Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Saraid 21 lip 2014, 00:50
mnie nawet wkurza,a jestem ciepłolubna. :bezradny: duszno strasznie ,ide spac do namiotu ktoś chętny do pilnowania mojej osoby :?: jestem niepowtarzalna :mrgreen: ;)
Saraid

Wkurza mnie:

przez Chada 21 lip 2014, 13:43
Lekarka która od rana nie odbiera telefonu jak nie odbierze to muszę czekać na kolejny tydzień a jest bieda ze mną :lol: Wyłamana spacja w klawiaturze! Do tego wkurwia mnie escitalopram bo się pocę jak pedofil w disneylandzie podobnie wkurwia mnie citalopram bo pocenie po nim też nie przeszło mimo długiego czekania.Wkurwia mnie fluoksetyna bo nie zadziałała.Do tego wukrwia mnie to że obecnie jestem bez leków i nie mogę bez nich funkcjonować bo czuję wyraźny spadek serotoniny nie będe pisał o objawach bo komu to potrzebne :D Wkurwiają mnie wakacje bo zamiast się z nich cieszyć choruję.Sąsiad który chodzi i węszy pod domem i podsłuchuję bo dziad na rencie nie ma co robić.Obecnie tyle :smile:

Aktualizacja: Lekarka odebrała i nic z tego bo jest na urlopie no super /cenzura/ :evil:

Lamotrygina 150mg

Wkurza mnie:

przez Makabra 21 lip 2014, 13:51
Mój ojciec i cała rodzina z jego strony.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez ktosia1976 21 lip 2014, 14:12
mnie wkurza bezradność
sympramol 50mg 2-0-2
lokren 20mg 1-0-0

+ dużo fajek
6 lat walki z nerwicą(zaburzenia somatopodobne)

Wkurza mnie:

przez Tristitia 21 lip 2014, 14:30
troll powyżej który od kilku dni nieustępliwie wrzuca pedofilskie zdjęcia. Nie można czegoś z nim zrobić? :evil:

Wkurza mnie:

przez monk.2000 21 lip 2014, 15:16
Może w przyszłości ludzie zapanują nad pogodą i będzie cały czas obliczona wg pewnych wskaźników temperatura w której przeciętny obywatel będzie się czuł okej. Plus jakieś ubrania, które będą regulowały ciepło oddziałujące na skórę. Ale to pewnie trzeba jeszcze poczekać.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez deader 21 lip 2014, 15:50
monk.2000 napisał(a):Może w przyszłości ludzie zapanują nad pogodą i będzie cały czas obliczona wg pewnych wskaźników temperatura w której przeciętny obywatel będzie się czuł okej. Plus jakieś ubrania, które będą regulowały ciepło oddziałujące na skórę. Ale to pewnie trzeba jeszcze poczekać.

Ja się zastanawiałem nieraz, zdychając w słońcu czy zamarzając w śniegu, jak wyglądałaby kontrola pogody, gdyby ludzie opracowali taka technologię. Pomińmy szczegóły techniczne, pozostawiając tą "science" w sferze "fiction", zastanówmy się jakby to wyglądało praktycznie. Zakładam że mamy możliwość dowolnego manipulowania pogodą. Pytanie które mnie nurtuje to: jaką byśmy wtedy mieli pogodę?

Czy nie macie czasem ochoty latem "pstryknąć palcem" i zrobić jeden dzień zimy? I na odwrót? Z taką technologią byłoby to możliwe. Ale przeszkodą byliby - jak zwykle - inny ludzie. Te podłe kreatury, lubiące inną pogodę niż ja. Te wredoty lubiące grzać się w 30stopniowym upale, te demony w ludzkich ciałach lubujące się w kąpielach w przeręblu. Przecież oni też byliby częścią równania...

Czy pogodę wybierano by demokratycznie? Jeśli tak, to jak wyglądałaby demokratyczna pogoda? Czy okazało by się że ludzie lubią stały klimat, czy też przyzwyczajenie z dawnych lat popychałoby ludzi do wysyłania sms'ów regulujących pogodę zgodnie z naturalnym cyklem lato/jesień/zima/wiosna? (Bo że głosowanie odbywałoby się za pomocą smartfona rano to nie wątpię) Czy ludzie lubiliby niespodzianki w postaci "pogody w kratkę", czy jakieś wydarzenia wpływałyby na wybór pogody (np. śmierć prezydenta w samolocie = deszcz, szaro i ponuro)?

A może ustalono by odgórne zasady pogodowe, mówiące że w roku potrzebne jest X dni deszczowych, Y dni słonecznych bo inaczej ziemniaków się nie wykopie?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 22 lip 2014, 05:01
Wstawanie o 4tej rano /cenzura/ wie po co. :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Infinity 22 lip 2014, 06:38
Jak /cenzura/ jest w miarę dobrze to krytyk się pojawia :evil:

Wkurza mnie:

przez deader 22 lip 2014, 09:51
Stopień tępopizdyzmu niektórych ludzi mnie przeraża
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Makabra 22 lip 2014, 09:57
To, że nie wiem co mam robić.
Makabra

Wkurza mnie:

przez Aranjani 22 lip 2014, 18:03
to że ludzie nie umieja czytać ze zrozumieniem i wymagają od na cudów
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Bukowski 22 lip 2014, 18:55
Aranjani napisał(a):to że ludzie nie umieja czytać ze zrozumieniem i wymagają od na cudów

Kompletnie nie rozumiem Cie. :bezradny:
Bukowski

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 22 lip 2014, 19:01
deader napisał(a):Stopień tępopizdyzmu niektórych ludzi mnie przeraża

Taka natura człowieka.

Sortuj wg