[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez slow motion 11 sie 2012, 12:56
be_strong, czy ten terapeuta to Pani z Polikliniki? :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez be_strong 11 sie 2012, 14:12
slow motion, nie nie,
to taki facet - przyjmuje na ul Osińskiego
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

[Olsztyn]

przez rosomak89 23 sie 2012, 18:34
Skoro ma taką rekomendację, to może podpowie ktoś, ile doktor Połubiński bierze za wizytę? Jeśli uda mi się coś wysupłać z kieszeni, to we wrześniu mam zamiar umówić się na spotkanie.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez halenore 23 sie 2012, 20:39
Dr Połubiński bierze 120zł za wizytę. Podniósł mnie ze strasznej depresji. Nie traktuje po chamsku i taśmowo, jest szczery. Oprócz studiów medycznych ukończył 4-letnie studia terapeutyczne w Krakowie, więc dostrzega istotę psychoterapii. Zawsze powtarza, że lekarza i terapeutę trzeba sobie "dobrać" do własnego charakteru.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

[Olsztyn]

przez rosomak89 24 sie 2012, 09:11
Dziękuję za odpowiedź.
Mnie zależy głównie na dobraniu odpowiednich leków. Terapia, ze względów finansowych, musi być refundowana. Ale aby możliwe było jej rozpoczęcie, to najpierw muszę się troszkę dźwignąć z tego bagna...
F41.2

[Olsztyn]

przez jaskolka83 29 sie 2012, 19:26
rosomak89, jak juz bedziesz gotow/ gotowa ( nie zakumalam płci z postow ;) ) na psychoterapie i szukasz refundowanej to w szpiatlu w olsztynie ( na wojska polskiego oczywiscie)) przyjmuje psycholog Teresa Milewska Gidzgier, ja chodzilam do niej rok prywatnie ale w koncu wzielam od mojej Pani psychiatry ( dr Bienieckiej) skierowanie na refundowaną, niestety trzeba bylo czekac 3 miechy.... mozesz juz teraz zadzwonic do rejestracji ( 89 678 53 18) i sie zapisac, powiedziec ze masz skierowanie od dr ( np Bienieckiej) a w ciagu oczekiwania isc do psychiatry po to skierowanie. ja tak zrobilam, bez problemu.

[Olsztyn]

przez rosomak89 19 wrz 2012, 11:17
Gotowa ;)
Poważnie potrzebne jest skierowanie na refundowaną psychoterapię na Wojska Polskiego? Dziękuję, że o tym wspomniałaś, bo prawdę mówiąc nie miałam pojęcia, że to konieczne. Raz się tam rejestrowałam i nikt nic o skierowaniu nie wspomniał. Ale do spotkania w końcu nie doszło, bo miałam ważne zajęcia na uczelni i musiałam odwołać. Potem już nie miałam odwagi na kolejne telefony...Co od oczekiwania, to wiem, że zajmie to sporo czasu, ale w końcu trzeba się za siebie wziąć, bo czas leci, a ze mną jest co raz gorzej...
F41.2

[Olsztyn]

przez black_cat 19 wrz 2012, 23:40
hej:) chciałabym poznać w realu kogoś z nerwicą lękowa/natrectw, moc o tym pogadać... może ktoś słyszał o jakiejś psychoterapii grupowej w olsztynie?

[Olsztyn]

przez kacha.kkk 16 paź 2012, 12:48
witam :)jestem z okolic olsztyna i równiez chciałabym poznac kogos kto walczy z ta sama choroba co ja:) czyli te okropne lęki:))

-- 16 paź 2012, 12:55 --

Czekam z nadzieja na odpowiedz:(((poszukuje jakiegos dobrego terapeuty w olsztynie i dobrej rozmowy z kims kto cierpi jak ja...

[Olsztyn]

przez anonus 19 paź 2012, 19:38
Ja mam lęki, a właściwie jeden, który został opisany już w jednym temacie, no i jestem z Olsztyna.
anonus

[Olsztyn]

przez slow motion 20 paź 2012, 19:10
ja również planuję rozpocząć terapię w olsztynie. Byłam na 3 spotkniach w poliklinice. Tam przyjmuje Pani Ludmiła Niczyperowicz- podobno dobry psychoterapeuta. Aktualnie mają tam jakiś remont i nie mogę się z nimi skontaktować, a w tyg nie mam możliwości pojechać, bo jestem na rehabilitacji w szpitalu. Również jestem chętna na spotkanie.
PS też jestem lękowcem.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 21 paź 2012, 11:42
To co, organizujemy coś? Jesienna depresja za pasem...Może warto wybrać się na jakieś grzane wino dla poprawy samopoczucia?

-- 25 paź 2012, 19:32 --

Umówiłam się w końcu na wizytę u mgr Niczyperowicz. Miesiąc czekania-nie jest tak tragicznie. Ale trochę się boję, bo w trakcie szukania informacji o niej, natrafiłam w Internecie na wpisy osób polecających ją jako "wierzącą panią psycholog"...Kiepsko, jeśli o mnie chodzi...
F41.2

[Olsztyn]

przez promyk42 29 paź 2012, 11:25
Witam serdecznie

Jestem z okolic Olsztyna, takze zmagam sie z problemem nerwicy lękowej od kilku lat.Szukam dobrego neurologa i psychologa-specjalistów ,którzy pomogą złagodzić dokuczliwe "ataki".Chce wrócić do zycia zawodowego,na dzień dzisiejszy choroba zamknęła mnie w domu.
Staram sie sama zgłebiac temat,stosować rózne techniki łagodzące napięcia,wszystko by jak najmniej chemii:( ale widzę,ze sama chyba nie wygram tej walki,sa dni kiedy nerwica bierze górę:(

Bardzo chciałabym poznać kogoś z Olsztyna lub okolic, z kim mozna swobodnie porozmawiać w znanym nam temacie i nie tylko,szukać nowych sposobów na pokonanie tego schorzenia,spotkac się posmiać i na chwile odetchnać od problemu:)Moi znajomi odsuneli sie,gdy zaczełam unikać spotkań towarzyskich w wiekszych grupach-wynikało to z obawy niezrozumienia moich "ataków:które dopadaja nas w najmniej spodziewanym czasie,uwazam,że nikt nie zrozumie nas jak my sami...
Pozdrawiam
Miłego dnia:)

[Olsztyn]

przez slow motion 12 lis 2012, 18:33
rosomak89, Hej. Daj znać jak po wizycie u pani Niczyperowicz. Ja właśnie dziś się do niej zapisałam, wcześniej byłam u innej P. Psycholog, ale o Pani Niczyperowicz słyszałam same pochlebne opinie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg