TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 04 wrz 2015, 21:38
moja dawka na trittico to 25mg.... i spie super... a rano mega dobrze mi sie wstaje, po prostu wstaje wyspany nie mam problemu z oderwaniem sie od lozka.... jak wskoczylem na 50mg.... to byla jazda zasypialem po 2h, a rano nie moglem glowy od poduszki oderwac potrafilem 2h sie podnosic z wyra....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 05 wrz 2015, 20:36
feniksx napisał(a):moja dawka na trittico to 25mg.... i spie super... a rano mega dobrze mi sie wstaje, po prostu wstaje wyspany nie mam problemu z oderwaniem sie od lozka.... jak wskoczylem na 50mg.... to byla jazda zasypialem po 2h, a rano nie moglem glowy od poduszki oderwac potrafilem 2h sie podnosic z wyra....

Super,że dobrze trafiłeś na lek.Ja Pramolanu nie będę brać .Trudno pomęczę się jeszcze i niech mi recepty wystawi na kilka leków abym mogła zobaczyć co mi pasuje.

-- 05 wrz 2015, 20:37 --

Wczoraj Trittiko nie brałam i dziś serce ok.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

TRAZODON (Trittico CR)

przez Totylkoon 10 wrz 2015, 20:42
Ja od jakiegoś czasu przed połknięciem triticco 75 rozgryzam mocno tabletkę i popijam szklanka wody, działa wtedy dużo szybciej od 0,5 do godziny po zażyciu, a jak nie rozgryzałem to było różnie, raz działało a raz nie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

odstawianie trittico

przez Rokuryou 17 wrz 2015, 15:49
jak wyglądały wasze przygody z odstawianiem trittico przy bezsenności?

jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 17 wrz 2015, 17:29
jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale

- no to widocznie masz brać te małą dawkę , albo sie męczyć w bezsenne noce .Wybór masz prosty , albo tak , albo tak ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 17 wrz 2015, 17:34
Placebo. Nawet się odgryźć nie da 5 mg.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

TRAZODON (Trittico CR)

przez Rokuryou 17 wrz 2015, 18:37
Kalebx3 napisał(a):
jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale

- no to widocznie masz brać te małą dawkę , albo sie męczyć w bezsenne noce .Wybór masz prosty , albo tak , albo tak ,,,

Ale jak to tak, do końca życia?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kontrast 17 wrz 2015, 19:01
Rokuryou, To bardziej efekt psychologiczny niż realny wpływ na chemie mózgu. Masz może wyrobiony taki mechanizm, spróbuj łykać coś innego zamiast tego.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

TRAZODON (Trittico CR)

przez malutkaa89 19 wrz 2015, 01:43
Może komuś się przyda:

zaczęłam od małych dawek stopniowo zwiększając przez 3 miesiące aż do 150mg i jeszcze jadę wyżej choć już prawie nie mam objawów. Lek ogromnie mi pomógł. Początkowo słynne problemy ze snem (budzenie nad ranem) przez co wielu z was się zraziło, ale ja się nie zrażałam i po kilku dniach przeszło. Aktualnie sen bardzo dobry, snów nie pamiętam i nie przeszkadza mi to, tyle że muszę te 8-10h przespać by nie czuć się z rana przymulona. Ze skutków ubocznych miałam z początku delikatne nawet nie zawroty ale uczucie ciężkości. Szybko mija. Brak nudności i wymiotów, co było dla mnie najważniejsze, ponieważ przy innych lekach tak reagowałam i była to katorga a tutaj nic z tych rzeczy. Właściwie prawie nie odczułam skutków ubocznych przy trittico. Lek postawił mnie na nogi, dodał sił do życia, pomógł podjąć ważne decyzje życiowe, których wcześniej nie potrafiłam ogarnąć a teraz się tym jeszcze cieszę i osiagam sukcesy zawodowe i życiowe. Zdecydowana przewaga korzyści. Pomógł zapanować nad silnymi objawami somatycznymi i lękami. Jeśli tylko ktoś dobrze na niego zareaguje - polecam.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 30 wrz 2015, 18:22
Nowy miks: 20 mg Escitalopram + 150 Trittico właśnie. Zobaczymy...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

Re: Trittico

przez Grabarz666 01 paź 2015, 09:02
Anna R. napisał(a):Podsumowując, wydaje mi się, że Trittico będzie dobrym lekiem dla osób z łagodną i niezbyt nasiloną depresją, którzy pragną pozostać aktywni seksualnie.
Mnie niestety nie pomógł.

Zgadzam się, mi również Triittico nie pomógł (pomogło?), sam, jak i w politerapii z moklobemidem.
Mało tego, zmniejszał libido (w końcu jest SSRI, Ki = 160 nM).
Po zmianie na mirtazapinę, konar znów płonie :P

Ad Lu_80, byłem na tym połączeniu - zaburzenia libido (dość znaczne) i anhedonia.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 01 paź 2015, 09:45
Grabarz666 napisał(a):
Anna R. napisał(a):Podsumowując, wydaje mi się, że Trittico będzie dobrym lekiem dla osób z łagodną i niezbyt nasiloną depresją, którzy pragną pozostać aktywni seksualnie.
Mnie niestety nie pomógł.

Zgadzam się, mi również Triittico nie pomógł (pomogło?), sam, jak i w politerapii z moklobemidem.
Mało tego, zmniejszał libido (w końcu jest SSRI, Ki = 160 nM).
Po zmianie na mirtazapinę, konar znów płonie :P

Ad Lu_80, byłem na tym połączeniu - zaburzenia libido (dość znaczne) i anhedonia.

Mi Miirta nie spasowała. Zaburzenia? Trudno. Najważniejsze, żeby lęk opanować i jakoś zacząć żyć.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 01 paź 2015, 10:25
Życie z anhedonią (o ile u Ciebie wystąpi) wcale nie jest fajne - taka wegetacja.
Grabarz Rocket Fuel:
Fluwoksamina 50 mg (1-0-0)
Mirtazapina 30 mg (0-0-½)
Pregabalina 150 mg (0-0-1)

http://naukowy.eu/

"Głupota jest sprawą prywatną, lecz jej skutki są społeczne." - autor nieznany

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 01 paź 2015, 11:18
Znam to, długie lata leczenia. Po okresie nasilenia lęków lekka anhedonia nie zrobi mi problemu ;)

Sortuj wg