ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 11:46
To się odkręć, bo Ci sprężynka pęknie ;-)
Luki_Nerwusik

przez Ellora 06 lut 2014, 11:52
:) ha ha

-- 06 lut 2014, 11:04 --

lecę do sklepu bo mam chęć na naleśniki :D

przez Tojaaa 06 lut 2014, 12:30
Luki_Nerwusik, masz absolutna racje, nerwicowcy sa wrażliwi, empatyczni, perfekcyjni. No ja taka jestem :mrgreen: staram sie udowodnić sobie i wszystkim ze jestem coś warta i zapier....ile wlezie. Dzieki za mądrości, czesto trzeba powiedzieć to głośno zeby sobie uświadomić oczywiste oczywistosci :D na Ciebie to mozna liczyc :mrgreen:
Ellora, kochana, a jak na spinalam sie przed powrotem do pracy, z tego, co pamietam, pracujesz w przedszkolu. Mogę pocieszyć Cię, ze moja robota jest 10000x gorsza i bardziej stresująca. I mimo tego wróciłam. Zaliczylam kilka ataków prawie paniki, ale nie dałam sie suce rozwinąć, przynajmniej na razie. W razie czego zawsze mozna uciec na zwolnienie, jak nie dasz rady. Jak powiedział luki, nic nie musisz, tylko umrzeć i zesrac sie :mrgreen: :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 06 lut 2014, 12:39
[quote="Tojaaa"]Luki_Nerwusik, masz absolutna racje, nerwicowcy sa wrażliwi, empatyczni, perfekcyjni. No ja taka jestem :mrgreen: staram sie udowodnić sobie i wszystkim ze jestem coś warta i zapier....ile wlezie...

to jakbym o sobie czytała... :D czas to zakończyć bo się można wykończyć

-- 06 lut 2014, 11:42 --

Tojaaa...wiem że mogę uciec tylko ja chcę znaleźć w sobie siłę żeby przezwyciężyć ten strach, bo zawsze byłam bardzo samodzielna a tu klapa..idę robić te naleśniki, koniec użalania się nad sobą :nono:

przez Gradrec 06 lut 2014, 12:52
Jestem nerwicowcem sam, a do kolo perfekcji nawet nie stalem ^^

przez Tojaaa 06 lut 2014, 13:03
Gradrec :papa: , zawsze sa wyjątki od reguły :mrgreen:

przez Gradrec 06 lut 2014, 13:07
Wlasciwie wrazliwy tez nie jestem. Empatia natomiast to, smiem twierdzic, moje drugie imie.
Ciezko jednak jasno stwierdzic cos takiego na swoj temat, wiec ewentualna opinie na temat mnie pozostawie psychologom.

przez krista 06 lut 2014, 13:41
Cześć wszystkim
daję radę nie poddałam sie kurwicy, ale przegrywam z napadami migreny niech ją cholera wezmie wczoraj wieczorem chciałam cos pooglądac w telewizji ale tak mnie głowa rozbolała i zygzaki przed oczami ze prawie nic nie widziałam

przez Woj.tek 06 lut 2014, 13:44
Myślę, że wiele osób chciałoby mieć ból głowy i być wolnym od zaburzeń :P Leki przeciwbolowe nie pomagają ? Te zygzaki ciekawe...
Żyję w półamoku
Nie wiem drżę przed jutrem, czy to te dłonie na dual shoku

przez lunatic 06 lut 2014, 13:47
na migrene leki serotoninowe, na przerwanie ataków tradycyjne leki p/bólowe są słabe

przez nova_2013 06 lut 2014, 13:48
Dziendoberek wszystkim radosnym i usmiechnietym forumowiczom :mrgreen:

wrocilam bardzo pozno wczoraj bo byla masa zlecen i nie mialam ani krzty wytchnienia. Ale takie dnie kocham ! Z kazdym dniem jestem coraz szczesliwsza i silniejsza bo praca uskrzydla i czlek zapomina totalnie o naprzykrzajåcej sie koorvicy. A ona pozostawiona samej sobie, bez zwracania naszej uwagi i koncentrowania sie na jej figlach, odpuszcza coraz bardziej i bardziej. Dobrze jej tak :105:

Luki_Nerwusik, Tys czlowiek wielki ! Dzien chocby bez jednego Twojego postu bylby dla nas dniem straconym. Dajesz nam takiego powera, ze az sie zyc chce i dzialac. Prosze ! Jak wielkå moc majå pozytywne i optymistyczne posty - rozpoczynajmy kazdy nowy dzien usmiechem od ucha do ucha i smiejmy sie w twarz chorobie :mrgreen:

Ellora, czy Ty wiesz, ze podejrzani i nachalni forumowicze dostajå bana ? Zastosuj te samå zasade do Twoich lękow, spięć i nieokrzesanego strachu przed powrotem do pracy. Musisz potraktowac koorvice rygorystycznie i bez zadnych skrupolow. Tak dlugo jak bedziesz poswiecala swojå uwage na jej psoty i pisala jak Ci to zle, jakie nerwy, jak niedobrze - tak dlugo ona bedzie żerowala w Tobie i zjadala doszczetnie. Dajesz jej najlepsze pozywienie a ona chce wiecej i wiecej. Powiedz STOP i kiedy znowu ona bedzie żądala i wymagala Twojego skupienia na jej egoistycznych cechach i swojej upierdliwosci , odwroc mysli. Zajmij sie ksiåzkå, praniem, spacerem, obejrzeniem komedii ale blagam, zostaw jå w cholere !!!! Przestan tracic swoj cenny czas dla niej bo ona tego nie warta. A kazdego dnia jak widze, karmisz jå i karmisz i karmisz w nieskonczonosc i tracisz energie i sily, bo ona jest jak przyssawka w Twoich myslach i organizmie, wysysa ostatnie soki z Ciebie, a Ty dalej wciskasz jej w gardlo swoje narzekania i zmartwienia. Skoncz z tå pozywkå dla niej bo ona nie ma i nie bedzie miala dla Ciebie litosci.

Praca to najlepsze rozwiåzanie :D bo nasze mysli kierujå sie na inne tory, wiec osierocona koorvica zaczyna czuc niepohamowany glod ale juz wie, ze nie posili sie w nas i zaczyna obumierac. Dajmy jej te rozrywke i glodzmy jå tak aby zginela smierciå naturalnå :lol: i obiecuje, ze nikt nie nazwie nas nikczemnikami jesli nerwica umrze i padnie z glodu.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Ellora 06 lut 2014, 14:00
masz rację nova..ranki są najgorsze...potem już lepiej to zapewne dlatego że szukam zajęcia...naleśniki zrobione :D tylko został wilki bałagan po mojej pracy :D ale ja tak lubię :D lecę do innych zajęć.Dzięki za rady

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:00
krista napisał(a):Cześć wszystkim
daję radę nie poddałam sie kurwicy, ale przegrywam z napadami migreny niech ją cholera wezmie wczoraj wieczorem chciałam cos pooglądac w telewizji ale tak mnie głowa rozbolała i zygzaki przed oczami ze prawie nic nie widziałam

Na migrene podbno LSD/LSA dobre :D

przez nova_2013 06 lut 2014, 14:10
ket.jow napisał(a):Myślę, że wiele osób chciałoby mieć ból głowy i być wolnym od zaburzeń :P Leki przeciwbolowe nie pomagają ? Te zygzaki ciekawe...

Obrazek ano ciekawe te zygzaki, inni widzå jeszcze gwiazdki, inni pętelki, plamki, iskierki a jeszcze inni dollary Obrazek
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Sortuj wg