Natręctwa NON STOP boję się bardzo

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Natręctwa NON STOP boję się bardzo

przez Adaś2222 09 lis 2009, 17:04
Honey nerwicowcy mają podobne cechy ja też nie lubię tych oparów z Kreta zawsze jak wlewałem go do brodzika to uciekałem z łazienki i nie wchodziłem pare godzin :D

przez Cassandra 10 lis 2009, 04:25
Honey_lady napisał(a):Ja też mam natręctwa myślowe non stop. Nawet ja się budzę to juz kiełkują w mojej głowie.Eh, paskudne to jest. I faktycznie jest tak, że jeśli przestanę sie bać jednych myśli, to zaraz na ich miejsce wskakują nowe, takie które wywołują u mnie ogromne napięcie. Od czerwca borykam się z myślami o treści wulgarnej, kiedy mniej mnie ruszają, to wymyślam nowe. Dzis gotując zupę dla siebie i męża pomyślałam sobie, że może przez chwilę byłam w jakiś spsób nieprzytomna i do tej zupy dodałam Kreta- udrażniacza do rur :roll: . Dlaczego akurat Kreta?- bo zawsze obawiałam się tych oparów podczas udrażniania odpływu w brodziku:) Normalnie chore to wszystko. Oczywiście zupę sama najpierw skosztowalam, a wyszła super (fasolowa:)). Niby sobie wytłumaczyłam, że to tylko te głupie myśli, ale mimo wszystko patrzyłam uważnie jak mój mąż tą zupę wcinał :mrgreen: Głupie to wszystko i ogromnie upierdliwe.

Też miałam takie natręctwo, że kogoś otruję. Czasami powraca... Twój mąż chyba po zapachu zorientowałby się, że zupa nie nadaje się do jedzenia. Te nasze myśli to bezsens... najlepiej by było sobie mózg wymienić. Zamieniłabym się nawet z jakimś drobnoustrojem. Pozdrawiam :)
Cassandra

przez kotecek 12 lis 2009, 14:22
... najlepiej by było sobie mózg wymienić. Zamieniłabym się nawet z jakimś drobnoustrojem. Pozdrawiam :)[/quote]

hehe też miewam tego typu mysli czasami ;)
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg