a miało być tak pięknie...

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez Cretino77 23 cze 2007, 17:42
shadow_no napisał(a):Niestety w tych wszystkich zaburzeniach psychicznych są takie nawroty tego całego świnstwa. Kiedyś często powtarzałem ludziom swoje odczucia w postaci 'wykresu', mianowicie, że są dni kiedy czuje się naprawde dobrze, poczym są dni gorsze, i - przez nie - samopoczuciem jadę od zera... Ale to nie tak. Im więcej zyskujemy, chociażby takimi (pozornie) pierdołami jak udane wyjście do sklepu, na spacer z psem itd. itp. tym nasz pułap się zwiększa, automatycznie jednak podwyższamy sobie poprzeczkę, której na pewnej wysokości nie damy rady przesakoczyć, z wiadomych względów, a to nas jakby niszczy, ale tylko my jesteśmy temu winni, dlaczego ? Bo nie widzimy, że sami wymagamy od siebie za wiele.

Dlatego chciałbym, abyśmy poświęcili kilkanaście minut, na przeanalizowanie naszej drogi w naszych zaburzeniach, żebyśmy zobaczyli, że są dni i lepsze i gorsze, i nie ma co zastanawiać się nad tymi złymi, bo przecież my ich nie chcemy. Natomiast chcemy czuć się dobrze, tak jak nie raz już się czuliśmy, przypomnijmy to sobie.

Pozdrawiam,
Admin

PS. ..., a będzie jeszcze piękniej.

nie ma dni lepszych i gorszych, sa tylko coraz gorsze od 2okilku lat, coraz gorsze i nawet jednej chwili nie było gdy było dobrze :) piszę za siebie !!!

mów za siebie, nie generalizuj i nie czuj za innych :( wtedy może bedę CIę szanował :)

na razie pleciesz dyrdymały, populizmy i moralizujesz ... nic wiecej !!!
neurotyk, depresant, seksoholik, inne mieszane zaburzenia osobowości, kto wie czy nie wyposażony w borderline'a ... :)

www.neurotycznydeviant.blog.onet.pl/

przez Pstryk 11 lip 2007, 20:16
Robisz dokładnie to co zakazujesz innym....
Pstryk

przez Cretino 28 lip 2007, 17:31
i co z tego?

mam wrazenie, zes slepa :)

piszę za siebie a nie w liczbie mnogiej jak niektórzy tutaj :) wyrażnie zaznaczylem ze pisze za siebie a nie wciskam zaimek "My" wszędzie :)

nie wciskam kitu, populizmu i demagogii i nie łudze nikogo złudnymi projekcjami, że może "będzie jeszcze piękniej"

mówie i piosze tylko za siebie uzywajc domyślnego "Ja" - nikomu nie wciskam nic na siłę ... za siebie pisze siew 1 osobie liczby pojedynczej a kazda inna forma jest manipulacją :)

uzywanie zwrotów: "czujemy, postepujemy, widzimy" to manipulacja chyba, ze chcesz mi udowodnić, ze wiesz wszystko i jestes swiadoma/y tego co czuje kazdy czlowiek i jak przezywa rzeczywistość ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 29 lip 2007, 12:17
Cóż, widać masz skąpe doświadczenie w stosunkach międzyludzkich. Ciekawe dlaczego?
Wiesz, masz swoje poglądy ok, ale Ty podważasz moje więc jak mam reagować? To co robisz nazywa się dołowaniem. Dlaczego to robisz? Jeśli ktoś ma takie a nie inne poglądy - Tobie to najwyraźniej przeszkadza. Co masz nerwa, że inni mają nadzieję, wiarę i siłę więc reagujesz strofowaniem? Dlaczego to robisz?
Pstryk

Sortuj wg