TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 12:44
Ja wiem, że nie wolno się śmiać z osób zaburzonych, no ale nie mogę, japa sama mi się śmieje :)
Luki_Nerwusik

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 31 mar 2014, 12:46
Luki_Nerwusik, nie jesteś sam. :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 31 mar 2014, 13:09
wieslawpas napisał(a):Ja ten lek lerivon bralem doraznie wieczorem na uspokojenie no i trzeba powiedziec, ze uspokajal mnie bardzo dobrze az do spania prawie. Nie jest to lek któy biore na stałe. Zostaly mi tylko 2 tabletki.

Wiesiu, nie rób cyrku tylko się weź za siebie. Mam wrażenie, że Ty w ogóle nie potrzebujesz pomocy tylko chcesz sobie legalnie poćpać. Idź lepiej motorem pośmigaj, pogoda ładna, a nie na haju chodzisz całą dobę.

Boję się już wchodzić w jakikolwiek temat o leku, aby Ciebie tam nie spotkać :D Niedługo z lodówki będziesz wyskakiwał.
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 31 mar 2014, 13:30
uzytkownik napisał(a):Boję się już wchodzić w jakikolwiek temat o leku, aby Ciebie tam nie spotkać :D Niedługo z lodówki będziesz wyskakiwał.

Haha! :lol: Mam podobnie. :lol: :lol: :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 31 mar 2014, 13:40
Za nie dlugo otworzymy fan club wiesia :p

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 31 mar 2014, 21:00
estera1, chyba anty-club. :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez sunREmo 03 kwi 2014, 10:37
Prosiaczek napisał(a):sunREmo witaj w klubie! bosz juz myślałam ze tylko ja mam gorszego nerwa z byle powodu po lekach... :hide: ataki paniki tez mam, do tego non stop czuje ból w klatce... na to biorę xanax bo to ponoć od paniki.... a jak sie czujesz po tym lerivonie??

Witam:)
Moja lekarka już się nauczyła, że wprowadzanie nowych leków u mnie trzeba od małych dawek. Bo reaguję bardzo "intensywnie".
Niestety, do tych do których organizm przyzwyczaiłam (z własnej głupoty) jak zolpidem, już to nie dotyczy.
Przy wchodzeniu na mozarin i trittico miałam na początku taką "telepkę", bóle w klatce także - już myślałam, że serducho siada. :zonk:

Po levironie sen się poprawił. Szczególnie pierwsze 2 tygodnie wspominam dobrze, gdzie pierwszy raz od 3 miesięcy, nie budziłam się co 2 godziny. Teraz już nie jest tak wspaniale, pewnie organizm się przyzwyczaił.
Zaczynałam od 5mg, teraz 10mg. Miałam dojść do 30mg, ale lekarka zmieniła zdanie i mam pozostać przy 10.
Na początku była też senność i ogólne zmulenie.
Przy okazji udało mi się zejść z 3 tabletek zolpidem do 1 a nawet 1/2. To takie moje małe zwycięstwo :D
Walka trwa dalej...
Niestety są też inne objawy uboczne - MEGA apetyt, takie ssanie w żołądku i głód, że nic tylko myślisz o jedzeniu.
Stracone kilogramy wróciły (a podobało mi się, że wróciłam do rozmiaru 36).
W oczekiwaniu... Na cud.

sit nox cum somno, sit sine lite dies...

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 03 kwi 2014, 11:59
sunREmo napisał(a):Niestety są też inne objawy uboczne - MEGA apetyt, takie ssanie w żołądku i głód, że nic tylko myślisz o jedzeniu.
Stracone kilogramy wróciły (a podobało mi się, że wróciłam do rozmiaru 36).

U mnie było podobnie, dlatego z mirty zrezygnowałam, po trazodonie też kijowo się czuję. Najorsze były 3-4 dni. Teraz na wieczór mam duszności, zawroty głowy, słabo mi, ale żeby po tym spać? No way. Ja z 1.5 tabletki zolpidemu, zeszłam na 1. Taki mój malutki sukces... W porównaniu do Twojego! Podziwiam! I trzymaj tak dalej! :brawo: :great:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez sunREmo 04 kwi 2014, 15:57
Psychotropka`89 napisał(a):Ja z 1.5 tabletki zolpidemu, zeszłam na 1. Taki mój malutki sukces... W porównaniu do Twojego! Podziwiam! I trzymaj tak dalej! :brawo: :great:

Też trzymam kciuki.
Raz lepiej, raz gorzej. Małymi kroczkami, do przodu. :great:
W oczekiwaniu... Na cud.

sit nox cum somno, sit sine lite dies...

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 04 kwi 2014, 21:10
sunREmo, dzięęęęki! :D
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez kitel 11 kwi 2014, 10:34
Czesc
Ja biore trittico 75 CR rano i 150 CR wieczorem. Dodatkowo na wieczor 50mg Hydroksyzyny. Przy tym zestawie moge w nocy spac, bez wybudzen. Unormowalo mi to sen po 8 latach stosowania lekow nasennych typu zolpidem. Na poczatku byly dreszcze, wybudzanie, koszmarne sny, zimne poty ale to pewnie skutek odstawienia zolpikow. Ale przy tych dawkach trittico udalo mi sie. Od miesiaca jestem wolna od lekow typu stinox. Niestety leki pozostaly. Na moje leki trittico jest za slabe. Spamilan spotegowal leki jeszcze bardzo az do atakow paniki wlacznie. Musimy z lekarka poszukac czegos innego :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 11 kwi 2014, 11:32
kitel, hmm... a w jakiej dawce ta hydroxyzyna? Mnie trittico w ogóle nie usypia, próbowałam brać godz. przed snem, 2, 3, 4 i ni chuchu. Nie dam rady po tym spać... :? Tyle dobrze, że z zolpidemu udało mi się, póki co zejść z dawki <z 1,5 tabl do 1>. Ogólnie, masakra...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez kitel 11 kwi 2014, 15:30
Psychotropka '89,
No wlasnie biore 50mg hydroksyzyny na noc. Zwroc uwage, ze biore sporo wiecej Trittico od Ciebie, w sumie 225mg. Zolpidem to najzdradliwsze scierwo na swiecie.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Psychotropka`89 11 kwi 2014, 20:13
kitel napisał(a):Psychotropka '89,
No wlasnie biore 50mg hydroksyzyny na noc. Zwroc uwage, ze biore sporo wiecej Trittico od Ciebie, w sumie 225mg. Zolpidem to najzdradliwsze scierwo na swiecie.

Masz całkowitą rację... :-|

No ja biorę, tyle ile mi lekarz przepisał. Odstawiać nagle nie mogę, bo znam przerypane skutki odstawienne, a ja przez pracę nie mogę być wyłączona na kilka dni, zdychając. Nie wiem, w sumie biorę to trittico jakieś dwa, 3 tyg. Może potrzebuje więcej czasu na rozkręcenie... Nie wiem już sama. :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg