Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez linka 15 cze 2010, 11:14
eldruto, albo wypowiadaj się w temacie albo nie pisz, ładnie proszę......tak naprawdę, mało nas tu interesują takie super ekstra rady - temat do jęczenia i tyle. Nie powstał po to żeby pomagać, tylko żeby się wygadać .

Wkurza mnie to, że nie wiem jak się ubrać dziś....pogoda taka dziwna, i wkurza mnie, że będę musiała iść zapłacić karę do biblioteki ...... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 15 cze 2010, 11:19
Fajne rady dajesz eldruto, z przyjemnością pojadę do Los Angeles i pójdę do Kobe Bryanta, żeby mu powiedzieć, że musi wygrać finały NBA, bo inaczej to w ryj :mrgreen: Tylko niech mi ktoś bileta fundnie :mrgreen:

wszystko mnie wkurza i to też mnie wkurza :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 15 cze 2010, 11:56
paradoksy, ja nie mam czego siè wstydzic-o nikim nic nie mowiè :roll:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 15 cze 2010, 12:05
wovacuum, spokojnie, nie mówię o Tobie.
myślę, że ci, o których mówię, zdają sobie z tego sprawę. ;)
i to tyle na ten temat.

już mnie pogoda nie wkurza nawet :mrgreen:
paradoksy

przez Goldielocks 15 cze 2010, 13:45
brokenwing napisał(a):Goldielocks,
:D moje komary lepsze ,zawsze mogę kupić OFF :D
Ty nic nie kupisz na dwulicowców i niesprawiedliwość .
W sumie odwołuje to ze komary mnie wkurzają , znalazłem dla nich pozytywna zastosowanie :D:D:D

Na mnie ten cały OFF w ogóle nie działa... :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

wiola173 napisał(a):E tam, nic, za odpowiednią cenę kałacha da się dostać:P(

A tam kałach, od razu lepiej jakiś uran, co by zmajstrować coś konkretnego... :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez yans 15 cze 2010, 13:48
Goldielocks napisał(a):Na mnie ten cały OFF w ogóle nie działa... :mrgreen:

Goldie, bo nie jesteś komarem! ;) :mrgreen:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Goldielocks 15 cze 2010, 13:49
yans napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Na mnie ten cały OFF w ogóle nie działa... :mrgreen:

Goldie, bo nie jesteś komarem! ;)

Ojejku, chodziło mi o to, że mnie nie chroni przed nalotem komarzym nooo. :P :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez paradoksy 15 cze 2010, 13:49
mnie tyż komary wkurzają, niestety bardzo lubią moją krew i cały rok mnie gryzą, a teraz mam masakrę :evil:
paradoksy

przez Goldielocks 15 cze 2010, 13:51
A ja się boję much i os... :shock: Chyba nawet osy są gorsze, bo mogą użreć.

przez tet 15 cze 2010, 13:52
nie bo najgorsze są żaby :lol:
tet

przez k_o82 15 cze 2010, 17:00
wkurzają mnie pajace odpicowani spoza warszawy którzy się uważają za playboya ale ma syf na głowie i gębę zrytą,
strzela jakieś głupie uśmieszki i obrabia tyłek za plecami...
k_o82

przez Natascha 15 cze 2010, 17:11
Jak świat-światem wkurza mnie moralizatorstwo, radykalizm i ludzie przekonani, że posiedli jedyną prawdę.
Natascha

przez Korba 15 cze 2010, 19:34
wkurza mnie sąsiad majsterkowicz, który bez przerwy coś wierci, piłuje, stuka i cholera wie, co on tam robi, no ileż moża, od dwóch lat tu mieszkam i facio non stop majsterkuje!!!

wkurza mnie to, że tak ch*jowo się czuję, mam już siebie dosyć, zapisałam się po raz kolejny do terapeutki (nowej, bo u poprzedniej już 6 razy odwoływałam), lecz pierwszą moją myślą po telefonie do niej było, że chyba nie pójdę, bo to nie ma sensu

wkurza mnie, że jedyna przyjemność jaką znajduję ostatnio, to oglądanie na żywo finałów NBA. lecz na żywo tzn u nas o godz. 2 lub 3 w nocy, taki mecz trwa min. 3 godziny - co wiążę się z zarwaną nocką. po zarwanej nocy z niedzieli na poniedziałek rano miałam mega jazdy i lęki i telepanie serca i w pracy myślałam, że umrę. chciałabym oglądać mecz dziś w nocy, bo to moja drużyna gra, ale jak mam jutro znowu mieć takie same jazdy.... szlag mnie trafia, że kuffa nic już nie mam z tego życia, nawet kuffa meczu na żywo nie mogę oglądać bez szwanku na zdrowiu, no cholera jasna, po ch*ja mi takie życie, no ja pier*ole :evil:

chce mi się wyć i wkurza mnie, że robi się ze mnie mazgaj, a byłam twardą i silną kobietą fak fak fakin fuk )*&^^)()((*&&%&$$%#
help...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Joaśka 15 cze 2010, 20:03
wkurza mnie moja osoba :evil: :pirate:
Joaśka

Sortuj wg