objawy podane na ulotkach...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

objawy podane na ulotkach...

przez Hell_ena 13 paź 2007, 19:06
Hej. Mam problem... ;| bowiem dzisiaj stwierdzilam ze sobie zafarbuje wlosy, ale po nalozeniu farby wydawalo mi sie ze wszystko mnie swedzi i piecze itp. zmylam to szybko i potem caly czas wydawalo mi sie ze mam wysypke, swedziala mnie skora i zaczynalam miec objawy podane na ulotce. ale zdawalam sobie sprawe ze to jest nerwica. mam w zwiazku z tym pytanie, czy tez mieliscie takie cos, ze po przeczytaniu ulotki farby do wlosow, lekow itp zaczynaliscie miec podane objawy? bo ja jak zacze sie wkrecac to...
potem przeszly mi te "objawy" ale teraz wieczorem, znowu zaczynam sobie wkrecac.... ;/ mozna temu jakos zaradzic?? pomozcie... dzieki ;*
A chill runs up your spine,
It crawls into your brain...
The freezing touch of FEAR...

Re: objawy podane na ulotkach...

przez silesiaster 15 paź 2007, 21:43
Hell_ena napisał(a):po przeczytaniu ulotki farby do wlosow, lekow itp zaczynaliscie miec podane objawy? bo ja jak zacze sie wkrecac to...

Pamietam jak zaczynałem brać leki - z początku po przeczytaniu ulotek nie brałem tych leków - ale w końcu zacząłem - i powoli zaczynałem lekceważyć co w tych ulotkach było napisane - bo te leki wydawaly mi się słabe - i jak teraz bym wziął jakiś lek i było by napisane, że ma silne oddiaływanie to bym się ucieszył;) aha no nie miałem żadnych objawów nie wkręcało mnie to jakoś;) w zasadzie powinnaś się cieszyć, bo ulotek nie musisz czytać - a ja "potrafie" sobie sam wkręcić taką fazę, że zrazu mi się coś stanie, że czasem trudno mi się z tego otrząsnąć...

pozdrawiam

przez Jovita 16 paź 2007, 10:57
o tak , mi zawsze musza zabierac wszystkie ulotki z lekow itp , bo gdy czytam o objawach ubocznych to sie tak nakrecam ze w koncu je mam , dlatego nie czytam objawow ubocznych mimo ze strasznie mnie korci..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cleo27 16 paź 2007, 22:57
A czemu odrazu zakładasz,ze to nerwowe może faktycznie miałaś jakąś reakcje uczuleniową! Przecież nie mozna wszystkiego odrazu na nerwice zwalać. Mnie np bolała szyja bardzo,az w końcu ruszać nią nie mogłam ,ale nie pomyslałam,ze to nerwica tylko poszłam do lekarza i dobrze bo mialam tam silny ropny stan zapalny i dostalam antybiotyk na 14 dni brania.
oj....pózniej coś napiszę!

przez Jovita 17 paź 2007, 11:04
hmmm , po prostu bardzo czesto sama sie nakrecam ze bede miala objawy uboczne tak jak na ulotce, sama sie nakrecam!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez cleo27 17 paź 2007, 13:20
Jovita ja to rozumiem bo ja tez tak sie nakręcam,ale mi chodziło o autorke watku,ze byc może faktycznie miała uczulenie na farbe i tyle ;)
oj....pózniej coś napiszę!

Sortuj wg