ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez Psychotropka`89 13 sty 2015, 20:53
Arasha, do mnie pijesz? :twisted: :lol:

1986, skutków ubocznych nie zauważyłam, a biorę długo. Trzeba tylko zażyć i się położyć od razu, starać się zasnąć, bo jak przegapisz działanie nasenne, to może Ci się urwać film i możesz robić dziwne rzeczy <poczytaj, w tym wątku jest o tym cała masa informacji>.

Teoretycznie nie powinno się pić. Ale zolpidem dość szybko wydala się całkowicie z organizmu. Ja mieszałam go z wódką, piwem i żyje <aczkolwiek nie wiem jak moja wątroba to przetrwała :P > i to mieszałam tak, że piłam na wieczór i np. godzina przestoju, dwie i brałam zolpidem. Nigdy do tragedii nie doszło, jedynie kac może troszkę większy <ale nie wiem czy to wina alko czy leku ;) .
Podsumowując, z alkoholem zachowaj więcej zdrowego rozsądku niż ja, bo szkoda wątroby. Ale jak po 2-3 piwach odczekasz parę godzin i zażyjesz, to powinno być w porządku. Pamiętaj jednak też o tym, że każdy organizm jest inny i inaczej może zareagować. Mnie ten mix nie zaszkodził ale nikt nie zagwarantuje Ci tego na 100%. Proponuję, jak już muuusisz się napić, zacząć od jednego piwka, jak będzie ok, tzn. że jest ok <pięknie skonstruowane zdanie :mrgreen: >.

Pozdrawiam
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Rico 13 sty 2015, 21:45
Dla mnie akurat 2-3 piwa działały tak, że nie musiałem brać nic na spanie, no co najwyżej dla pewności trittico.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez estera1 13 sty 2015, 22:33
1986 i rico jak macie problemy ze snem to lepiej brac mirzatapine.Super sie spi ,reguluje sen.Nie jest takim syfem jak zolpi.Choc przyznam ,ze tez go bralam nie raz.Niestety spalam po nim 2-3h a czułam sie tak jakbym nie spała wcale.Jak zaczynałam pierwszy taz brac to sen trwał max.5h

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rico 13 sty 2015, 22:38
Na receptę to?
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

Łajz lajf...

przez cytrynka84 13 sty 2015, 22:44
Tak na receptę.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Psychotropka`89 13 sty 2015, 22:44
Na recepte. Bardzo zwieksza apetyt. Ja na niej przytylam kilkanascie kg i czulam sie jak opuchniety,zmulony balon. Usypiala,fakt,powodowala zlew na wszystko,fakt,nie uzaleznia,fakt. Zolpi nie na kazdego dziala,uzaleznia wg mnie cholernie,nie wywoluje zamuly na 2. dzien.
To moje zdanie na temat obu lekow.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez arnibarni 13 sty 2015, 22:47
No właśnie gdyby miansa/mirta nie robiła zamuły na następny dzień to byłyby to najlepsze leki nasenne,a poza tym puchnie sie na tym jak balonik,jest to związane o ile sie nie myle również z zatrzymywaniem wody w organiźmie.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez Psychotropka`89 13 sty 2015, 22:50
arnibarni, nie mylisz sie. Ja musialam odstawic,bo bylam czlowiekiem betonowo-balonowym.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez czarnobiała mery 13 sty 2015, 22:55
Psychotropka`89 napisał(a):Zolpi nie na kazdego dziala,uzaleznia wg mnie cholernie,

Jak się bierze z głową, to nie uzależnia.

przez Rico 13 sty 2015, 23:24
arnibarni napisał(a):No właśnie gdyby miansa/mirta nie robiła zamuły na następny dzień to byłyby to najlepsze leki nasenne,a poza tym puchnie sie na tym jak balonik,jest to związane o ile sie nie myle również z zatrzymywaniem wody w organiźmie.

To się mówi, że się jest na masie xD

Łajz lajf...

przez Tristitia 13 sty 2015, 23:56
Ja po zażyciu zolpa zasypiam od razu, fakt, ale następnego dnia gdzieś w okolicach południa zaczynam odczuwać zmęczenie jakbym
wcale nie spała :/

przez Arasha 14 sty 2015, 00:40
Psychotropka`89, a czy ja kogoś z imienia i nazwiska wymieniałam. Dla mnie czyjaś tajemnica leczenia to :mhm:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez estera1 14 sty 2015, 10:51
na każdego działają leki inaczej.Ja po zolpi nie byłam w stanie funkcjonowac na drugi dzien,nie potrafiłam na niczym sie skupic,problemy z zapamiętywaniem nawet pierdół.Mirta super na początku zamula ale później już nie .Miałam mase energii,przytyłam max 8kg ale później zeszłam do 5 więc tragedii nie ma.Nie uzależnia,dłużej sie spi a na drugi dzien jestem mega szczesliwa :)

przez Psychotropka`89 14 sty 2015, 12:03
czarnobiała mery, jak widac po tym watku,jestes jedna z nielicznych,ktore potrafia brac zolpi "z glowa". Stad tez zalecam ostroznosc. :roll:

Arasha, zluzuj baklazana. Przecie sobie zartuje. :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg