KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

przez Niecierpliwy30 13 wrz 2015, 21:20
Anafranil i mianseryna to takze mocne polaczenie. A do tego jeszcze ketrel. Ja bym nie probowal niczego bez konsultacji z lekarzem bo sie nabawisz zespolu serotoninowego. Czasami nam sie wydaje ze im wiecej naladujemy lekow to szybciej wyzdrowiejesz. Ale tak nie jest. Trzeba trafic jeszcze raz mowie niestety trafic. Jest to czasami jak loteria, przy ktorej sie cierpi. Ja kiedys na cipramilu 20mg bylem chyba najzywszym czlowiekiem swiata ale przez glupote to stracilem. Teraz jestem na 225mg wenli i 50mg kwety i jestem martwy. Kweta na sen tez juz nie daje rady moze przez silne dzialanie wenli.... Jestem niby pobudzony ale zalamany , bez zycia i motywacji....

przez liptint 13 wrz 2015, 21:39
Zwiększ kwetiapinę zmniejsz wenlę

przez Siarlek 13 wrz 2015, 22:23
Miałem tak samo niecierpliwy na wenli, brałem przez pół roku i tak to dobrze okresliles pobudzony ale zalamany, tfu.. Żałuje tego pół roku wtedy ale alchemiczka mi tłumaczyła jaki to super lek i w ogóle trzeba brać. A na koniec mi powiedziała po 6 miechach, że wiele lepiej już nie będzie! Od tamtego czasu nabrałem dystansu do mędrców od psychotropów jak coś czuje, że nie jest dla mnie to nie jest i koniec. Zbyt wiele lekarstw brałem, żeby mi ktoś mówił po 2 miesiącach, że jeszcze trochę, że zaskoczy terefere. Ja już swoje wiem :P
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niecierpliwy30 14 wrz 2015, 17:25
Pytanie do Siarlek? Czy bierzesz tylko ketrel czy cos jeszcze dodatkowo?

przez Siarlek 14 wrz 2015, 19:24
75 mg kwety i to tyle, do nie dawna brałem jeszcze Brintellix, ale pożytku żadnego, tylko pogorszył sprawę

przez Niecierpliwy30 14 wrz 2015, 19:38
Ale kweta przeciez slabo dziala antydepresyjnie....

przez Siarlek 14 wrz 2015, 21:52
No ja ci powiem tak. Brałem paroksetyne, wenafleksyne, escitalopram. wortioksetyne, mirtazepine, trazadon, i różne mieszanki. Wszystko to miało działać super i sprawić, że stanę się innym człowiekiem. Tak przez 1,5 roku. Prawda jest taka, że każdy lek miał ten sam schemat działania. Zacząłem brać pigułkę, natychmiastowa poprawa 3- 4 tygodnie, i znowu koszmar bez różnicy ze stanem sprzed brania leku, a czasami nawet gorzej zwiększenie dawki i znowu ura bura szef podwóra a po 3 tygodniach KONIEC. Lekarka powiedziała, że tak na antydepresanty reagują chadowcy i dała Kwetapine. Tak to jest, że wylądowałem gdzie jestem. Jestem na kwecie dopiero miesiąc więc za wcześnie na jakieś tezy. Na temat leczenia mam prostą teorie. Lekarze są trochę jak dzieci we mgle, a leki to loteria. Trzeba się wiele nacierpieć żeby wyzdrowieć. Każdy ma swoje leki i w nie trzeba trafić. A gadanie, że ten lek jest na to i musi pomóc bo tak jest w ulotce itp tid, to tylko statystki badań klinicznych. A wiadomo statystyki statystykami a rzeczywistość to inna bajka

przez Niecierpliwy30 15 wrz 2015, 19:23
Ten ketrel na depresje to chyba lipa.... Taki jakby zamulacz. Sprobuje jutro w dzien jedna tabletke 25mg. Zobaczymy czy zadziala rozluzniajaco.... Z wenlafaksyna to ten ketrel chyba sie nie dogaduje....

przez padaka 15 wrz 2015, 19:35
. Sprobuje jutro w dzien jedna tabletke 25mg
Pójdziesz spać.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Niecierpliwy30 15 wrz 2015, 19:41
Chce sprobowac w robocie wsrod ludzi. Ciekawe czy bede mogl swobodnie rozmawiac...

przez padaka 15 wrz 2015, 20:37
Będziesz bełkotać, a nie swobodnie rozmawiać. W końcu ten lek działa silnie nasennie :roll: Kwetiapina ani inne neuroleptyki nic nie pomagają w FS, czasem nawet nasilają takie lęki.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Siarlek 15 wrz 2015, 23:19
Hmmm, akurat na GAD kwetapina jest równie skuteczna, co paroksetyna i escitalopram.

przez padaka 16 wrz 2015, 09:16
Ja tam brałem praktycznie wszystkie neuroleptyki w małych i dużych dawkach i w ogóle te leki nie działały na objawy nerwicowe.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Niecierpliwy30 16 wrz 2015, 19:29
Jestem po probie ketrelu w dzien podczas pracy. Nie belkotalem ale bylem delikatnie zamulony do tego takie jakby oslabienie wszystkich miesni. Rozleniwienie totalne. Obojetnosc. Na sen to sie chyba tylko nadaje. Na depresje to raczej malo. Juz ponad 6 tydzien na tym leku razem z wenla i tylko dzialanie usypiajace....

-- 18 wrz 2015, 21:40 --

Chej koledzy i kolezanki. Nie wiem jak mam nazwac stan w ktorym sie znajduje. Sprobuje to jakos opisac. Czuje ze moj organizm jest pobudzony ale mam depresje. To tak jak bym wypil kilka energy drinkow ale samopoczucie dalej kicha. O co tu chodzi. Czuje ze ta wenla zmienia mnie jeszcze w gorszego,innego czlowieka. Chodze do pracy. Nawet pracuje szybko ale to tyle. Czekam az sie skonczy praca wracam do domu i zamykanie w pokoju. Nie mam najmniejszej ochoty na spotykanie sie z ludzmi cokolwiek co jest zwiazane z swiatem zewnetrznym, jedynie to forum daje mi iskierke nadzieji.
Czuje jak bym sie zatrzymal w rozwoju, zamarl,zamarzł, oziebl na wszystko,drazliwy, usmiecham sie do ludzi w pracy ale tylko na twarzy wogole nie czuje tego nie sprawia mi to przyjemnosci. Nie wiem jak to nazwac. Takie szybkie, pobudzone zombiee, niezywe, martwe. Wenlo-zombiee. Niby zywy ale niezywy. Dziwne. Zobojetnienie, brak cierpliwosci, koncentracji. To cos czyli wenla zabiera mi nawet wspolczucie dla innych. Czy ktos mial cos podobnego. Pobudzenie ciala ale mozg bez zycia.... Ado tego po obudzeniu po ketrelu jestem ospaly przez 4 godz. Kazdej nocy jakies zle sny...

Sortuj wg