Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 08 sty 2015, 15:27
khaleesi napisał(a):Zawziętość mnie wkurza.

Ahma, szacun. jak na haloperidolu możesz pracować. :great:

Właśnie nie moge , ide na L4
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez lojantka 08 sty 2015, 18:39
krwawicą ojcowską siucha podbarwiona, brakowało mi jeszcze tego, doprawdy
lojantka

Wkurza mnie:

przez PannaNatalia 08 sty 2015, 19:00
Umówiłam się na dziś z chłopakiem,a tymczasem on nawet nie raczy odebrać telefonu. Jutro się nie spotkamy bo będę zajęta a w sobotę on wyjeżdża i wróci na Wielkanoc. Super! Nawet nie uprzedził mnie,że zmienił zdanie
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 08 sty 2015, 22:52
siostra. ostatni raz zaufałem jej w sprawie wyboru mechanika.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez jetodik 08 sty 2015, 23:11
wkurza mnie ta reklama z zieloną kupą (oczyszczanie złogów po świątecznym jedzeniu)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Wkurza mnie:

przez Candy14 08 sty 2015, 23:12
Wszystko a najbardziej ludzie w necie :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez black swan 08 sty 2015, 23:22
Że doba jest taka krótka.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 08 sty 2015, 23:36
Candy14 napisał(a):Wszystko a najbardziej ludzie w necie :evil:

Tu się zgadzam. Ostatnimi dniami przeglądałam to forum i naprawdę poziom nieprzyjemnych ludzi i ich wpisów wzrasta. Panxyz26 (czy jak mu tam było) wrócil znów, tym razem jako hank.m i znów zaczyna to swoje pieprzenie głupot: jakie te kobiety głupie, bo dobra kobieta powinna przyjechać do niego, dac się wyr....., powiedzieć dziękuję i odjechać grzecznie do domu. A te złe kobiety nie chcą tego robić... Zaprzeczanie nic nie da, ten sam styl pisania, te same problemy, dokładnie te same sformułowania i poglądy. Panxyz... Żenada. i pretensje do kobiet, ze nie chcą dziwkarza, który ich nienawidzi.

Kolejny typ ludzi - inteligentni inaczej i wredni - poziom onet albo i niżej. kobieta wlkp, wczesniej anna jakaś tam... Czepia się innych na poziomie gimbazy (tu przepraszam gimbazę, bo tam można znaleźć fajniejszych i inteligentnych ludzi). Ręce opadają, jak ktoś pisze, ze zarejestrował się tu (na nerwica.com, nerwica!!! :shock: ), bo na portalach randkowych sami nieciekawi ludzie. I dogryza wszystkim osobom z problemami na szczeniackim poziomie. Czy tak trudno przeczytać, ze to portal dla ludzi z problemami i echodzenie tutaj, zeby drwić i kpić z innych kiepsko świadczy o samym sobie?

I wymienialabym dalej, ale po co....

Kiedyś było tu fajnie. Wspominam ciekawe rozmowy na czacie, zwłaszcza te nocną porą :mrgreen: Bez czatu to już nie to samo.

Wkurza mnie:

przez Candy14 08 sty 2015, 23:41
zmęczona_wszystkim, miedzy innymi ja mialam na mysli . Nie moge czytac jak jedzie po dziewycznach w chamski sposob. To co napisala jazzowej i noszilli bylo ponizej krytyki Co smieszniejsze ja akuart wiem jak ona wyglada (niezbyt atrakcyjana laska z nadwaga) ale nie uwazam ze to tlumaczy wylewanie jadu na wszystkich bo samemu ma sie kompleksy :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 08 sty 2015, 23:48
Candy14, No własnie. Też miałam na myśli jej jazdy pod adresem tych dwóch kobiet. Kiedyś odwazyły się skrytykowac jej głupkowate wypowiedzi, to teraz leci po nich jak po łysej kobyle. Noszila wywnętrza się, pisze szczerze o swoich problemach i ostatnie, czego potrzebuje, żeby ktoś jej takie teksty puszczał. Brak taktu, buractwo totalne.

Zresztą jak Tobie już nerwy puszczają, to widać źle się dzieje na forum.

Wkurza mnie:

przez dominol 09 sty 2015, 01:53
Ahma, przestan z tym L4 bo ja chodzr na nocki to co ja mam powiedziec nonstop spie w dzien a potem reszte dnia chodze nie przytomny. Badz wytrwala

Wkurza mnie:

przez Powietrzny Kowal 09 sty 2015, 02:08
Wkurza mnie kusz Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Wkurza mnie:

przez madlen92 09 sty 2015, 02:16
wkurzają mnie laski które dostały fajne mundury i dostają niezły szmal za czołganie się gdzieś w PL na poligonie
madlen92

Wkurza mnie:

przez PannaNatalia 09 sty 2015, 14:25
Wkurza mnie,że jest już po 13 a chłopak nawet się nie zainteresował tym jak było u terapeuty,wogóle się nie odzywa.Widocznie ma ważniejsze sprawy na głowie :evil:
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg