TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
106
64%

Nie
41
25%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 165

TRAZODON (Trittico CR)

przez feniksx 04 wrz 2015, 21:38
moja dawka na trittico to 25mg.... i spie super... a rano mega dobrze mi sie wstaje, po prostu wstaje wyspany nie mam problemu z oderwaniem sie od lozka.... jak wskoczylem na 50mg.... to byla jazda zasypialem po 2h, a rano nie moglem glowy od poduszki oderwac potrafilem 2h sie podnosic z wyra....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

TRAZODON (Trittico CR)

przez DOROTA777 05 wrz 2015, 20:36
feniksx napisał(a):moja dawka na trittico to 25mg.... i spie super... a rano mega dobrze mi sie wstaje, po prostu wstaje wyspany nie mam problemu z oderwaniem sie od lozka.... jak wskoczylem na 50mg.... to byla jazda zasypialem po 2h, a rano nie moglem glowy od poduszki oderwac potrafilem 2h sie podnosic z wyra....

Super,że dobrze trafiłeś na lek.Ja Pramolanu nie będę brać .Trudno pomęczę się jeszcze i niech mi recepty wystawi na kilka leków abym mogła zobaczyć co mi pasuje.

-- 05 wrz 2015, 20:37 --

Wczoraj Trittiko nie brałam i dziś serce ok.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

TRAZODON (Trittico CR)

przez Totylkoon 10 wrz 2015, 20:42
Ja od jakiegoś czasu przed połknięciem triticco 75 rozgryzam mocno tabletkę i popijam szklanka wody, działa wtedy dużo szybciej od 0,5 do godziny po zażyciu, a jak nie rozgryzałem to było różnie, raz działało a raz nie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

odstawianie trittico

przez Rokuryou 17 wrz 2015, 15:49
jak wyglądały wasze przygody z odstawianiem trittico przy bezsenności?

jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 17 wrz 2015, 17:29
jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale

- no to widocznie masz brać te małą dawkę , albo sie męczyć w bezsenne noce .Wybór masz prosty , albo tak , albo tak ,,,
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez achino 17 wrz 2015, 17:34
Placebo. Nawet się odgryźć nie da 5 mg.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

TRAZODON (Trittico CR)

przez Rokuryou 17 wrz 2015, 18:37
Kalebx3 napisał(a):
jestem w trakcie zmniejszania dawki i doszłam już do 5mg, po których i tak śpię jak niemowlak. Ale chociaż dawkę przyjmuję mikroskopijną, to bez niej snu nie ma wcale

- no to widocznie masz brać te małą dawkę , albo sie męczyć w bezsenne noce .Wybór masz prosty , albo tak , albo tak ,,,

Ale jak to tak, do końca życia?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kontrast 17 wrz 2015, 19:01
Rokuryou, To bardziej efekt psychologiczny niż realny wpływ na chemie mózgu. Masz może wyrobiony taki mechanizm, spróbuj łykać coś innego zamiast tego.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

TRAZODON (Trittico CR)

przez malutkaa89 19 wrz 2015, 01:43
Może komuś się przyda:

zaczęłam od małych dawek stopniowo zwiększając przez 3 miesiące aż do 150mg i jeszcze jadę wyżej choć już prawie nie mam objawów. Lek ogromnie mi pomógł. Początkowo słynne problemy ze snem (budzenie nad ranem) przez co wielu z was się zraziło, ale ja się nie zrażałam i po kilku dniach przeszło. Aktualnie sen bardzo dobry, snów nie pamiętam i nie przeszkadza mi to, tyle że muszę te 8-10h przespać by nie czuć się z rana przymulona. Ze skutków ubocznych miałam z początku delikatne nawet nie zawroty ale uczucie ciężkości. Szybko mija. Brak nudności i wymiotów, co było dla mnie najważniejsze, ponieważ przy innych lekach tak reagowałam i była to katorga a tutaj nic z tych rzeczy. Właściwie prawie nie odczułam skutków ubocznych przy trittico. Lek postawił mnie na nogi, dodał sił do życia, pomógł podjąć ważne decyzje życiowe, których wcześniej nie potrafiłam ogarnąć a teraz się tym jeszcze cieszę i osiagam sukcesy zawodowe i życiowe. Zdecydowana przewaga korzyści. Pomógł zapanować nad silnymi objawami somatycznymi i lękami. Jeśli tylko ktoś dobrze na niego zareaguje - polecam.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 30 wrz 2015, 18:22
Nowy miks: 20 mg Escitalopram + 150 Trittico właśnie. Zobaczymy...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

Re: Trittico

przez Grabarz666 01 paź 2015, 09:02
Anna R. napisał(a):Podsumowując, wydaje mi się, że Trittico będzie dobrym lekiem dla osób z łagodną i niezbyt nasiloną depresją, którzy pragną pozostać aktywni seksualnie.
Mnie niestety nie pomógł.

Zgadzam się, mi również Triittico nie pomógł (pomogło?), sam, jak i w politerapii z moklobemidem.
Mało tego, zmniejszał libido (w końcu jest SSRI, Ki = 160 nM).
Po zmianie na mirtazapinę, konar znów płonie :P

Ad Lu_80, byłem na tym połączeniu - zaburzenia libido (dość znaczne) i anhedonia.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 01 paź 2015, 09:45
Grabarz666 napisał(a):
Anna R. napisał(a):Podsumowując, wydaje mi się, że Trittico będzie dobrym lekiem dla osób z łagodną i niezbyt nasiloną depresją, którzy pragną pozostać aktywni seksualnie.
Mnie niestety nie pomógł.

Zgadzam się, mi również Triittico nie pomógł (pomogło?), sam, jak i w politerapii z moklobemidem.
Mało tego, zmniejszał libido (w końcu jest SSRI, Ki = 160 nM).
Po zmianie na mirtazapinę, konar znów płonie :P

Ad Lu_80, byłem na tym połączeniu - zaburzenia libido (dość znaczne) i anhedonia.

Mi Miirta nie spasowała. Zaburzenia? Trudno. Najważniejsze, żeby lęk opanować i jakoś zacząć żyć.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Grabarz666 01 paź 2015, 10:25
Życie z anhedonią (o ile u Ciebie wystąpi) wcale nie jest fajne - taka wegetacja.
California Rocket Fuel
Wenlafaksyna 50 mg
Mirtazapina 30 mg

Pieprzyca peruwiańska (wyciąg) 700 mg (2-0-0)

Remisja

http://naukowy.eu/

TRAZODON (Trittico CR)

przez Lu_80 01 paź 2015, 11:18
Znam to, długie lata leczenia. Po okresie nasilenia lęków lekka anhedonia nie zrobi mi problemu ;)

Sortuj wg