KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 09 lis 2011, 10:55
moze jakis skup lekow gdzies jest , nie lubie marnowac niczego
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Michuj 09 lis 2011, 14:36
aree1987, chcę spróbować.
Michuj

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez lookas748 16 lis 2011, 11:58
sebastian86 napisał(a):moze jakis skup lekow gdzies jest , nie lubie marnowac niczego

chetnie odkupie,NA FORUM NIE HANDLUJEMY LEKAMI

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Aitana 19 lis 2011, 09:29
Biore Anafranil 10mg od okolo chyba 5 tyg. Jestem zachwycona tym lekiem. Mialam ataki paniki i lęku. Nie wychodzilam sama na ulice ani sama zostawalam w domu. Balam sie wszystkiego. Od kiedy biore lek, zniknely lęki i ataki, smigam sama po miescie, jezdze samochodem i bez problemu latam samolotami( wczesniej maialm ataki w samolocie). Pelne dzialanie leku jest po 8 tyg. Lekarz nastraszyl mnie ze przez pierwszy tydzien bedzie masakra, ze bede miala zwiekszone ataki i lęki, ale nic z tych rzeczy. Przez pierwszy tydzien po okolo pol godziny od spozycia tabletki ogarnial mnie sen( musialam isc spac). Jednak lekarz kazal abym przez pierwszy tydzien pol godziny przed anafranilem brala diazepam 0,5 mg( anty lękowy), ale tylko pierwszy tydzien. Anafranil zawsze biore na noc. Aha i przez pierwszy tydzien mialam problemy z brzuchem, nie mialam apetytu i bolal mnie zoladek do dnia dzisiejszego mam zaparcia, ale to normalne - jednak codziennie biore activie i po problemie, bol brzucha po tygodniu ustapil, nie jestem spiaca w ciagu dnia, tabletki nie otepiaja. Bardzo dlugo zwlekalam z braniem tabletek, ale ciesze sie ze wkoncu sie zdecydowalam, bo moj organizm bardziej cierpial bez leków niz same tabletki moga narobic jakichs szkod.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 20 lis 2011, 16:42
Choc Anafranil ma duzo skutków ubocznych to nie wiem co by ze mna było gdyby nie ten lek. Pewnie na każdego działa inaczej.Dla mnie negatywne skutki uboczne (takie które sie utrzymują cały czas) to zaburzenia pamięci, dezorientacja, brak libido i troche takie zycie we własnym świecie.Te pozytywne skutki uboczne natomiast to: brak lęków, działa przeciwbólowo, nie mam natłoku myśli, nie płacze i nie mam mysli samobójczych, wieksza pewnosc siebie, lepszy nastrój, pozytywne myślenie, nie martwienie sie o przyszłosc, wiecej energii i wyzsze cisnienie i dobry,mocny sen. Wiecej plusów niz minusów :smile:
Aitana, juz te najgorsze skutki uboczne masz za sobą, teraz bedzie tylko lepiej.
Pytanie do Badziak.
Pisałaś wczesniej ze brałac Ginko Biloba z Anafranilem. Ja przymierzam sie do kupna Ginko, ale chciałabym cos wiecej wiedziec np. jak sie czułas na tym połaczeniu Ginko i Anafranil. Czy jest bezpieczne stosowanie tego razem i co z cerą, czy widziałaś jakis efekt?

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Aitana 20 lis 2011, 21:02
jedno pytanie, czy wy tez od kiedy bierzecie ten lek macie problemy z cera??? Ja mam same syfy, a w zyciu nigdy ich nie mialam, i mam je przez caly czas, masakra normalnie.

Izaa pozdrawiam

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez malwina77 21 lis 2011, 15:58
Mialam problemy z cera na Anafranilu- przestuszczala sie szybko i pojawialy sie ropne wypryski oraz podskorne gule. Po odstawieniu leku cera sie unormowala i wykwity zniknely.
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 21 lis 2011, 17:02
Ja zawsze brałam Anafranil i tabletki antykoncepcyjne i nie miałam problemów z cerą wogóle. Od ponad roku nie zazywam juz tabl. antykoncepcyjnych i niestety mam ciagle jakies wypryski i szukam jakiegos sposobu na to.
Pozdrawiam

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Aitana 22 lis 2011, 15:18
Chyba za wczesnie sie pochwalilam ostatnio ze czuje sie zajebiscie. WCzoraj bylam u mojego lekarza i wchodzac do gabinetu powiedzialam mu ze uratowalm mi zycie tymi tabletkami a on na to ze nie mam sie jeszcze tak cieszyc. Z gabinetu wyszlam troche podlamana, wieczorem szlam do szkoly i pojawil sie lęk, w tym samym miejscu co pojawial sie jak jeszcze lekow nie bralam. Czulam na calym ciele dziwne uczucie tak jakby mnie ktos żelazkiem parzył, całe ciało i ten lęk, a ten lęk spowodowały te pierd....e myśli. Przez 5 tyg bylo zajebiscie i od wczoraj zaczynam sie denerwowac ze cos sie dzieje nie tak. Dziewczyny czy wy przed okresem czulyscie sie gorzej, tzn, lekko nasilony lęk? Bo juz nie wiem czy tlumaczyc to sobie zblizajacym sie okresem, czy po prostu musze zwiekszyc dawke. Biore obecnie 10 mg na noc.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez sebastian86 22 lis 2011, 16:06
ja juz prawie odstawilem anafranil i przerzucam sie na doxepin. objawy psychosomatyczne musze wyleczyc.
We Are The Champions 2016(L)

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 22 lis 2011, 17:47
Aitana, bierzesz 10 mg, to jest bardzo mało. Nie namawiam do zwiekszenia dawki, ale na poczatku zazwyczaj leczenie wymaga wiekszych dawek. Ja biore teraz 20 mg, ale zastanawiam sie czy nie zwiekszyc. Ja przed okresem zawsze sie gorzej czuje. Zaobserwuj jak sie bedziesz czuła przed nastepnym okresem. Mozliwe ze to sprawa hormonów, ale z drugiej strony na Anafranilu nie zawsze jest rózowo. Są lepsze i gorsze dni.

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Aitana 23 lis 2011, 12:59
IZAAA dziekuje za odpowiedz. Ja czesto jeszcze nie biorac lekow, gorzej sie czulam przed okresem. Poobserwuje siebie jeszcze jakis czas i jakby co to pojde do niego o zwiekszenie dawki. A Ty jak bierzesz te 20mg?? 10mg rano i 10mg wieczorem czy jak ???
pozdrowionka

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez xanonymous 23 lis 2011, 16:11
A ja w poniedziałek dostałem migotania przedsionków:/ (niemiarowy puls, przyspieszone tętno) I wylądowałem w szpitalu. Wstałem około 10, łyknołem 10mg anafranilu +50mg solianu przepiłem kawą, poxniej zjadlem sniadanie i po godzinie złapało mnie to cholerstwo. Dzisiaj to jest we środe mnie wypuścili. NIe wiem skąd mi się to wzieło nigdy czegoś takiego nie miałem. W szpitalu mi powiedzieli żębym nie brał tych leków co biorę, bo mogą one zaburzać pracę serca (zalecili mi zmianę psychiatry:) Od 8 miesiecy biore leki i nic mi sie takiego nie dzialo, i raczej dość małe dawki i tu nagle teraz takie coś, czy to mogło być od leków ( post475116.html )? hmmmm ...

W ulotce od sanzy (olanzepina) pisze że "Zgłoszono bardzo rzadkie przypadki występowania u niektórych pacjentów zaburzeń rytmu serca, które mogą być poważne". Przy anafranilu (tlpd) żę możę wydłużać jakiś tam odcinek QT w zapisie EKG...

ANAFRANIL (Klomipramina)

przez Izaaa 23 lis 2011, 16:49
Aitana, ja biore 10mg rano i 10mg po południu. Jak biore na noc to mam problemy ze spaniem.
Pozdrawiam
Jak myslicie czy bóle w klatce piersciowej moga byc od anafranilu?

Sortuj wg