[RADOM]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Radom] Jest ktoś z Radomia?

przez AgaRadom 22 wrz 2011, 19:10
ok lub chociażby popisać tutaj bo rozumiem , ze w tej chorobie nie każdy jest w stanie przyjechac na spotkanie bo dla jedneog może być problem z dojazdem autobusem czy chociazby jechac nawet z kimś samochodem gdy są lęki tak miałam pół rok temu teraz jest lepiej oby do przodu trzymajcie się

-- 25 wrz 2011, 15:45 --

W razie popisania ze mną zapraszam na moje gg:35344329:)

przez ap40 27 wrz 2011, 15:38
może ktoś jeszcze by chciał? w więcej osób by było raźniej :)

przez AgaRadom 28 wrz 2011, 19:07
sheepfucker,

hej:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stylow 11 lis 2011, 13:57
Cześć Wam, mam 15 lat i jestem z okolic radomia. Podejrzewam u siebie nerwicę lękową. Gdzie najlepiej się udać?

Chętnie bym się spotkała z kimś z podobnymi problemami, więc na jakieś spotkanie chętnie się piszę.
Ewen na pw, też z chęcią. Przeciał latek tak ok. 14-25 ;)
Stylow

przez AgaRadom 11 lis 2011, 19:32
No hej!

Gdzie najlepiej sie udać zalezy jak bardzo jest zaawansowana ta choroba wydaje mi sie , że najlepiej do psychiatry ja najpierw do niego sie udałam czyli do pana doktora Pieczątki do Viva-Med na ul.Główną oczywiscie na NFZ ale mozna tez oczywiscie jak wiadomo prywatnie.Pózniej byłam u pani psycholog Marii Ocias -Tarkowskiej na Okulickiego teraz to ta przychodnia z ulicy okulickiego przeniesiona została na róg Mireckiego /Reja tyle ze ona przyjmuje przyjmowała zawsze rano od 8mej do 11tej tak.Głownie pomagala mi cwiczyc oddychanie i dała mi takie zdanie domowe mozna to tka nazwać oddychac w ruchu głęboko wdychac i wydychac powietrze przeponą siedząc leżąc myjąc sie rózne czynnosci wykonując i tka 100 razy troszke mi to pomagało jednak nie do konca czasme sie zapominałam i płytko oddychałam i tka jest do dziś więc zaproponowała mi szpital co było dla mnie szokiem na odziale Nerwic w krychnowicach pewnie kojarzysz mniej więcej gdzie to jest i słyszałaś dużo złych opinii ,że to szpital ,,wariatów'' tez tka myslałam dopóki tma nie trafiłam na początku tego roku na 3 miesiące niestety choc mozna byc 2 miesiące lub króceej na wlasne żądanie wyjsc wczesniej sa 4 przepustki itd, oczywiście dużo by opowiadać bywały rózne osoby i naprawde bardzo dziwnie zachowujące ale malo tkaich było zamnknięte w sobie lub zbyt zwracające na siebie uwage konfliktowe zmieniające non stop ubrania na szczęscie takich osob byla garstka 3-4 osoby a w sumie nas na oddziale było 25 osoby z anoreksją bulimią nerwica natręctw czyli częste mycie przywiązywanie uwagi do wyglądu itd.co 5 min.na szczescie z ta nerwica natręctw byly 3 osoby gdy ja trafiłam a tak to depresja dwubiegunowa dużo by opowiadac trzeba by bylo na zywo sie spotkac i pogadac o tym na początku przez 2 tyg.nie moglam tam sie odnalezc ustawienie lekow 5 razy proszki na dzien wiadomo psychoterapia krótko mówiac troche jest lepiej:)

przez Stylow 11 lis 2011, 20:19
Się rozpisałaś, kurcze. ale dzięki ; )

-- 11 lis 2011, 19:25 --

A tak swoją drogą to najpierw wybiorę się chyba do szkolnego. Chociaż boję się, że ktoś się dowie..
Właśnie, żeby iść gdzieś będąc niepełnoletnią to trzeba z rodzicem, prawda?
Bo kurcze, jeśli tak, odpada...
Nie powiem matce, a napewno nie teraz.
Stylow

przez depresjonista 27 sty 2012, 12:30
Ja tez radom 23lata z checia bym sie s kim spodklal a najlepiej z kims kto ma klonow duzo hehe bo chyb to jedyna deska ratunku dla mnie :why:

przez Ayaka 14 lut 2012, 14:28
ja jestem z Radomia, leczyłam się, ale chcę mieć dziecko i odstawiam leki... możecie polecić jakiegoś psychoterapeutę? ktoś Wam pomógł? nie chce brać leków, bo to w moim przypadku pomoc doraźna, odstawiam i wszystko wraca:/

przez AgaRadom 22 lut 2012, 22:09
Hej Ayaka ania??
Wiesz mogę Ci polecic psychoterapeutę P.Tadeusz Sambor na ul.Głównej przyjmuje w przychodni Viva-Med w internecie znajdziesz tel.do nich co jeszcze długie są terminy ostatnio ja byłam u niego ostatni raz jakoś w listopadzie no a teraz wizyte mam w przyszły wtorek więc cóz oczywiście to jest na NFZ .Można sie domyslić bo prywatnie to szybciej sa wizyty .Co do skuteczności terapii hmm chodzę do niego tak juz z pól roku przyznam szczerze , że jest troche jakby lepiej pozostaje walczyć z tym bo trzeba też zacząć od siebie zmieniać wszystko w sobie nastawienie przełamać lęk co wierzcie mi jest rzeczą cholernie trudną także myślę ,że będzie ok

-- 22 lut 2012, 22:11 --

depresjonista napisał(a):Ja tez radom 23lata z checia bym sie s kim spodklal a najlepiej z kims kto ma klonow duzo hehe bo chyb to jedyna deska ratunku dla mnie :why:

Jak mam rozumieć ,,dużo klonów''??????

-- 11 wrz 2012, 19:53 --

Moge polecić psychoterpaeute Pana tadeusza Sambora który przyjmuje na NFZ na ul.Głównej (zamłynie) w przychodni Viva-med.Oraz psychologa za jego pośrednictwem który organizuje niedrogie spotkania terapie grupowe dla osób z nerwicą Pan Wnukowski.

przez porazka 18 mar 2013, 15:55
hej! Jestem z Radomia, czy na to forum jeszcze ktos z tego miasta zaglada? Mam depresje i szukam dobrego specjalisty bo nie potrafie sobie ze soba juz poradzic... czekam na jakies info

przez Limitrophe 10 kwi 2013, 10:06
Jestem z Radomia, chętnie kogoś poznam stąd. ;)

-- 11 kwi 2013, 14:42 --

To nie ma nikogo :>??
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

przez Marga_rita 26 kwi 2013, 15:45
Też jestem z Radomia.

przez Zupapomidorowa 15 cze 2013, 13:02
Witajcie radomianie i radomianki. Wracam do Radomia na lipiec i sierpień. Może warto się spotkać, hmm?
Dawniej Luktar

przez Limitrophe 16 sie 2013, 10:37
Jak ktoś z Radomia, niech sie ujawni.
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Sortuj wg