[Częstochowa] Święte miasto... ;)

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez pink hope 24 cze 2007, 09:39
Czyli co bracia i siostry 30-06-2007 godz. 17.00 III Aleja pod "Vero Modą"?
Piotrr myślę o Tobie facet działaj,bo jeśli sam nie zmienisz toku swojego myślenia to nikt Ci nie pomoże.(Mogą tylko Cie ukierunkować,ale walka nalezy do Ciebie)Wrzuć wsteczny i kręć sie na pozytywa.Zero negatywnych myśli,odrzucaj je,nie daj się zdominować!
Szkoda żeby Cię nie było......
My przecież wszyscy walczymy z lekami i schizami.Wczoraj sama zaliczyłam cmentarz Rocha(Dzień Ojca), a popołudniu ćwiczyłam przejście na światłach: sklep Adidasa-Orbis udało się!Ćwiczę przed spotkanim.Mam na to jeszcze cały tydzień.Pa.
pink hope

przez dash 24 cze 2007, 14:08
ja 30 odpadam. Oblewam wtedy zdana sesja :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:49 pm ]
no to jak ludzie. Spotkamy sie w koncu? :lol: Wiem, ze komu jak komu ale nam ciezko jest sie spotkac ale wierze, ze sie uda i do spotkania w koncu dojdzie :lol: Mi sie plany zmienily i moge przyjsc w sobote

Częstochowa

przez wozia2 01 lip 2007, 16:13
Witam! Chciałabym do was dołączyć nie wiem czy to spotkanie się już odbyło ale chętnie bym się z kimś spotkała z Częstochowy lub pogadała na gg na temat tej nerwicy.Ja z tą chorobą borykam sie juz 14 lat raz jest lepiej raz gorzej.Mam zamiar isc na psychoterapię bo już chyba tylko w niej nadzieja.Odwiedziłam juz chyba 7 psychiatrów i żaden mi nie pomógł.Może ktoś z was mi kogoś poleci .Chciałabym znowu chociaz trochę normalnie funkcjonować, a nie tylko wychodzić do sklepu w czyimś towarzystwie bo sama sie boję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 08 lip 2007, 20:21
szykuje sie jakieś spotkanko?
:)

przez dash 21 lip 2007, 17:48
spotkanie bylo juz zapowiadane kilka razy ale nigdy nie doszlo do skutku:-/ Ja jestem nadal chetny wiec jak ktos chce sie spotkac to niech smialo pisze :lol:

przez kati1005 17 sie 2007, 10:54
Witam wszystkichjavascript:emoticon(':D')
Very Happy,
jestem tu nowa, przypadkiem trafiłam na tą stronkę przez wyszukiwarkę, od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z obecną sytuacją, dopiero nie dawno zdecydowałam sie na jakąś wizytę u specjalisty, czy wiecie gdzie jest może jakiś tani psycholog w okolicach częstochowy?

przez Moniczka 25 lis 2007, 15:47
Jestem chetna na spotkanie w kazdym dniu i godzinie, to raz. A dwa: mam pytanie, czy ktos byl na wizycie u psychiatry dr Sternalskiego? Chce sie do niego wybrac, ale potrzebuje wiecej informacji czy warto. Poki co bywam u dr Gryglickiej-Krawiec. Dla mnie najlepszym lekiem doraznym jest alprox, bomba-ale tylko na wieksze ataki, by sie nie uzaleznic. Pozdrawiam czestochowian!
Moniczka

przez shadow_no 06 gru 2007, 20:01
No i wróciłem. To kto się pisze na spotkanko?
Uprzedzam, że 17 Gru 2007 wylatuje do Angli na święta, powrót mam 22. Więc jeżeli o mnie chodzi to albo przed, albo po okresie przed/świątecznym.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Moniczka 07 gru 2007, 10:23
Ludzie w Cz-wie, czy mozecie napisac z porad jakich psychologow i psychiatrow korzystacie.Moglibysmy to ocenic,wymienic sie danymi i doswiadczeniami. A co do spotkania, generalnie w tygodniu po 16 pasuje mi kazdy dzien, weekendy tylko odpadaja, chce miec dla siebie:)
Moniczka

przez kasia1982 15 gru 2007, 21:32
Czesc czy ktos z Was zna dobrego psychoterapeute z Czestochowy?
Pozdrawiam Wszystkich

przez człowiekbeznicka 12 sty 2008, 20:46
wymyśliłem sobie że lepiej leczyć się we 2ke niż samemu ;) więc znerwicowana żeńska częstochowo pisz. a tak naprawdę...znerwicowana żeńska częstochowo pisz :D . nie no myślę że fajnie byłoby poznać kogos z podobnym problemem. tak poprostu.

Re: [Częstochowa] Święte miasto... ;)

przez ktos_33 13 lip 2008, 17:31
Ja tez jestem ze swietego miasta.Jakas cisza nastala na forum.Czyzby sie wszyscy wyleczyli?:)

przez shadow_no 19 lip 2008, 20:59
Wyjeżdżam we wtorek na tydzień. Później będę dostępny codziennie od 9:00-13:00 i w weekendy. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Beti22 06 sie 2008, 21:48
Hej. Jestem nowa na forum, ja na szczęście leczę się w publicznej służbie zdrowia i wysoko sobie cenie moją "nieprywatną" psychoterapeutkę. Leczę się od października i widzę wyraźną poprawę:)Żadnych ataków paniki, wyleczona z depresji ogólnie bardzo dobrze. Chętnie bym sie spotkała z wami, jeszcze do niedawna myślałam ze tylko ja mam takie problemy a tu proszę... Pozdrawiam

Sortuj wg