Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Artemizja 17 sie 2014, 05:10
Mała ilość środków transportu komunikacji miejskiej w niedzielę, przez co nie wiem, kiedy dotrę do domu po nocnej zmianie :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Makabra 17 sie 2014, 09:56
To, że nie mam z kim spędzać czasu.
Makabra

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 17 sie 2014, 18:50
Rozmowa telefoniczna zakończona przed chwilą :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 17 sie 2014, 21:06
Mała liczba złotych medali naszych zawodników podczas lekkoatletycznych ME.

Powrót złego samopoczucia, brak nadziei na ustabilizowanie nastroju.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez dar 17 sie 2014, 22:37
Wkurzenie z tego powodu, że człowiek musi "pilnować" pracy chociaż wie, że to praca tylko na jakiś czas, że nie będzie tam dłużej pracować bo to nie ma najmniejszego sensu ALE kolejna sprawa z tym związana to pojebane czasy gdzie ciężko znaleźć jakąś w miarę dobrą pracę albo taką którą można by określić jako "może być" blisko od domu! Wszędzie kurva jakoś kurva daleko lub nie ma wolnych etatów. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 18 sie 2014, 02:15
Nie wkurza mnie, ale nie wiedziałam, w który wątek się wkomponowac :D Weszłam sobie na chwilę na owo radyjko reklamowane tutaj przez pozytywnego i pierwsze, co usłyszałam, to agitkę o tym, jak to każda kobieta jest przyporządkowana do faceta, a kobiety, które nie chcą rodzić dzieci to feminazistki. Czy ktoś, kto słuchał tego radia, może powiedzieć, czy tak jest non stop? Czy to sa poglądy autora? Czy też wpadłam na nie przypadkiem? Jak ktos się posługuje takimi skrótami myslowymi i p......y o feminazistkach i lewakach a kobiety dzieli sie na te, które chcą mieć dzieci i feministki, które ich nie chcą (akurat mnóstwo feministek ma dzieci, ale to zapewne umyka dyskutantom), to dla mnie posługiwanie się takimi okresleniami świadczy o pewnym ograniczeniu horyzontów. Czy tak jest stale w tym radiu, czy tez prowadzący nie miał już pomysłów na mówienie o 2 w nocy? z ciekawości pytam. Z góry zaznaczam, ze nie planuję kolejnej bezsensownej dyskusji.

Wkurza mnie:

przez Follow_ 18 sie 2014, 02:17
wiesz co...
dokładnie to samo chciałam napisać to w tym wątku
że wkurza mnie zewsząd wciskanie to że nie znaczę nic bez mężczyzny i dziecka...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 18 sie 2014, 02:32
follow_the_reaper napisał(a):wiesz co...
dokładnie to samo chciałam napisać to w tym wątku
że wkurza mnie zewsząd wciskanie to że nie znaczę nic bez mężczyzny i dziecka...

Mnie zdziwił taki łatwy podział kobiet i ton autora, który się kreował na autorytet w tej dziedzinie. Ludzie są tak różni. Jeśli mężczyzna czy kobieta decydują się na bycie samemu, to nie znaczy, że ten wybór trzeba piętnować, a jeśli decydują się na związek bez dzieci, to też ich wybór. A tu zaraz ktoś szasta okresleniami " feminazistka" na kobiety, które nie chcą mieć dzieci. Wiele z tych kobiet nawet z feminizmem nic nie ma wspolnego, a dzieci mieć nie chcą z wielu powodów, a jednym z nich jest też niechęć partnera do posiadania potomstwa. Nie wiem, czy tak trudno zrozumieć, ze feminizm nie zmusza kobiet do nieposiadania dziecka, a jedynie daje wolny wybór drogi życiowej. Ale ferowanie wyroków jest bardzo łatwe. Po prostu zdziwił mnie komentarz prowadzącego i stwierdzenie, że kobiety, które nie chcą mieć dzieci, to "feminazistki". :silence:

-- 18 sie 2014, 02:38 --

Wysyp jednostek amfce-podobnych. Kolejne wypowiedzi w stylu amfce i pana26coś tam.... Tym razem turcotte:
I tu jest Twój pierwszy błąd! Baby, to jebane suki, które zawsze zdradzają!
Więc albo ruchasz i wyjebujesz po jednej nocy na zbity pysk i bierzesz się za następną, albo (jak już zdecydujesz się przygarnąć pod swój dach śmiecia typu kobieta) to napierdalasz ją codziennie po ryju, żeby wiedziała gdzie jej miejsce!
I co to za problem z alkoholem? Pij! Facet jesteś masz prawo! Facetem jesteś, więc jesteś kimś lepszym!
Pij, ćpaj i nie przejmuj się! Będą kolejne dziwki do ruchania ;)

I czytając takie wypowiedzi myślę sobie, ze niektórzy chyba zasługują na swoje choroby....

Wkurza mnie:

przez barsinister 18 sie 2014, 03:37
jestem absolutnie niezainteresowany problemami ludzi zionących nienawiścią wobec kobiet, nie słyszałem o zaburzeniach psychicznych, które powodują tego typu wyrzygi i oceny

nawet mnie to nie wkurza, byłoby genialnie, gdyby nie wychodzili z domów i byli odcięci od internetu

zmęczona_wszystkim - podziwiam empatię i cierpliwość, u mnie już z tym ciężko
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Wkurza mnie:

przez Midori 18 sie 2014, 13:00
Bezużyteczność większości facetów na tej ziemi.
Midori

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 18 sie 2014, 14:53
barsinister napisał(a):zmęczona_wszystkim - podziwiam empatię i cierpliwość, u mnie już z tym ciężko

Tak chyba jest po lekach, chociaż czasami aż korci, żeby napisac coś bardziej ostrego i czasami klawiatura ponosi :D

-- 18 sie 2014, 14:54 --

Midori napisał(a):Bezużyteczność większości facetów na tej ziemi.

Myslę, że nie jest tak źle. Oceniajmy ludzi, nie płeć :D

Wkurza mnie:

przez Psychoanalepsja_SS 18 sie 2014, 15:23
zmęczona_wszystkim napisał(a):Wysyp jednostek amfce-podobnych. Kolejne wypowiedzi w stylu amfce i pana26coś tam.... Tym razem turcotte:
I tu jest Twój pierwszy błąd! Baby, to jebane suki, które zawsze zdradzają!
Więc albo ruchasz i wyjebujesz po jednej nocy na zbity pysk i bierzesz się za następną, albo (jak już zdecydujesz się przygarnąć pod swój dach śmiecia typu kobieta) to napierdalasz ją codziennie po ryju, żeby wiedziała gdzie jej miejsce!
I co to za problem z alkoholem? Pij! Facet jesteś masz prawo! Facetem jesteś, więc jesteś kimś lepszym!
Pij, ćpaj i nie przejmuj się! Będą kolejne dziwki do ruchania ;)

le amfce est mort, vive le amfce!
Na dodatek pan turkotek nie lubi homo, choć z takim podejściem do kobiet, być może spodobałby mu się ostry homo-gwałcik w ciemnej uliczce.

Co do radia - pozytywny "ma swoje poglądy". Jak podkreślił, było to uruchomienie testowe, więc gadaliśmy na jakiekolwiek tematy, co nie znaczy, że cały czas ma być o polityce.

Wkurza mnie:

przez Adam Smith 18 sie 2014, 21:37
To że sypię się fizycznie. Mam sporą niedowagę, poważne problemy z kręgosłupem, które wymagają rehabilitacji, problemy z objawami somatycznymi. Lekarz podejrzewa grzybicę ogólnoustrojową :roll: Do tego miałem ostatnio słabe czucie w nogach połączone z bólem kręgosłupa, to już zaczyna wkur.wiać. Psychoterapia też średnio pomaga, bo gdy są widoczne efekty, to zaraz wracam do wyjściowego stanu. Albo zrobię coś ze sobą, albo się to kiepsko skończy :?

Muszę dać sobie spokój z internetem na jakiś czas, bo się uzależniam i olewam te sprawy. Albo wezmę odpowiedzialność za swoje zdrowie, albo będę wąchał kwiatki od spodu w końcu
Adam Smith

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 18 sie 2014, 22:20
Kible w pociągach, które wyglądają, jakby ktoś je obsikał, obsrał i obrzygał, a potem jeszcze wrzucił do klozetu tony woskowiny z uszu i wyżywał się śrubokrętem oraz nożem na sedesie i muszli klozetowej. :evil: Obrazek I że nie ma w tych kiblach wody.

Chociaż zdarzają się takie, które spełniają standardy higieny i są naprawdę ładne i zadbane.

Sortuj wg