ARYPIPRAZOL (Abilify)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
32
50%

Nie
12
19%

Zaszkodził
20
31%

Liczba głosów : 64

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez PJT 19 gru 2013, 20:29
Amelia jest spoko, nie ma zamuły tyle. Kasiątko bierze wieksza dawke i cos czuje ja osobiscie nie.
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez amelia83 19 gru 2013, 21:06
PJT, to dobrze :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lucjano 24 gru 2013, 11:32
Witam tutaj wszystkich. Ja po wielu lekach od 5 dni jestem na abilify w malych dawkach zaczynam od 1/4 moze troche wiecej bo trudno podzielic. Wczesniej bralem solian na aktywizacje 100mg ale.zgadnijcie co sie stalo po solianie..... Stalem sie alkocholikiem :)
Mialem stala potrzebe picia alko. Odstawienie spowodowalo powrot do pionu jesli chodzi o alko, natomiast straszny dol przyszedl i byla proba s.
W tej chwili jestem na 20mg amitryptyliny i docelowo 7.5mg abilify. Moje pytanie kiedy minie to uczucie zmeczenia ktore nie pozwala mi funkcjonowac. Leze w lozku zasnac nie moge a paralizujace zmeczenie jest.
Napiszcie czy to wogole mija.
WESOLYCH SWIAT :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lusesita Dolores 24 gru 2013, 12:15
Lucjano, ja też zaczynałam od dawki 1/4 i to zmeczenie po tygodniu mineło u mnie. Badz dobrej myśli
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lucjano 24 gru 2013, 20:02
Dzięki za odp. A powiedz mi czy ta niemoc również przejawiala sie uczuciem takiej lekkiej dusznosci i takim uczuciem jak by szybszego innego bicia serca. Abilify biore 5 dzien. Co ciekawe, na poczatku (2 dni) bylo normalnie tzn jak bym bral cukierki.. Lekarz dal mi to na aktywizacje. Docelowo mam być na 7, 5mg. W tej chwili efekt jest odwrotny. Zdycham, a przede mną dwa dni swiat, jazda do rodziny a ja marze o lozku ale co ciekawe chce mi się lezec ale nie spac
:roll:

-- 24 gru 2013, 19:02 --

Dzięki za odp. A powiedz mi czy ta niemoc również przejawiala sie uczuciem takiej lekkiej dusznosci i takim uczuciem jak by szybszego innego bicia serca. Abilify biore 5 dzien. Co ciekawe, na poczatku (2 dni) bylo normalnie tzn jak bym bral cukierki.. Lekarz dal mi to na aktywizacje. Docelowo mam być na 7, 5mg. W tej chwili efekt jest odwrotny. Zdycham, a przede mną dwa dni swiat, jazda do rodziny a ja marze o lozku ale co ciekawe chce mi się lezec ale nie spac
:roll:

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lusesita Dolores 24 gru 2013, 20:48
Duszno mi bylo i jest nadal strasznie.z biciem serca nie mialam problemu.ja odxzuwalam jeszcze straszna sennosc ale minela
jaka masz diagnoze ze dostales abilify?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lucjano 24 gru 2013, 21:46
Lekarz sam twierdzi ze jestem gdzies pomiędzy dwubiegunowka a poważnymi zaburzeniami osobowośći tyle ze mój stan wciąż się pogarsza lecze sie trzeci rok lacznie z psychoterapia, zjadlem juz wiele tabletek i naprawde bardzo wierze ze w koncu jakis lek mnie wspomoże a abylify ma niby dobre opinie i tez chciałbym przetrwac ten początek wkrecania sie leku ale ile musze czasu jeszcze przecierpiec

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lusesita Dolores 25 gru 2013, 01:38
tak do 2,3 tygodni powinienes poczekac.jak sie nic nie zmieni to powiedziec lekarzowi.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lucjano 25 gru 2013, 01:48
Trzymajcie kciuki aby udalo mi się wytrzymać. Zastanawiam sie tez czy amitriptylina ktora biore 20mg na noc może miec jakieś powiazanie no ale lekarz chyba wie co robi przepisujac mi jedno i drugie w miksie.

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lusesita Dolores 25 gru 2013, 10:07
Lucjano, amitriptylina może mieć wpływ na Twoje skutki uboczne które odczuwasz. Ja np biore jeszcze solian i asertin i wszystkie 3 leki biore w innych godzinach w ciagu dnia bo jak np wezme razem solian i abilify to mi sie strasznie spac chce.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez amelia83 25 gru 2013, 12:36
wzięlam rano abilify i oczy mam jak na zapałki ku....a miał rozkręcać a ja najchętniej posłabym spać :evil: :roll: :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lusesita Dolores 25 gru 2013, 12:56
amelia83, no miałam to samo, powinno minac
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez Lucjano 25 gru 2013, 12:57
Wczoraj pozwolilem sobie opuscic dawke amitriptyliny oraz abylify (lekarz twierdzi ze abylify ma bardzo dlugi okres poltrwania i powiedzial ze jak by za mocno działało ??? To moge wziąć na początku co drugi dzien, wczoraj skorzystalem z tej sugestii . O dziwo mimo zmeczenia mialem bezssena noc o 2:30 musialem zabrac zolpidem, biore go niechetnie ale lepsze to niz niespanie w ogóle.
Dzis po obudzeniu nawet nawet ale głowa wciąż ciężka.
Prosze piszcie jak u was to przechodzi lub przechodzilo wprowadzenie leku.
Pozdrawiam.

ARYPIPRAZOL (Abilify)

przez amelia83 25 gru 2013, 13:15
Ahma, poki co biore przez pierwszy tydzien 7,5 potem 15 zobaczymy,oby minęło
M. Luther King

Sortuj wg