Wyleczyłem nerwice dzięki uwodzeniu kobiet:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez monk.2000 25 lip 2013, 20:20
Skoro nie zostałeś jeszcze "zdradzony" przez Boga to na swój sposób masz zdrowe myślenie. Ja widzę za dużo bólu na tym świecie (w tym własnego), żeby wierzyć w beztroskie opowieści serwowane przez większość duchowieństwa. Zawiedli mnie.

A wracając do tematu, sam interesowałem się tematem uwodzenia. Nawet przez jakiś czas chciałem wykonywać ich "zadania" ale zrozumiałem drugie dno tego zjawiska. Za to cieszę się ze zgromadzonej wiedzy psychologicznej nt. ludzkiego funkcjonowania. Nabrałem trochę pewności siebie, odzyskałem coś co można by nazwać odwagą przeciwko krzywdzie. Nie boję się, że zostanę pobity na ulicy, tak samo jak żadna kobieta nie będzie ze mną igrała wykorzystując swoje atuty. Był to etap w moim rozwoju, bardzo burzliwy.

Nie przeczę, że odkrycie ludzkiej natury, tej zwierzęcej, a także nabycie odwagi w sprawach seksualnych może pomóc człowiekowi zmagającemu się z codziennością. PUA, jak najbardziej żeby poznać o czym mówią, ale po to żeby potem z tego wyrosnąć. Sami teoretycy podrywu mówiący o wyjściu z "matriksa społecznego" zauważają, że wiele osób równie łatwo wpada w "matriksa PUA" tracąc indywidualność.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez carlosbueno 25 lip 2013, 20:25
U mnie takie masowe podrywanie by odpadło mam za dużo lęków o charakterze seksualnym a taki masowy podrywacz, zaliczacz musi mieć wprawę, umiejętności, możliwości, duży popęd i sprzęt a u mnie z tym kiepsko.
Największy Forumowy Maruda

przez konrad9595 25 lip 2013, 20:28
ALe co poradzic ja sie boje samotności to znaczy ja wogule nie mam prawie kolegów i czasem mam wszystkich gdzieś a czzasem mi smutno bo spedzam wieczory bez kolegów i mam tez takie cos że np. jak juz bym ewentualnie poderwał dziewczyne i bym z nia chodził to tego podrywu nie zrobie bo ssie boje , że w jej gronie przyjaciół odegram jakiegoś chorego typka.( Tak naprawde to jestem chory ale juz prawie nie :D)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 25 lip 2013, 20:29
carlosbueno, a co sądzisz o całej "filozoficznej" otoczce PUA? Warunkowanie społeczne, wolność od tego co myślą inni, osobisty wybór partnerki, nieskrępowanie w sprawach miłości fizycznej, umiejętność bawienia się, dbałość o własny wizerunek, brudna psychologia?

8) Akineton

przez Ferdynand k 25 lip 2013, 20:29
konrad prochy i wszystko się zmienia 8)
Naczelny Użyszkodnik

przez konrad9595 25 lip 2013, 20:33
Ale jak prochy chdzi ci o narkotyki czy tabletki psychoaktywne które zażywam już 5 LAT

przez Ferdynand k 25 lip 2013, 20:34
o tabletki
Naczelny Użyszkodnik

przez konrad9595 25 lip 2013, 20:42
Biore Rispolept , Anafranil 25 i 75 no ale co leki mi maja pomóc w znajdowaniu przyjaciół
Ej a może bez kitu te leki dziełają teki pewniejszy sie stałem LOL

przez carlosbueno 25 lip 2013, 20:47
monk.2000, nawet zbytnio się tym nie interesowałem tym PUA, widziałem tylko parę filmików i mi się wydawały jakieś płytkie albo głupawe. Jakbym miał podchodzić do tych panienek tak jak oni uznałbym to za wiesniackie, prymitywne, spaliłbym się ze wstydu, choć to niby skuteczne
Ogólnie całe to PUA to wmawianie sobie na siłę że jestem kimś, że żadna się tobie nie oprze ale może tak trzeba.
Największy Forumowy Maruda

przez refren 25 lip 2013, 21:01
monk.2000 napisał(a):Nie przeczę, że odkrycie ludzkiej natury, tej zwierzęcej, a także nabycie odwagi w sprawach seksualnych może pomóc człowiekowi zmagającemu się z codziennością. PUA, jak najbardziej żeby poznać o czym mówią, ale po to żeby potem z tego wyrosnąć. Sami teoretycy podrywu mówiący o wyjściu z "matriksa społecznego" zauważają, że wiele osób równie łatwo wpada w "matriksa PUA" tracąc indywidualność.

monk.2000 napisał(a):carlosbueno, a co sądzisz o całej "filozoficznej" otoczce PUA? Warunkowanie społeczne, wolność od tego co myślą inni, osobisty wybór partnerki, nieskrępowanie w sprawach miłości fizycznej, umiejętność bawienia się, dbałość o własny wizerunek, brudna psychologia?

W każdym razie dobrze, że ten wątek powstał, przynajmniej wiem, że jeżeli podejdzie do mnie jakiś koleś na ulicy, to może to być zaprogramowany przez jakiś kurs, odrealniony narcyz, który potrzebuje podrywu, żeby zagłuszyć swoją nerwicę i lepiej uważać.

:mrgreen:

przez wysłowiona 25 lip 2013, 21:07
Ogólnie całe to PUA to wmawianie sobie na siłę że jestem kimś, że żadna się tobie nie oprze ale może tak trzeba.

Nie, to dokładnie odwrotne podejście. PUA uczy, że oprze się Tobie 90 kobiet na 100, do których podejdziesz. Ale Twoja siła polega na tym, że możesz podchodzić dalej ;)

rotten soul pytał, co takie podchodzenie do kobiet daje. Nie, nie chodzi o seks, chodzi o:

przeskoczenie strachu przed porażką
nabranie dystansu do siebie
uczenie się towarzyskości, komunikatywności
pewność siebie
odrzucenie przekonania, że ktoś jest dla nas przeznaczony i nie ma więcej kobiet na świecie
samoocena niezależna od opinii zewnętrznej
umiejętne zbieranie informacji zwrotnej i wykorzystywanie jej do dalszych kontaktów (bardzo ważne)

Ok, podchodzenie do kobiet na ulicy jest trochę prymitywne. Sama w życiu bym się na to nie złapała, ale ja nie jestem zbyt towarzyska. Wieluj trenerów nie grzeszy inteligencją. Ale oni wiedzą o wiele więcej od nas o pewności siebie i szczęściu. I gadanie, że to nic nie daje jest moim zdaniem trochę, hm, zbyt pochopne ;)

przez monk.2000 25 lip 2013, 21:08
refren, zgadza się. Jest to statystycznie prawdopodobne. Ale wiesz: praktyka czyni mistrza, a opowieści guru podrywu skłaniają do refleksji nad ludzką naturą. To nie jest tak, że dziewczyny zostały "uwiedzione" :P One po prostu "lecą" na pewne cechy. Ale nie dziwie się, w takiej purytańskiej kulturze czasem trzeba kogoś, kto ma pazur i podzieli się nim z tobą.

8) Akineton

przez refren 25 lip 2013, 21:27
monk.2000, człowieku, gdzie Ty masz purytańską kulturę, piszesz z Arabii Saudyjskiej? Moim zdaniem to, że mężczyźni przestają mieć "pazur", nie wynika z żadnego purytanizmu, ale raczej z tego, że nasza kultura nie sprzyja wyrabianiu mocnego charakteru i osobowości - a według mnie, żeby mieć naprawdę pazur, a nie atrapę, to trzeba po prostu być kimś. Wydaje mi się też, że kiedyś mężczyźni byli bardziej komunikatywni, bo tego od nich wymagano- że mają zabawiać kobiety rozmową. Zanim przyszły feministki było całkiem nieźle ;) Poza tym nasza kultura wychowuje egoistów i egocentryków, a żeby być komunikatywnym, pogodnym i uprzejmym, to trzeba mieć jakieś minimum zainteresowania innymi ludźmi i światem spoza ekranu komputera. Oczywiście wiem, że jest też jeszcze kwestia nieśmiałości, ale mimo wszystko tak uważam.

przez Ferdynand k 25 lip 2013, 21:33
monk przejdź się koło autrostady zobaczysz te "purytańskość" :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg