Czy to PTSD?

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Czy to PTSD?

przez Depakiniarz 05 sty 2016, 19:27
Witam,

moja była twierdzi, że przeze mnie nabawiała się PTSD, była u terapeuty i ten orzekł jej taką diagnozę. Mimo owego stresu, cyklicznie dostaję od niej listy, w których twierdzi że mnie kocha i że jestem jej potrzebny, ostatnio nawet dostałem od niej prezent na gwiazdkę, mimo iż wcześniej dostawałem sms że jestem psychopatą i że pójdzie z tym wszystkim do sądu...

Czy to PTSD?

przez bialyplomien 07 sty 2016, 23:34
Nie znam szczegółów Waszej historii, ale wydaje mi się, że to nie jest PTSD a szantaż emocjonalny z jej strony. Jeśli nie macie dzieci, zerwij z nią kontakt - wyjdzie to na dobre Wam obojgu (tylko ona o tym jeszcze nie wie).

Czy to PTSD?

przez sailorka 10 sty 2016, 16:37
Nikt nie umarł - nie ma PTSD.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to PTSD?

przez *Monika* 10 sty 2016, 16:39
Tworzycie toksyczną relację. Może obydwoje nie jesteście dojrzali emocjonalnie, każdy z Was ma jakieś trudności. PTSD to zespół stresu pourazowego po traumach, ciężkich traumach życiowych.
Obrazek
Główny Moderator

Czy to PTSD?

przez Depakiniarz 16 sty 2016, 00:12
No właśnie Monia...Ona niby ma tą traumę przeze mnie, gada że się leczy, że taką diagnoze jej postawił niby terapeuta, a pisze do mnie smsy, listy, że mnie potrzebuje itp. Wcale mi to też na stres nie wygląda tylko na jakąś chorą gierkę z jej strony.

Czy to PTSD?

przez *Monika* 19 sty 2016, 22:15
Depakiniarz, A czy Ona kiedykolwiek wcześniej uczęszczała na terapię, albo miała diagnozę dotyczącą zaburzeń osobowości lub innych? Bo jeśli tak, to moje zdanie jest takie, że nie dokończywszy terapii dalej ma trudności, w tym ze sobą.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg