MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

przez jaaa 22 wrz 2007, 21:02
cholera nie wiem czy to przez dlugie branie leku- podobno mozna go brac rok nawet- biore male dawki na bezsennosc -do10- 30 mg max ,ale w dzien czuje sie taka jakby to nie ja- bez emocjii zadnych hmm ,nawet wypadek ktory widzialam " nie zrobil na mnie wrazenia jakby zrobil kiedys" dziwne- zadowolna jestem z tego ze spie po nim - wybawienie moje ,ale to jak sie czuje to kwestia psychiki mojej tylko po przejsciach czy wynik brania leku? :roll:

DEPREXOLET

przez Jovita 27 wrz 2007, 19:02
Biore ten lek od dosyc dawna , jest to lek na depresje ale lekarz przepisal mi go bo nie moglam spac w nocy i praktcznie biore polowke codziennie wieczorem , dodatkowo wzmaga apetyt bo jesc tez nie moglam , lekarz twierdzi ze nie uzaleznia , ja jednak biore go juz ze dwa miesiace i nie wiem co bedzie jak go odloze.. jesli ktos tez stosuje ten lek na sen lub na apetyt to niech napisze.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Zapałka 06 paź 2007, 11:58
Ech, Lerivon, mój ty picusiu :D Trzeba przyznać, że skutki uboczne przychodzą rzeczywiście ekspresowo. Wzięłam ten lek wczoraj wieczorem i dziś musiałam się zwolnić z lekcji, bo chodziłam jak lunatyczka :-| Na właściwe działanie muszę jeszcze nieco poczekać ( dopiero pierwsza dawka ! ). Tak tak, nie ma to jak psychotropy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 11 paź 2007, 11:31
a na co bierzesz na depresje go czy sen? domyslam sie ze to pierwsze ...

lerivon

przez kopciuszek 12 paź 2007, 17:21
Ostatnio pani dr psychiatra na prośbe o przepisaniu leku na sen, przepisała mi lerivon. Najpierw przez pierwsze 3 dni po pół tabletki.
Wieczorem wzięłam pół tabletki nad ranem obudziłam się i miałam bardzo niespokojne nogi, postanowiłam wstać i i iść do łazienki i w drodze do niej niestety ale omdlałam ojciec nie mógł mnie docudzić . Cały dzień spałam oczywiście już go nie brałam bo bardzo się po nim źle czułam.
Dzisiaj jest trzeci dzień jak go nie biorę i mam zawroty głowy szumy w głowie.

przez Migdala 12 paź 2007, 21:57
Lerivon dostałam na pożegnanie ze szpitalem. Brałam go 2 tyg ale spać mi się tylko chciało, po tym czasie psychiatra zmienił mi go na neurol0,5sr i ze spaniem jest lepiej już nie chodzę jak neptek do tego zoloft 1,5 tab i napęd poprawiony ale pod kopułą bez zmian

lerivon

przez kopciuszek 13 paź 2007, 10:31
Ja na razie nie biorę jak będę u lekarki to musze jej powiedzieć jak zadziałały na mnie niech przepisze mi na spanie coś innego ten lek widocznie nie jest dla mnie dobry.

przez Zapałka 23 paź 2007, 17:25
Lerivon brałam na depresję, lęki i bezsennność. Obecnie zastąpiono mi go Pramolanem, bo od Lerivonu zaczął mi się psuć wzrok ( wszystko się zacierało ). Właściwie nic mi nie pomógł. Same skutki uboczne :? Nie polecam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:29 pm ]
Choć z drugiej stony dany lek na każdego moze działać inaczej, na przykład nie miałam po nim zwiększonego apetytu ( na który narzeka wiekszość bioracych Lerivon ).

przez Goplaneczka 29 paź 2007, 16:53
kopciuszek-efekty uboczne są po kązdym antydepresancie-trzeba przeboleć. Inaczej żaden Ci nie podejdzie.

Ja Lerivonu nienawidzę. Wyciął mi z życia jeden miesiąc. Ale generalnie lekarze go lubią- usypia, uspokaja, przytłumia, zwiększa apetyt. Po prostu marzenie... A że dzieje się to kosztem naszej aktywności i psychomotoryki...
Goplaneczka

przez yeti 30 paź 2007, 01:49
witam wszystkich bioracych specyfik o nazwie Lerivon :lol: ja od jutro dołącze do Waszego grona, to już mój czwarty lek, chociaż po tym co przeczytałam o tyciu to mnie przeraziło, ale może nie będzie tak źle, jakby miał pomóc to warto spróbować... Pozdrawiam wszystkich gorąco:)

przez Goplaneczka 30 paź 2007, 11:35
Nie nastawiaj się źle, Yeti. Nie każdy tyje. Mam znajomą która przy lerivonie wpadła w anoreksję ;)
Goplaneczka

przez jaaa 30 paź 2007, 15:05
ja nie przytylam wcale ale sie zmienilam ,jakby emocje uciekly wszystkie

przez yeti 30 paź 2007, 21:19
Goplaneczka napisał(a):Nie nastawiaj się źle, Yeti. Nie każdy tyje. Mam znajomą która przy lerivonie wpadła w anoreksję ;)

Dzięki Goplneczko:* staram się myśleć pozytywnie ale już przytyłam po jednym leku i dlatego ten temat mnie troszke stresuje... Pozdrawiam Was:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:24 am ]
jednak zdecydowałam się nie brać tego narazie, nie byłoby najlepiej dla mojego samopoczucia gdybym przypadkiem przytyła i po tym leku... Pozatym strasznie ospała i zawieszona po tym byłam, może to na początku tylko, ale porozmawiam o tym jeszcze z lekarzem...

przez Goplaneczka 02 lis 2007, 18:06
Ta ospałość to nawet przez miesiąc się utrzymuje.
W każdym razie-masz prawo decydować ;)
Goplaneczka

Sortuj wg