Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez paradoksy 08 lut 2011, 21:09
LitrMaślanki, na szczęście niedługo idziemy na całkiem swoje.
paradoksy

Wkurza mnie:

przez LitrMaślanki 08 lut 2011, 21:16
paradoksy, Łllleee to wytrzymasz jeszcze troszkę
LitrMaślanki

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 21:22
reakcja mamy na nowy telewizor, który dzisiaj kupił Jej tata :evil:
no i tradycyjnie ból zęba

-- 08 lut 2011, 20:23 --

no i czemu LItr Maślanki nie jest jeszcze moderatorem? :-|
może chociaż jakimś " młodszym moderatorem"
lakuda_reaktywacja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 22:16
Pomianowska, tulę , przeszczerze współczuj e i tulę mocno..
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez Korba 08 lut 2011, 22:26
moja głupota
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Wkurza mnie:

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 23:22
nadzieja i wiara w to, ze jaki by nie był, to , gdzies w głębi, drugi człowiek jest dobry, nie zrani nas, to nie głupota...

za to mnie wkurza moja naiwność :cry:
lakuda_reaktywacja

Wkurza mnie:

przez Sorrow 08 lut 2011, 23:50
Wkurza mnie to, że to wszystko jest takie idiotyczne i przypadkowe. Brakuje w tym sprawiedliwości...

Wkurza mnie:

przez Alienated 12 lut 2011, 11:49
Wkurza mnie pogoda! Nie trawię słońca zimą :evil: :evil: :evil:. Nie rozumiem co ludzie dostrzegają w tym przyjemnego. Ciepła żadnego i tak to przecież nie daje (nawet wprost przeciwnie, jest przy takich warunkach zdecydowanie zimniej), i tylko jebie po oczach podnosząc przy okazji ciśnienie. Niech już sobie pada deszcz czy śnieg, cokolwiek... byle tylko nie świeciło to cholerne słońce... Tak się szczęśliwie składa, że nie przespałem części nocy, wiem więc już co będę robił w ciągu dnia :D.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Wkurza mnie:

przez _asia_ 12 lut 2011, 11:52
Alienated, wiem dobrze co czujesz i podzielam Twoje zdanie, mnie też wkurza to zimowe słońce, fatalnie się wtedy czuję. :evil: :why: od rana ledwo zipię przez to słońce - koszmarna migrena, problemy z ciśnieniem, masakra. :(
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Wkurza mnie:

przez Alienated 12 lut 2011, 11:58
_asia_, cieszę się, że ktoś potrafi mnie odnośnie tej kwestii zrozumieć. Prawdę powiedziawszy, sądziłem, że po tym co napisałem ludzie uznają mnie raczej za... hmm, sam nie wiem za kogo, w każdym razie nie byłoby to z pewnością nic pozytywnego ;).

Wkurza mnie:

przez _asia_ 12 lut 2011, 12:00
Alienated, no rozumiem niestety aż za dobrze... Niektórzy patrzą na mnie jak na wariatkę jak mówię, że z niecierpliwością czekam na deszcz, śnieg, chmury... :D A ja się wtedy po prostu dobrze czuję przy takiej łagodnej pogodzie. Mam tak od dziecka. :pirate:

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Wkurza mnie:

przez Alienated 12 lut 2011, 12:04
Jedynym co nam w tej sytuacji pozostaje jest czekać na zmierzch, który o tej porze roku zapada jeszcze szczęśliwie w miarę szybko. Niestety temperatura przy bezchmurnej pogodzie nadal pozostanie mało zachęcająca do wyjścia z domu...

Wkurza mnie:

przez _asia_ 12 lut 2011, 12:14
Dokładnie, Alienated... Ja leżę z zasłoniętymi zasłonkami, bo przy takim słońcu mam straszną migrenę, a wtedy wiadomo - silny światłowstręt... Odczuwalność zimna przy takiej pogodzie też jest dużo większa, zwłaszcza, gdy słońcu towarzyszy wiatr, echhh... Normalnie mam zły humor przez tą pogodę. :evil: Miałam się uczyć, ale nie mogę, bo się źle czuję. :roll:

Helen Keller

Wkurza mnie:

przez Alienated 12 lut 2011, 12:25
Spróbuj się jakoś Asiu pozbierać, albo przynajmniej przełożyć niektóre z zaplanowanych czynności na wieczór. Ja właśnie wziąłem swoją poranną dawkę leków i w związku z częściowo zarwaną nocą już zaczynam powoli odczuwać lekkie zmęczenie. Wyskoczę jeszcze może zaraz do jakiegoś sklepu i zrobię zakupy na wieczór, a później... też zasłaniam zasłonki i idę spać ;).
Pozdrawiam!

Sortuj wg