ktoś ze znajomych, nawet przypadkowo zobaczył moją fotę na forum płaczu i rozpaczy. Nie dzięki. Namawiasz azotox i mnie na fotę, wklej może swoją będzie ubaw.

---- EDIT ----

Ps. asiula82, za bardzo się przejęłaś i nie zrozumiałaś. Na podstawie miejsca zamieszkania nie oceniałem inteligencji lecz zwroty wywodzące się z małej wsi. A że na podkarpacie padło, to może zmienię na małą wioseczkę na warmińsko-mazurskim.

przez Azotox 24 paź 2008, 14:13
gabriel wyluzuj :smile: ja jestem ze wsi i się tego nie wstydzę głupia też jestem i co z tego? mam się powiesić czy cuś?
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez gabriel 24 paź 2008, 14:16
Do tego akurat nikogo nie namawiam.

przez namiestnik 24 paź 2008, 14:17
Gabryś - wcelowałeś z tym ocenianiem i zwrotami jak wyborowy strzelec w swoją nogę.

Poza tym muszę Ci powiedzieć, że przeginasz. Może i sam jesteś kretynem - ale mnie w to nie mieszaj.

przez gabriel 24 paź 2008, 14:17
Napisz tylko gdzie ta wioska leży. Polska centralna, południowa, wschodnia?

---- EDIT ----

Kretyn to cię zmajstrował namiastko

przez Ridllic 24 paź 2008, 14:19
a pochodzenie ze wsi to coś strasznego :?:
Ridllic

Sortuj wg