Znowu ja i moje 2 nowe nerwice + zale

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Znowu ja i moje 2 nowe nerwice + zale

przez Mister94 28 mar 2010, 10:35
Ja juz po prostu nie mam sily... Kazdy moj dzien od jakichs 8 miesiecy jest dniem straconym, ciągle sie zamartwiam, placze, mam wisielczy humor, niszcze zycie swoje i mojej mamy (przed innymi udaje ze ok) praktycznie nie ma godziny abym o tym nie pomyslal. Ja mam w dupie takie zycie, juz nie odzyskam tych straconych dni ktore przez ostatnie8 miesiecy spedzilem na cierpieniu. Ja wiem, ze wyzywanie ludzi w necie jest zle no ale tak wyszlo i czasu nie cofne. Chcialbym byc znow radosny i szczesliwy, a teraz /cenzura/ kolejne obsesyjne mysli mi przychodza: ze jestem wybrancem Boga i ze kogos zabilem, ale to chyba niemozliwe nigdy nawet policja mnie nie przesluchiwala. Czuje sie winny za miliony ludzkich istnien, Poradzcie cos chcialbym zmienic zycie na lepsze i byc szczesliwym, ale ty mysli niszcza wszystko..... Pocieszam sie tym, ze mam ogromnie silna wole zycia i ze mozekiedys to minie jak moje dotychczasowe obsesje... obym zmadrzal mam 16 lat i uwieszcie mi ze wolalbym chlac i cpac jak moi kumple niz przezywac ten koszmar. Pozdrawiam

Re: Znowu ja i moje 2 nowe nerwice + zale

przez Mister94 30 mar 2010, 20:45
Nigdzie się nie lecze, czekam, aż samo przejdzie.... moze nie jutro, moze nie za miesiac, ale przejdzie, powiem jak mam zwyczaj mowic: Sooner or later

Re: Znowu ja i moje 2 nowe nerwice + zale

przez Mister94 30 mar 2010, 22:31
Masz racje, musze zaczac dzialac! Wydaje mi sie, ze czesc moich urojen/natrectw ma swoje zrodlo w sferach religijnych, nie zebym sie wywyzszal, ale jestem gleboko wierzacy i wydaje mi sie, ze to sie ze mna dzieje minie kiedy Bóg zadecyduje, ale tutaj na ziemii mozna tez cos poradzic :) Od 2 dni nie ryczalem!!! YEAH

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg