FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Marek1977 01 kwi 2013, 16:03
Czy stosował ktoś z Was kombinacje fluoksetyny i agomelatyny?wydaje mi się że te leki mogą działać na siebie synergicznie także dzięki faktowi że obydwa blokują receptor 5HT2c.
Conscientia est, necesse est

przez el_testosterone 03 kwi 2013, 00:14
Jechałem na 40 mg, ale stres w pracy spowodował, że nie mogłem spać... Więc zwiększyłem testowo do 100 mg, lecę drugi tydzień. Dam znać jak działa.

przez qrulewna 09 kwi 2013, 18:55
a u mnie seronil ...działa nierówno.po dłuzszym uzywaniu moge stwierdzic ze ten lek działa na mnie z doskoku.czasami.niestabilny jest jakis takis.2dni dobrze potem 3 dni tak zle ze musze brac benzo.i...znowu 5dni gut a potem 4 ostry zjazd.i niestety objadam się.inne leki jak np moklar miały jakąs stałą dobrą;)-np rok.sam edronax miał stałą dobrą prawie poł. roku.a z tą fluo nigdy nic nie wiadomo.jedno piwo zabija na "2dni potem" kawa tez nie wskazana(a dziecko przed 5 się budzi)kurcze.jestem zmęczona tymi skokami.tak byc nie moze prawda?
zmienic?jutro mam sajko wizyte.
moze jak połechcę jego męskie ego to wreszcie sam pomysli a nie bedzie liczył na moje informacje?mam dosyc podjadania benzo
seronil?seronil edro plus np...ketrel?czy przetrzymac probę wjazdu na 40-60 seronilu i powoli odstawiac edro?plus ketrel?
jak on mnie jutro zostawi samą z tym to się zaciukam.

-- 09 kwi 2013, 17:58 --

nie seronil tylko sertralina!seronil jem teraz i mi skacze ...poziom pionu hehe;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szczypiorek86 11 kwi 2013, 02:00
Mój pierwszy jakikolwiek antydepresant .Stosowałam systematycznie we wszystkich ewentualnych dawkach.Pomagał i to bardzo nie zauważałam żadnych efektów ubocznych,ale do czasu. W pewnym momencie (na krótko przed planowanym całkowitym odstawieniem) musiałam odstawić ponieważ zaczął mi niesłużyć.Kłucie,zatykanie,pieczenie... w klatce piersiowej głównie.
szczypiorek86

przez MamSwojePoglady 11 kwi 2013, 08:16
Dołączam do Was. Dziś zaczynam z Bioxetinem :smile:

przez qrulewna 11 kwi 2013, 08:50
a ja odstawiam.sprobooje komba edro z depralinem.powodzenia all

przez arate 11 kwi 2013, 11:50
freitag20 napisał(a):Arate nie miałaś po Telfaście wybuchów agresji?

Przepraszam, że dopiero się odzywam. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to nie.. nic takiego się nie działo, chcoiaż tak na prawdę nie wziełam leku do konca, stwierdziłam, że nie ma sensu bo wysypa ustała (ot myślenie).

Odnośnie seronilu wiele sie zmieniło, tydzien temu miałam kontrole u psychiatry. Opowiedziałam o moich napadach głodu, o chęci jedynie na słodycze oraz pieczywo, drożdże itp. Doktor powiedziała stanowczo, że jest już ,,po leku''. A więc odstawiłam seronil, a w zamian dostałam TRITTICCO CR na wieczór (zaczynając od 1/3 tabletki przez 5 dni, nastepne 5 dni 2/3 tabletki, no i po 10 dniach cała, a więc 75g) A po 14 dniach, jak zejdzie caly seronil z krwi mam brać 5g ELICEA.
Nie wiem szczerze czy to coś da, na dodatek jestem w okresie okropnego samopoczucia, własnej osoby i chyba wszystkich innych utrapień które cisną się w mojej głowie. Mam wrażenie, ze nigdy z tego nie wyjde....

przez Nika39 12 kwi 2013, 09:29
Witam. Pierwszy raz brałam Andepin półtora roku temu, głownie z powodu nerwicy. Odstawiłam po roku i przez następne pół było w miarę dobrze, choć z czasem zaczęłam odczuwać coraz większe rozdrażnienie i nerwowość, a potem pojawiały się stany depresyjne. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Postanowiłam wrócić do fluoksetyny. Początkowo brałam 20mg, a po 4 tygodniach 30mg. Zaczynam teraz szósty tydzień. Lek rozkręca się bardzo powoli i jego działanie jest niewielkie. Za pierwszym razem szybciej poczułam się lepiej.
Mimo to, myślę, że trzeba dać fluoksetynie więcej czasu, szczególnie przy nerwicy. Lęki się zmniejszyły więc jest nadzieja, że będzie dobrze. Być może będę musiała jeszcze zwiększyć dawkę, ale najwcześniej za 2 tyg. Ogólnie, uważam że lek jest dobry, choć trzeba długo czekać na efekty. Dwa miesiące to minimum przy floksetynie. Po trzech powinna być już znaczna poprawa. Dlatego pozostaje mi życzyć sobie i wszystkim którzy zaczynają brać lek, dużo cierpliwości :D

przez MamSwojePoglady 13 kwi 2013, 07:26
Hej ludzie mam taki problem, mam przepisany Bioxetin 10mg przez pierwszy tydzień, a w drugim tygodniu mam zwiększyć do 20 mg. Tylko, że inteligentna ja zapomniałam i zaczęłam przyjmować od 20 mg, myślę, że nic się nie stało? a co Wy na to? :smile:

przez slow motion 13 kwi 2013, 07:39
MamSwojePoglady, nic się nie stanie. Ja zaczynałam od dawki 20 mg :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez MamSwojePoglady 13 kwi 2013, 07:49
slow motion, dziękuję za szybką odpowiedź :smile:

przez slow motion 13 kwi 2013, 08:12
MamSwojePoglady, proszę ;))

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez marti27 13 kwi 2013, 09:33
macie problem z zaparciami po seronilu? jak sobie z tym radzić...?

przez Strzyga 17 kwi 2013, 19:29
SRANIE
Strzyga

Sortuj wg