cześć wszystkim

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

cześć wszystkim

przez czarny 27 sty 2007, 19:53
jestem tu nowy.Moja historia jest bardzo długa wiec teraz nie bede jej opisywać,nie wiem czy zalożyłem wątek wdobrym miejscu,mam do Was dzisiaj tylko pytanie:

jakich dolegliwości nabawiliście się przez nerwy,ze strony przede wszytkim fizycznej,czy macie/mieliście takie objawy?

-strzelanie w kościach/stawach,strzelanie szczęki,kolan itd
-zaburzenia gastryczne,probemy z trawieniem,znaczna niedowaga
-przewlekłe zmęczenie,tzn ospałość,ocieżałość,nie ustający ból głowy i oczu,wyczerpanie fizyczne,gigantyczne zakwasy po wysiłku fizycznym

Czy mając przykładowo takie zmiany zpowodu nerwów,czy można jeszce cofnąc te dolegliwości,i wjaki sposób?

I jeszce jedno,jaka jest róznica miedzy nerwicą lekowa a natrectw i czy można mieć to razem,czy da sie ztego wyjść.

Swój przypadek opisze oczywiście wkrótce.
Pozdrawiam;)

przez reneSK 28 sty 2007, 13:26
Witaj! :oops:

przez gina 28 sty 2007, 15:21
Cześć Czarny,witaj :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarny 28 sty 2007, 17:36
no a mógłby ktoś mi odpowiedzieć?

przez megig 02 lut 2007, 11:06
Cześć , z powodu nerwicy mogą wystąpić wszelkie dolegliwości somatyczne- ja przerabiałam bóle głowy ( 7 miesięcy chorobowego), bóle kręgosłupa,zawroty głowy,chroniczne zmęczenie,bóle kości.Oczywiście żadno ze zleconych przez lekarzy badań niczego nie wykazało.Z nerwicą walczę 10 lat-przez pierwszy rok zażywałam leki ale buło gorzej więc je odstawiłam-przestawiłam się n zioła i pracę nad sobą.Było ciężko ale większość objawów minęła.Teraz w sytuacjach "kryzysowych" biorę Bellergot- to lek Herbapolu, nie powodujący uzależnień niestety na receptę. Polecam.Trzymaj się ciepło.

przez kings 02 lut 2007, 22:25
Witaj Czarny,
ja jestem przypadkiem mixu ostatnia diagnoza: mam elementy depresji, nerwicy lękowej i natręctw, więc chyba można to połączyć :? , Od roku mam bóle głowy obecne cały czas, rano w dzień wieczorem i żadne środki przeciwbólowe nie działają. I tak jak Megig miałam prawie wszystkie badania i jestem zdrowa HURA!!! Tylko czemu łeb mnie boli, do tego ciągłe zmęczenie i ospałość, codzienne czynności to jak pokonywanie siebie na nowo co dnia. Ale jakoś daje radę i żyje tzn walczę!
Pozdro
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez didado1 03 lut 2007, 18:36
cześc witam :D

przenoszę do subforum witaj tam się wszyscy witamy serdecznie ;)
znikłam i mnie nie ma .........

Sortuj wg