Apogeum Smutków >>

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Apogeum Smutków >>

przez Mafju88 04 sie 2008, 17:59
Czytalem inne Twoje posty i pisales w nich ze trzebam miec silna psychike ze Ty tyle przetrzymales itd... i co myslisz ze jestes najmadrzejszy ? ze jestes najbardziej wytrwaly? ze tylko Ty masz prawdziwa nerwice? ze nikt sie nie meczy ze kazdy jest tak naprawde zdrowy? otoz wytlumacze ci kolego ze Ty masz tak samo błahy badz tez tam samo powazny problem jak i My jesli chodzi o chorobe, wiec daruj sobie takie komentarze.
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez Capsel 04 sie 2008, 20:06
Mafju88 napisał(a):Czytalem inne Twoje posty i........

Kwaśniakowa napisał(a):Jestem z przedmówcami

o malo sie nie posralem ze smiechu. Jak nazwac idiote do kwadratu ?. Dobra jestescie idiotami do kwadratu cytujecie moja wypowiedz (z malymi roznicami) i sprzeczacie sie ze mna. Brrrr to dopiero idiotyzm.Dodatkowo nie majac zadnych argumentow stac was tylko na obrazanie mnie.Jestescie idiotami.

teraz do tematu

Co do jednego sprzecznosc ------> natrectwa pedofilii sa jednych z objawow pedofili.Natomiast zdawanie sobie z tego sprawy i lek przed tym jest jednym z objawow zdrowienia jak w przypadku innych chorob. Cale szczescie ze jak mi sie wydaje ma chlop na tyle dobrze w glowie poukladane ze polazl juz do psychologa albo bezposrednio do psychiatry.Jak tak szanse na to ze bedzie pedofilem sa male. A wy (mowie teraz do tych dwoch idiotek) taksie nie stresujcie jak mowil zygmunt freud te zboczenia siedza w naszej naturze, poprostu niekorzy nie daja im dojsc do glosu inni zdajasobie znich sprawe i je kontroluja. Wlasciwie dlaczego odpowiadam idiotka ? strata czasu.

ciekaw jestem jak te 2 wyzej idiotki teraz przekreca moja wypowiedz. A moze to jedna z podwojna osobowaoscia :lol:

przez Mafju88 04 sie 2008, 20:42
Natrectwa pedofilli nie oznaczaja pedoflii to po pierwsze. I takie chyba prawie kazdy mial z NN i jakos to mija wyobraz sobie jak tylko przyjdzie inne natrectwo. Po drugie te seksualne teorie freuda zostaly obalone i udowodnione innymi twierdzeniami. Po trzecie widac ze jestes kolejnym imbecylem ze swoimi teoriami ktoremu nie przegada i bedzie glupio to tlumaczyc. Pozatym kazdy chodzi do psychologa i psychiatry z tego forum i wie jakie lekarze maja zdanie na temat natrectw odnoscie homoseksualizmu, zboczen i psychopatii. Wiec co Ty przekrecasz moze ja sie spytam.

a pozatym juz nie odpisuje na Twoje posty FRAJERZE!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Capsel 04 sie 2008, 21:19
jestes idiotka
Mafju88 napisał(a):Natrectwa pedofilli nie oznaczaja pedoflii to po pierwsze.

to wlasnie powyzej napisalem

Mafju88 napisał(a):I takie chyba prawie kazdy mial z NN i jakos to mija wyobraz sobie jak tylko przyjdzie inne natrectwo.

byla taka reklama, prawie stanowi wielka roznice i nie wszyscy ale to dlaciebie za trudne

Mafju88 napisał(a): Po drugie te seksualne teorie freuda zostaly obalone i udowodnione innymi twierdzeniami.

przez jego uczniow az do czasu, srednio raz na dekade sa obalane i przywracane.

Mafju88 napisał(a):Pozatym kazdy chodzi do psychologa i psychiatry z tego forum

, przeczytaj drugi post tego chlopaka i zglos siedo poradni problemow czytania ze zrozumieniem

all-around-me napisał(a): to nerwica i potrzebuje psychologa. Treści swoich natręctw nie zdradzę im nigdy. Mają dosyć zmartwień, to by ich dobiło.

Mafju88 napisał(a):a pozatym juz nie odpisuje na Twoje posty FRAJERZE!!

idiotow nie brakuje a zle wychowanych idiotek to mozna liczyc na peczki wiec wybacz ze nie bede plakal

przez Mafju88 04 sie 2008, 22:17
Naucz sie pisac bo jak narazie to piszesz ze kazdy mowi o tym samym a kazdy sie kloci. Tylko ze moje posty i innych uzytkownikow kazdy rozumie wiec skoro Ty piszesz to samo a odbieraja to inaczej... to moze z Twoim mysleniem i rozumieniem cos nie tak? ok narqa ustapie bede mądrzejszy :D

