Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

szukam osób z nerwica lekowa w okolicach olsztyna mysle ze warto by bylo zorganizowac jakas grupe terapeutyczna

 

Czyli? Wypad na fose na wspolne pijanstwo?. Popieram!!!.

 

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 12:01 am ]

nie rozumiem kierunku tematu niby co chcesz przee to pojac?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem z okolic Olsztyna, a do Olsztyna jeżdżę obecnie na spotkania z terapeutą raz w tygodniu. 4 lata temu bardzo mi pomógł i bardzo liczę na to, że tym razem też się uda. Jest naprawdę świetny.

 

Pozdrawiam i popieram pomysł na grupę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r,ównież jestem z Olsztyna i cierpie na nerwicę lękową

 

czy wiecie o jakiejś grupie terapeutycznej??

 

pozdrawiam Was gorąco moje nerwuski

 

witam! ja studiuje w olsztynie. Tez choruje na nerwice lękowo-depresyjną, moje leczenie trwa już 4 lata. a teraz znów jest gorzej;( potrzebuje darmowego psychologa, ale gdzie go znaleśc?

ostatnio mam coraz wiecej mysli samobojczych, ale na szczescie odwodzi mnie od tego czynu samobojstwo mojego kuzyna z 2-ch mcy i cierpienie rodziny po tej tragedi, ale nie wiem na jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego psychoterapeuty w Olsztynie. Chętnie też pogadam z kimś, kto rozumie problem nerwic itp.

 

 

Czesc :)

 

Dawno tu nie byłem ale po rozmowie z znajomą zajrzałem...Sam "choruję" na NN-a od od 15 roku życia...

Od roku musiałem się leczyć bo było tragicznie ze mną...Właśnie chodzilem w Olsztynie do psychologa na terapię behawioralno-poznawczą, brałem Andepin pod okiem psychiatry, czytałem, stosowałem techniki własne i innych, czytałem poradnik dr. Żerdzińskiego, rozmawiałem itp...teraz jest o wiele lepiej...

 

Pozdrawiam i czekam na odp. a wtedy napisze szczegóły o lekarzach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam sie do listy uzytkownikow z olsztyna ;]

Kurcze..szkoda,ze z tej grupy w przeciagu tego czasu nic nie wyszlo :(

Szczerze mowiac nie mialam nigdy stycznosci z osoba cierpiaca na nerwice,

zawsze czulam sie maksymalnym "outsiderem" jesli o to chodzi.

Chcialabym kiedys spotkac sie w takiej grupie-naprawde!

Jesli tu nie powstala zadna grupa to moze ma ktos z Was jakies info

na temat gdzie moge znalesc tego rodzaju zloty,terapie w olsztynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a mógłbys powiedziec gdzie uczeszczales na ta terapie behawioralno-poznawcza?bo rozumiem, ze tez w olsztynie? Ja wogole swojego czasu szukalam jakiegos dobrego psychologa lub psychoterapeuty ale jakos bez skutkow. Chodzilam raz do takiej jednej pani psycholog ale szczerze mowiac niewiele mi te wizyty pomogly. Dodatkowo wydalam na nie kupe kasy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja jestem z okolic Olsztyna i też cierpię na nerwicę lękową ,biorę Hydroxyzinum,ale i tak nie radzę sobie z lękami,nie zawsze mam napady lęków,tabletki mam od lekarza rodzinnego może powinnam się wybrać do psychologa może ktoś zna dobrego w Olsztynie,piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie chetnie dolácze.. dokladnie jestem ze Szczytna ale moge byc z Olsztyna:P ;) i obecnie jestem w Angli... ;] ale jakby tylko tlyko cos sie z Ol organizowalo to ja z wielka checia !! Bo cos sie ze mna dziwnego dzieje...:( amyslalam ze juz ze man raczej wporzadku... ;] a teraz wydaje mi sie ze zaraz zwariuje... bez kitu... ;| chociaz nei chcialabym az tak drastycznie przedstawiac mojej sytuacji ale nietety tak sie czuje!:( Pzdr..:)

 

[*EDIT*]

 

no moze przesadzilam troche ze zaraz zwariuje.. ;p ale marnie ze mna to jest fakt.. ;] ;p bleeeeeeeee ten moj chory mozg :P Ale czy tu ktos zaglada??? buu...;( ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych lekarzy szukałem poprzez google...

 

Udało mi się znaleźć panią doktor...(ale sporo jest w Olsztynie lekarzy, tylko każdy ma inną opinię)...

 

Trzeba trochę na forach poszukać...

 

Ja stosuję terapię behawioralno-poznawczą od prawie 2 lat , plus wiedza na temat dolegliwości, praca nad samym sobą, to daje duże sukcesy...

 

Ps. Wpiszcie w wyszukiwarce na forum "Herk" tam będzie mój post z poradnika dr. Macieja Żerdzińskiego o NN. Przeczytajcie go, jest świetny. Mnie na forum nie ma i mam nadzieję, że nie będzie. Podchodzie do tej dolegliwości z dużym dystansem :)

 

 

Ps. Tutaj macie ten plik jako załącznik

Poradnik .rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×