LAMOTRYGINA(Lamotrix,Lamitrin,Danoptin,Epiral,Trigidon,Symla

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
41
69%

Nie
13
22%

Zaszkodziła
5
8%

Liczba głosów : 59

przez refren 27 maja 2014, 17:25
Marian_Paździoch, dzięki za wyczerpującą odpowiedź, jest dla mnie pomocna. U mnie jest trochę podobnie, byłam na wenlafaksynie, było miło... Z tym że sama zaczęłam podejrzewać, że jest za miło i odstawiłam wenla. Zwykle po odstawieniu szybko łapałam dola, a teraz się zaczęły ciekawsze hocki klocki. Recepta na lamo czeka w aptece na moją decyzję.

przez elfrid 27 maja 2014, 17:39
refren, tak z ciekawości, jakie ciekawsze hocki klocki?
pregabalina, wenlafaksyna

przez marwil 27 maja 2014, 17:59
OMG, wypadają mi włosy, tzn. na głowie nie noszę, ale skubiąc lekko na przedramionach- sierść wyłazi bez trudu garściami. To może być od Lamo?
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 27 maja 2014, 18:17
Tańczący z lękami, dziekuje za info :)
nie chciałabym odstawiac lamo, :roll: w przyszlym tyg mam wizyte u P, ja mam ta rane na dloni prawej smaruje tribiotikiem, pianka na oparzenia, wczoraj aloes....no zobaczymy...kurcze, nie chciałabym odstawic lamo, ale jesli bede musiala :-|
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez marwil 27 maja 2014, 18:24
marwil napisał(a):OMG, wypadają mi włosy, tzn. na głowie nie noszę, ale skubiąc lekko na przedramionach- sierść wyłazi bez trudu garściami. To może być od Lamo?

Włosy wyłażą bez trudu z rąk, nóg, klaty, brody- zewsząd. Jestem zdegustowany i zniesmaczony.
Pobieżnie szukawszy odnalazłem takie doniesienia i mam nadzieję, że to przejściowe.
Nie chcę być Ibiszem.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez amelia83 27 maja 2014, 18:28
marwil, hahah byc Ibiszem to rzeczywiscie słabo :smile: / ja biore lamo drugi czy 3 miesiac i ja u siebie tego nie zauwazylam, moze od innego leku? albo liniejesz na wiosne jak moje psy...głupi żart,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez macieywwa 27 maja 2014, 18:29
marwil, no kuzwa, mi jak do tej pory nie wyłażą po lamo i oby tak zostało, włosy to jedyne co mi zostało w stanie nienaruszonym od wielu lat pomimo prawie 40 tki na karku :D
z tego tez powodu jak przeczytałem o depakinie ze czesto po niej wyłazą, momentalnie poszła do kosza :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez marwil 27 maja 2014, 18:34
W dupie mam włosy ;) na głowie. od wieków jadę się na 0, ale to wypadanie zewsząd, to chyba od Lamo, bo od czego??Biorę tylko wellbutrin i nigdy od niego nie lniałem.

przez Marian_Paździoch 27 maja 2014, 18:38
Wypadanie włosów niekoniecznie jest spowodowane lekami. Ja mam tendencję do wypadania włosów, ale przy arsenale z mojego podpisu nie wypadają. Kiedyś wypadały mocno, ale pomogło regularne łykanie kompleksów witaminowych. Niewiarygodnie wzmocniło u mnie włosy codzienne branie chelatu magnezu.
Generalnie mam mega tendencję do tracenia włosów ale: magnez, kompleks witamin, cynk, warzywa i owoce + DX2 :D Po tym szamponie za chu.ja włosy Ci nie wypadną ;) Zresztą ja i tak preferuję obcinanie na 3mm :D
Marian_Paździoch

przez macieywwa 27 maja 2014, 18:42
marwil, jak zaczynałem brac, po jazdach z kwasikiem,pytałem psych czy nie występuje taki ubok, bo jesli tak, to ja dziekuje za lamo, odpowiedziała ze nie spotkała sie z tego typu historiami...bardziej uczulała mnie na wszelkie zmiany skórne na tym leku.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez refren 28 maja 2014, 19:10
elfrid napisał(a):refren, tak z ciekawości, jakie ciekawsze hocki klocki?

Przygnębienie, ból, niepokój, gonitwę myśli, nakręcenie, rozsadzającą energię, euforię. Czasem wszystko tego samego dnia.

przez elfrid 28 maja 2014, 19:12
refren, hmm, skąd ja to znam. problem w tym, że na samym stabilizatorze, też może nie być dobrze. i siłą rzeczy trzeba będzie łączyć leki. teraz bierzesz lamo solo?

przez refren 28 maja 2014, 19:29
Nie, na razie nie zaczęłam jeszcze wcale brać lamo, leczę się tym, co zwykle brałam na niepokój ruchowy i gonitwę myśli - bo zdarzały mi się w przeszłości - czyli kwetiapiną i pernazyną, już właściwie jest normalnie, nawet nastrój mi się raczej uspokoił, choć miewa odchyły w górę lub w dół - ale lekkie. Sam ketrel nie działał idealnie, a z pernazyną się wyciszyłam. Poza zmuleniem i tępotą polekową, jest ok.
Mam taką koncepcję leczenia - że teraz się przeleczę tymi dwoma zamulaczami, żeby się uspokoić, zresetować i nadać sobie dobry start, usunę główne źródła stresu, a potem wejdę pomału na lamo, a z neuroleptyków zejdę.
Nie wiem czy mi się uda, ale do tej pory brałam minimalną dawkę leków, więc dążę znowu do tego samego. Tylko ten CHAD...

przez elfrid 28 maja 2014, 21:13
refren, Zamulenie, tępota polekowe i na dodatek tycie. Chociaż ja na kwetiapinie miałem poprawę funkcji poznawczych, jednak wyprała mnie z emocji, byłem zgaszony i wyłączony. A jaką dawkę kwetiapiny bierzesz? Nie tyjesz po niej?
Myślisz, że same zmulacze to dobre rozwiązanie? Bycie takim nijakim, cichym. Może już lepiej to połączyć z jakimś lekiem przeciwdepresyjnym?

Sortuj wg