Lekki doping sportowy - stymulanty (A-PVP)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez dr. Psycho Trepens 09 maja 2015, 00:32
Biorę od lat Escitalopram, średnio 10-15mg, czasem obniżam na parę dni dawkę do 5mg jak pogoda dodatkowo przymula a potem wracam do normalnej dawki.

Ale mam problem z sennością, osłabieniem, kiepskim pobudzeniem i brakiem sił, kompletna apatia i abulia.
Amisulpryd i atypowe neuroleptyki już przestają działać, 5 lat biorę i
praktycznie jego efekt osłabł do zera. A zależy mi by wprowadzić w życie więcej sportu, od 2 miesięcy na nowo zaczynam
treningi na rowerze ale idzie mi ciężko, Amisulpryd + Kofeina (kawa/energetyki) nie za bardzo już pomagają.
Dziś dostałem darmowe sample ze sklepu z "RC" - Research Chemicals (legalne odczynniki chemiczne),
no i zainteresował mnie niebieski kryształ o nazwie A-PVP. Tutaj jak to wygląda:
Obrazek

A tutaj opis na Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/%CE%91-Pirolidynopentiofenon

Warto wypróbować mikro dawki przed treningiem ? Rzędu 1-5mg ? Ktoś próbował ?

A dodam, że ogólnie po psychotropach znacznie utyłem i konieczne są ciężkie treningi, ale
po SSRI bardzo ciężko wykrzesać z siebie siły i aktualnie robię dystanse zaledwie 15-25km, co
jest śmieszne, muszę przejść na dystanse 30-60km by rozwinąć formę i wskoczyć na jeszcze dłuższe
dystanse, wtedy jest szansa na dobre schudnięcie.
Dodatkowo dodam, że wszystkie leki już wypróbowałem, typu:
Bupropion, Reboksetyna, Concerta, Wenlafaksyna, Mirtazapina i Mianserya - albo nic nie dały albo tylko zaszkodziły.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Wudezet 09 maja 2015, 14:31
W jakich dawkach brałeś Concerte, że jak twierdzisz że Ci nie pomogła? RC to z reguły jest syf nieoczyszczony, zresztą nie są to zatwierdzone farmakologicznie odczynniki jako leki, więc mogą być niebiezpieczny przy regularnym stosowaniu. Łap się tego co jest dostępne aptecznie. Jak nie działa Concerta, o NIE przedłużonym uwalnianiu (lepiej działa w danej chwilii) w wyższych dawkach to możesz zapytać swojego lekarza o deksedryne (dekstroamfetamine) to już chyba najwyższy kaliber dostępnych farmakologicznie stymulantów. Jeszcze jedną opcją jest rosyjski stymulant Ladasten. W połączeniu z metylofenidatem może będzie wystarczający, jeżeli nie to dopiero wtedy szukałbym dojścia do dekstroamfetaminy. Na schudnięcie jest jeszcze taki preparat jak fentermina, stymulant który jest stosowany dla leniwców którzy chcą schudnąć - zmniejsza po prostu apetyt. Źródło do Ladastenu wyślę Ci na pm. Pozdrawiam.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez dr. Psycho Trepens 09 maja 2015, 22:20
Wudezet napisał(a):W jakich dawkach brałeś Concerte, że jak twierdzisz że Ci nie pomogła? RC to z reguły jest syf nieoczyszczony, zresztą nie są to zatwierdzone farmakologicznie odczynniki jako leki, więc mogą być niebiezpieczny przy regularnym stosowaniu. Łap się tego co jest dostępne aptecznie. Jak nie działa Concerta, o NIE przedłużonym uwalnianiu (lepiej działa w danej chwilii) w wyższych dawkach to możesz zapytać swojego lekarza o deksedryne (dekstroamfetamine) to już chyba najwyższy kaliber dostępnych farmakologicznie stymulantów. Jeszcze jedną opcją jest rosyjski stymulant Ladasten. W połączeniu z metylofenidatem może będzie wystarczający, jeżeli nie to dopiero wtedy szukałbym dojścia do dekstroamfetaminy. Na schudnięcie jest jeszcze taki preparat jak fentermina, stymulant który jest stosowany dla leniwców którzy chcą schudnąć - zmniejsza po prostu apetyt. Źródło do Ladastenu wyślę Ci na pm. Pozdrawiam.

Próbowalem Concerty o natychmiastowym uwalnianiu w dawkach 18, 36 oraz 54mg - im wyższa dawka tym mocniej mnie ścinało do snu.
Nikt mi w PL nie wypisze Deksedryny, z resztą nawet nie idzie jej dostać.
A sprowadzanie mnie nie interesuje.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzYxx 10 maja 2015, 00:33
Lepszą opcją jest etylofenidat. Poczytaj trochę o a-pvp - to jest schizogenne ścierwo.
The Walking Dead.

przez Kalebx3 10 maja 2015, 16:29
Poczytaj trochę o a-pvp - to jest schizogenne ścierwo.

dokładnie , pierdolucha jakich mało . Miałem to z RC , nidgy więcej !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 10 maja 2015, 16:43
RE: Działanie a-PVP niebieskie oraz 3MMC lód
"Na niezapomnianej domówce też dostałem zapaści po alfie. Czułem, że schodzę i nie mogłem nawet wydobyć z siebie głosu. Gdyby nie jedna ogarnięta osoba to bym zszedł.. Od tej pory odsyłam znajomych lubiących zabawy z rc do forum by mogli na własne oczy przekonać się co może ich spotkać."- opis z Forum Dopalamy >>>
-Uważaj więc dr. Psycho Trepens,
Yu masz więcej o tej niebieskiej :
https://www.dopalator.info/Thread-Dzia% ... C-l%C3%B3d
Jednym słowem szambo !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez dr. Psycho Trepens 10 maja 2015, 20:12
No trudno, oddam znajomemu, który wszystko pożre ;)
Sam używam od 7 lat lekkich i dosyć sprawdzonych kannabinoidów typu UR-144 itp i tylko tutaj
czuję się w miarę pewnie, dawkowanie mikro rzędu 1-3mg na dobę. Więc zostanę przy tym.
Próbowałem odstawiać, na dni, tygodnie, miesiące, bez istotnych zmian na lepsze,
więć ćpam to gówno dalej.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez artur1978 13 lip 2015, 19:03
dr. Psycho Trepens napisał(a):No trudno, oddam znajomemu, który wszystko pożre ;)
Sam używam od 7 lat lekkich i dosyć sprawdzonych kannabinoidów typu UR-144 itp i tylko tutaj
czuję się w miarę pewnie, dawkowanie mikro rzędu 1-3mg na dobę. Więc zostanę przy tym.
Próbowałem odstawiać, na dni, tygodnie, miesiące, bez istotnych zmian na lepsze,
więć ćpam to gówno dalej.

Ciekawe czy kosiarza tez sprobowales :shock:

przez Ferdynand k 13 lip 2015, 20:18
dr. Psycho Trepens napisał(a):Biorę od lat Escitalopram, średnio 10-15mg, czasem obniżam na parę dni dawkę do 5mg jak pogoda dodatkowo przymula a potem wracam do normalnej dawki.

Ale mam problem z sennością, osłabieniem, kiepskim pobudzeniem i brakiem sił, kompletna apatia i abulia.
Amisulpryd i atypowe neuroleptyki już przestają działać, 5 lat biorę i
praktycznie jego efekt osłabł do zera. A zależy mi by wprowadzić w życie więcej sportu, od 2 miesięcy na nowo zaczynam
treningi na rowerze ale idzie mi ciężko, Amisulpryd + Kofeina (kawa/energetyki) nie za bardzo już pomagają.
Dziś dostałem darmowe sample ze sklepu z "RC" - Research Chemicals (legalne odczynniki chemiczne),
no i zainteresował mnie niebieski kryształ o nazwie A-PVP. Tutaj jak to wygląda:
Obrazek

A tutaj opis na Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/%CE%91-Pirolidynopentiofenon

Warto wypróbować mikro dawki przed treningiem ? Rzędu 1-5mg ? Ktoś próbował ?

A dodam, że ogólnie po psychotropach znacznie utyłem i konieczne są ciężkie treningi, ale
po SSRI bardzo ciężko wykrzesać z siebie siły i aktualnie robię dystanse zaledwie 15-25km, co
jest śmieszne, muszę przejść na dystanse 30-60km by rozwinąć formę i wskoczyć na jeszcze dłuższe
dystanse, wtedy jest szansa na dobre schudnięcie.
Dodatkowo dodam, że wszystkie leki już wypróbowałem, typu:
Bupropion, Reboksetyna, Concerta, Wenlafaksyna, Mirtazapina i Mianserya - albo nic nie dały albo tylko zaszkodziły.

w związku z tymczasowym avkiem na forum chciałem zdementować że nie mam nic wspólnego z nieczystymi chemicznie niebieskimi kryształkami :mrgreen:
a co do kolorku jak coś jest białe to kolor kryształu świadczy o okluzjach :angel:
Naczelny Użyszkodnik

przez hashim 13 lip 2015, 20:37
wysiłek to najlepiej na niskim tętnie

stymulanty w żaden sposób nie pasują do sportu

Sortuj wg