Skocz do zawartości
Nerwica.com

objawy podane na ulotkach...


Hell_ena

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem... ;| bowiem dzisiaj stwierdzilam ze sobie zafarbuje wlosy, ale po nalozeniu farby wydawalo mi sie ze wszystko mnie swedzi i piecze itp. zmylam to szybko i potem caly czas wydawalo mi sie ze mam wysypke, swedziala mnie skora i zaczynalam miec objawy podane na ulotce. ale zdawalam sobie sprawe ze to jest nerwica. mam w zwiazku z tym pytanie, czy tez mieliscie takie cos, ze po przeczytaniu ulotki farby do wlosow, lekow itp zaczynaliscie miec podane objawy? bo ja jak zacze sie wkrecac to...

potem przeszly mi te "objawy" ale teraz wieczorem, znowu zaczynam sobie wkrecac.... ;/ mozna temu jakos zaradzic?? pomozcie... dzieki ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu ulotki farby do wlosow, lekow itp zaczynaliscie miec podane objawy? bo ja jak zacze sie wkrecac to...

 

Pamietam jak zaczynałem brać leki - z początku po przeczytaniu ulotek nie brałem tych leków - ale w końcu zacząłem - i powoli zaczynałem lekceważyć co w tych ulotkach było napisane - bo te leki wydawaly mi się słabe - i jak teraz bym wziął jakiś lek i było by napisane, że ma silne oddiaływanie to bym się ucieszył;) aha no nie miałem żadnych objawów nie wkręcało mnie to jakoś;) w zasadzie powinnaś się cieszyć, bo ulotek nie musisz czytać - a ja "potrafie" sobie sam wkręcić taką fazę, że zrazu mi się coś stanie, że czasem trudno mi się z tego otrząsnąć...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu odrazu zakładasz,ze to nerwowe może faktycznie miałaś jakąś reakcje uczuleniową! Przecież nie mozna wszystkiego odrazu na nerwice zwalać. Mnie np bolała szyja bardzo,az w końcu ruszać nią nie mogłam ,ale nie pomyslałam,ze to nerwica tylko poszłam do lekarza i dobrze bo mialam tam silny ropny stan zapalny i dostalam antybiotyk na 14 dni brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×