przez wróbelek Elemelek 04 sie 2008, 22:40
skończcie się już kłócić, bo ludzie tu potrzebują pomocy i dobrych rad, a nie kłótni :/
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Cassandra 05 sie 2008, 11:51
o malo sie nie posralem ze smiechu (To ty srasz jak się śmiejesz?). Jak nazwac idiote do kwadratu (Capsel) ?. Dobra jestescie idiotami do kwadratu cytujecie moja wypowiedz (z malymi roznicami) i sprzeczacie sie ze mna(Przepraszamy cię mistrzu). Brrrr to dopiero idiotyzm.Dodatkowo nie majac zadnych argumentow stac was tylko na obrazanie mnie (Ty jesteśprzecież bardzo miły).Jestescie idiotami .
idiotow nie brakuje a zle wychowanych idiotek to mozna liczyc na peczki wiec wybacz ze nie bede plakal
Kim ty jesteś żeby pisać coś takiego. Nazywasz nas idiotami chociaż de facto nikt cię tu nie obraził. Podpierasz się teoriami Freuda, podczas gdy istnieje o wiele więcej innych teorii na ten temat. Jesteś małorozumkowym czlowieczkiem, który podpiera się tezami jednego tylko z wielkich psychiatrów. Dobrze zrobisz jak przestaniesz pisać na tym forum. Wątpie czy ty wogóle jesteś wykształcony w kierunku, na temat którego masz własne subiektywne,pseudonaukowe, bezkrytyczne zdanie. Moim zdaniem tobie dolega coś gorszego niż zwykła nerwica czy depresja. Radzę iść do psychiatry, bo masz urojenia wielkosciowe. Największym idiotą jesteś tutaj tylko ty, skoro śmiesz tak zwracać się do innych. Lepiej byś zrobił jak byś zaczął czytać prof. Kępińskiego, ale ty napewno nie masz zielonego pojęcia kim on był, bo znasz tylko Freuda.Nierób z siebie takiego geniusza, bo psychiatriajak każda inna nauka idzie do przodu. Dotychczas nikt nie odkrył właściwego podłoża chorób psychicznych np. schizofrenii,istnieją tylko spekulacje, ale ty oczywiście napiszesz, że jestem idiotką, bo tak napisałam. Czytaj dokładnie posty innych użytkowników.
Cassandra

przez Mafju88 05 sie 2008, 15:31
wróbelek Elemelek napisał(a):skończcie się już kłócić, bo ludzie tu potrzebują pomocy i dobrych rad, a nie kłótni :/

przepraszam ale nie ja zaczalem... chcialem pomoc autorowi postu

przez Capsel 09 sie 2008, 00:32
jestescie idiotami ale to juz wiecie. Jemu brakuje wiary ale dzieki mnie poszedl na terapie. nadajecie sie co najwyzej jako dawcy organow wiec nie chlajcie tyle i nie robcie dzieci bo zrobicie im krzywde przez poczecie.

przez Mafju88 09 sie 2008, 00:39
Capsel napisał(a):jestescie idiotami ale to juz wiecie. Jemu brakuje wiary ale dzieki mnie poszedl na terapie. nadajecie sie co najwyzej jako dawcy organow wiec nie chlajcie tyle i nie robcie dzieci bo zrobicie im krzywde przez poczecie.

O mojej przyszlosci pozwol ze sam bede decydowac ;] jak i inni forumowicze. Faktycznie wybierz sie do psychiatry... a pozatym gosc by sobie sam poszedl do specjalisty bez twojej pomocy ;] i nie jedz po kazdym tak ostro bo i tak twoja opinia juz sie nikt nie przejmuje...

przez Cassandra 09 sie 2008, 11:04
Capsel napisał(a):jestescie idiotami ale to juz wiecie. Jemu brakuje wiary ale dzieki mnie poszedl na terapie. nadajecie sie co najwyzej jako dawcy organow wiec nie chlajcie tyle i nie robcie dzieci bo zrobicie im krzywde przez poczecie.

Ty chyba nie wiesz już co piszesz. Współczuję ci tej choroby,prawdopodobnie masz zaburzenia maniakalne, bardzo żal mi ciebie. Dobrze napisałeś bo ja oddam moje organy chorym ludziom żeby mogli dalej żyć. Autor postu napewno poszedłby sam na terapię, bez twojej ogromnej "pomocy". Życzę powodzenia all-around-me napewno nie jesteś żadnym pedofilem ani innym zboczeńcem. Pozdrawiam :):):):)
Cassandra

przez nieśfiadomy23 04 mar 2009, 22:45
:shock:

przez DanceWithTheWind 20 maja 2009, 15:23
all-around-me, rozumiem Cię doskonale, stary. :(
Myślenie w ten sposób o najbliższych to potworne ścierwo, zaśmiecające głowę. Co gorsza, ostatnio coraz słabiej radzę sobie z napięciem seksualnym, mam ochotę w kółko je rozładowywać, prawie bez przerwy myślę o seksie. To chore, chcę przestać, ale to silniejsze ode mnie. Dawniej mogłam swobodnie o tym rozmyślać i przerwać w odpowiednim momencie. Po takim seansie automatycznie się podniecam i nie mogę przestać w to brnąć. :oops: Nie pozwalam sobie na masturbację, bo wiem, że to by nie rozwiązało problemu, a nawet by go pogłębiło, ale przez powstrzymywanie się, kończę po chwili rozkojarzona, z nieprzyjemnym kuciem w brzuchu i bólem głowy.
Nie mam pojęcia co z tym zrobić.
"Tak łatwo z rąk wymyka się. Szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni."

Sortuj wg