CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 10 sie 2013, 19:28
To może wyjaśniać moje dzisiejsze dobre samopoczucie i mniejszą derealizację. Zastanawiam się, czy na razie nie odpuścić sobie miansy i zacząć brać dopiero zaraz przed rokiem akademickim, bo przy moim szczęściu szybko przestanie działać :lol:
Ciekaw jestem, jak będzie z emocjami na miksie wenla+miansa i czy nie lepsza pod tym względem byłaby sertra lub nawet citalopram, przy którym miałem emocje (ale niestety też słabo działał na lęki - może wzmocniony miansą działałby lepiej). Mam jeszcze cały zapas Citabaxu, ale nie widzi mi się schodzić z 225mg wenli.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 10 sie 2013, 22:44
Dżejm, na razie bym nie mieszał, jak jest dobrze to trzymaj twardo brane dawki i leki, takie kombinowanie nigdy mi nie wyszło na dobre ;)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 10 sie 2013, 22:45
In_Chains_Of_DD, mnie też nie wyszło to na dobre. Zaliczyłem właśnie mega zjazd, jak nigdy wcześniej.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 11 sie 2013, 23:23
Działanie połączenia mianseryny i SNRI/SSRI może być odczuwalne po pierwszych dawkach, bo myk polega na zwiększeniu poziomu serotoniny w kluczowych obszarach mózgu. I tak np. sama sertralina podniesie poziom serotoniny średnio do ok 500% a z dodanym antagonistą 5-HT2c (ketanseryna) w pewnym momencie nawet do 1100% !! link do badań: http://parazite.nn.fi/hiveboard/picprox ... 00474a.pdf

Miko84 Potwierdzam!! Po wskoczeniu na wyższe dawki wenlafaksyny i dodaniu wysokich dawek mirtazapiny przez pierwsze kilka dni czułem się niesamowicie! czułem też działanie dopaminergiczne, brak lęków, świetne samopoczucie, wróciło odczuwanie przyjemności ze zwykłych codziennych czynności, podczas rozmowy drugim człowiekiem dostawałem gęsiej skórki bo było to dla mnie tak przyjemne i ekscytujące, wzrosła pewność siebie, ochota na rozmowy i integracje ze społeczeństwem, życie przez chwilę stało się bardzo proste, świat i ludzie przyjaźni, wszystkie problemy które w depresji wydają się nie do przeskoczenia stały się błahe i proste.

Niestety po około tygodniu zaczęło się sypać, nawrót depresji i silny lęk uogólniony, zaczęły pojawiać się myśli samobójcze bo z tą chorobą nie da się normalnie żyć, to takie psychiczne kalectwo.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 12 sie 2013, 09:41
Popiół, a jak jest obecnie na tej dawce wenli 225? jaką czujesz różnice pomiędzy tą dawką a 150?
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 12 sie 2013, 09:42
Bezimienna123, zmiejszyłaś dawke wenli? jak sie teraz czujesz?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 12 sie 2013, 09:46
ladywind, nie zmniejszyłam. Jakiś czas w ogóle jej nie brałam, teraz wjechałam póki co na 75. Pod koniec sierpnia lekarz mi każe przyjść i może zaleci 150.
Na tej dawce jest w miarę ok, nie skasowała mi całkiem emocji, może trochę, poza tym trochę jestem senna i ziewam ciągle w dzień, zmęczenie wróciło.
A z plusów to przede wszystkim redukcja lęków, odprężenie i regulacja snu - od kilku tygodni zasypiałam koło 3, 4, a teraz już zasypiam przed 24 i budze sie sama z siebie o 9 :) i wstaję wypoczęta

a u ciebie jak jest po tym metylo?
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 12 sie 2013, 09:55
Do 2 godzin od zażycia niezbyt fajnie, wzmożone lęki, uczucie jak po benzo, pożniej lekkie uspokojenie. Ze spaniem nie mam problemu. Na wizycie lekarz bedzie musiał zmienić mi leki, bo wenla na depresje już przestała działać.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 12 sie 2013, 10:21
Popiół a jak po przejściu na mianserynę, jakaś różnica? Możesz spróbować zamienić wenlafaksynę na jakiś SSRI, to powinno lepiej zadziałać.

ladywind lekka sugestia SSRI z miansą nie zaszkodzi ;)
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 12 sie 2013, 10:38
miko84, mam na uwadze:)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Lord Kapucyn 12 sie 2013, 11:20
Dodałem grafikę do pierwszego posta. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 12 sie 2013, 13:04
Dark Passenger, wy***bana w kosmos :D

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 12 sie 2013, 13:30
In_Chains_Of_DD, i tak ja na tym zdjęciu ten odlot jest, ale szkoda że krótki ;)

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 12 sie 2013, 14:14
U mnie zadnego odlotu na tym nie bylo
odlot niezly to mialam na wellbutrinie.
CórkaNocy

Sortuj wg