ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Peter88 06 lut 2014, 22:57
ket.jow napisał(a):Nie uzależniają. Na początku możesz mieć zawroty głowy, troszkę biegunkę, potem organizm się przyzwyczaja, ale ciężej dojść podczas sexu czy czegoś tam. Esci ma chyba najmniej skutków ubocznych. Piszę to wszystko odnośnie moich przeżyć. ;)

o super, że ten objaw akurat mnie nie dotyczy. :smile:

Może to dziwne ale czuje się trochę skołowany tak jak bym miał lekkie zawroty głowy, czy to to?, zważając na fakt, że przjmuje 2 dzień 0,5 tabletki a przyjąłem ją o 10 rano :roll:. Podobnie się czułem po usypiających w szpitalu, tylko tutaj spać mi się nie chce zaraz może.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Woj.tek 06 lut 2014, 23:08
Peter, na początku brania leków masz prawo czuć się skołowany a nawet mieć zawroty glowy. Dlatego lekarze zazwyczaj każą zaczynać od pół tabletki, żebyś nie przestraszył się tego. Potem organizm się przyzwyczaja. Nie ma się czym martwić.
Żyję w półamoku
Nie wiem drżę przed jutrem, czy to te dłonie na dual shoku

przez gargul 06 lut 2014, 23:09
Tojaaa Super słyszeć o poprawie. No muszę posypać głowę popiołem bo sam Cię namawiałem do zamiany leku, a tu patrz... Jednak Wy babki jesteście twarde bestie. Ja bym tyle miesięcy z ciągłymi ubokami, chyba nie wytrzymał.

U mnie już muszę powiedzieć że jest super. Powrócił stan sprzed napadów. Wróciła energia, chęci, wszystko...
W robocie siedzę po naście godzin dziennie i nie bo muszę, tylko mi się chce. Problemy mnie już nie przerażają tylko motywują do działania. Stanowią wyzwanie. W następnym tygodniu mam mega ważne spotkanie i nie stresuje się tym tylko szukam rozwiązań.
Na wszystko patrze z pewnego dystansu i nie wkurzam się byle czym.

Jednak dziwny jest ten nasz umysł. Przecież teraz i pół roku temu wciąż jestem "organicznie" tym samym człowiekiem. Niewyobrażalne jest, jak chemia w zakichanym mózgu może na nas wpływać i nami kierować.
Niesie to też pewne ryzyko, że takie stany mogą niestety nawracać, gdyż zależą od mieszanki jaką mózg sam sobie zadaje, ale trzeba się cieszyć tym co jest, a jak przyjdą gorsze dni to się leczyć.

Trzymajcie się ciepło.
Będę się starał zaglądać co jakiś czas, ale patrząc na liczbę wpisów, nie będę w stanie śledzić całości. Jak coś to walcie na priv.

PS
Zauważyliście że wiosna idzie.
pozdr, gargul
----------
Stres? Wpędzanie się w chorobę, głupotą innych...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 06 lut 2014, 23:23
Wutaj Gargul
Bardzo sie ciesze,ze u Ciebie juz tak fajnie:)
Ale nadal na5mg?

przez nova_2013 06 lut 2014, 23:30
gdzie wiosna idzie tam jå czuc :mrgreen: , do nas jeszcze nie dotarla choc zima tego roku wyjåtkowo lagodna i niemal bezsniezna.

Wrocilam do domku duzo wczesniej bo pewnie nadszedl jeden z gorszych dni :( ale nie poddaje sie. Akurat zjezdalam z lotniska z VIPem i tak mi sie zakrecilo w glowie jak przed leczeniem. Zawiozlam klienta na poludnie Stockholmu a stamtåd do mnie to juz jak rzut kamieniem wiec zjechalam do domu. Jutro zrobie sobie wolne i pewnie moj organizm wypocznie. Nie pozostane dzis wieczorem dluzej z Wami tylko poloze sie. Odczytalam zalegle posty z dnia i jutro nadrobie te poranne.

Witajcie gargul oraz nowi Peter88 i ket.jow milo,ze zaglådacie do nas i zasilacie nasze szeregi. Ja z obozu citalopramu ale juz dawno przenioslam sie do tego forum z uwagi na blizniacze dzialania lekow :mrgreen: i wesolå atmosfere jaka tu panuje. Obiecuje, ze nie bedziecie sie z nami nudzic hehehe :D

Mykam do lozeczka, padam na ryjka. Papatki :papa: :papa: :papa:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Woj.tek 06 lut 2014, 23:34
PAPAPATKI ! :great:

Moge poprosic admina albo moderatora zeby mi zmienil nick ?
Żyję w półamoku

przez nova_2013 06 lut 2014, 23:45
mozesz Wojtus. Jak sie pojawi Dark Passenger to wyslij mu pw z prosbå zmiany nicku. (pw - prywatna wiadomosc) albo zapytaj go wprost na forum. Ma nicka w zielonym kolorze jest moderatorem, mysle, ze ma takie same uprawnienia jak admin. Rozpoznacz go :
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Woj.tek 06 lut 2014, 23:54
Kojarzę go, ma wiedze. Dzięki ;)
Żyję w półamoku

przez elmopl79 07 lut 2014, 00:01
Nova
Znam te zawroty Glowy....a robia Ci sie od razu zimne dlonie?Trzymaj sie cieplutko.Pa :papa:

przez nova_2013 07 lut 2014, 00:15
elmopl79, czy zimne dlonie ? Wiesz, ja nie czuje bo prowadze w rekawiczkach wiec trudno mi powiedziec. Ale nie skupialam sie na swoim organizmie w tym momencie, poprostu poczulam jak strasznie mi sie kreci w glowie i staralam sie rozluznic miesnie barkow oraz skoncentrowac sie na drodze. Uczucie bardzo niemile i trwalo okolo 5-6 minut. Pomyslalam sobie, ze to pewnie jeden z tych gorszych dni, ktore powracajå i przeszlam do porzådku dziennego. Jak klient wysiadl to poczulam sie bardzo spiåca i zmeczona choc pojezdzilam dzisiaj moze z 5 godzin tylko. Podjelam decyzje o powrocie do domu i odpoczne sobie caly jutrzejszy piåtkowy dzien. Wydaje mi sie, ze znow przegielam pale bo przeciez mialam jezdzic tylko 5 dni w tygodniu a dzis byl to moj szosty dzien za kolkiem. Ech... na pracocholizm nie ma lekarstwa. Powinnam dostac baty od szefa i siedziec w domu na dupsku jak mi kazano obowiåzkowe 2 dni w tygodniu. Tylko.... ze ja nie potrafie :(

Jejku, zaraz 12 w nocy. Uciekam. Obrazek

przez elmopl79 07 lut 2014, 00:25
Ja tez uciekam....Trzymajcie sie cieplo.Pa...
I spokojnej nocy.

przez Ellora 07 lut 2014, 00:47
Uciekacie a ja dopiero dotarłam

-- 06 lut 2014, 23:52 --

Zrobiłam kroczek..do przodu.A mianowicie wyszłam z mężem do baru w którym spotkaliśmy się ze znajomym.Czułam lekką chwilową spinkę która przeła i zawroty głowy ale one towarzyszą mi od dawna..powolutku przechodzą :D jestem zadowona zsiebie, a banan od ucha do ucha jeszcze mi nie zszedł z buzi...czuję się szczęśliwa :D

-- 06 lut 2014, 23:58 --

To i ja zmykam spać.Do jutra.Kolorowych snów :D

przez lunatic 07 lut 2014, 02:53
ja też chce zmiane nicku

przez Gradrec 07 lut 2014, 07:19
Sobie nowe konto zalozcie :p

-- 07 lut 2014, 06:30 --

Przeczytałem ten pdf, który ktoś wrzucił i jestem zawiedziony w bo opowieść przypadku się urywa w połowie :/

-- 07 lut 2014, 06:32 --

Coś się skopalo. Nieważne. Ściągnąłem drugi raz i smiga.

Sortuj wg