Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwobóle!!!

przez LINA 07 lis 2005, 10:45
Witam Was wszystkich.

Czy ktoś z Was

cierpi na nerwobóle?
Jeżeli tak to jakie macie objawy i jak sobie z nimi radzicie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i

pozdrawiam wszysykich nerwicowców :oops:

przez osia nie dam sie pokonac! 07 lis 2005, 12:21
ja mam nerwobole w okolicy serca :D

jak radze sobie z

nimi mhhhhh....... mysle o czyms innym albo lykam tabletki na uspokojenie

przez cicha woda 07 lis 2005, 17:55
Zadzwoniłam dziś do poradni aby zarejestrować się po raz

pierwszy do psychiatry i niestety porażka. Termin mam dopiero za 3 tygodnie - urok instytucji publicznych :lol: Pozostaje

tylko czekać, mam nadzieję że jakoś dotrwam do tej wizyty, bo raz po raz jest ze mną naprawdę nieciekawie. Czy możecie mi

polecić na ten czas oczekiwania jakieś tabletki ziołowe bez recepty które choć trochę mogą mi pomóc?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olka 07 lis 2005, 19:05
Brawo.....!!!!:) Cicha wodo....to długie oczekiwanie na

wizyty tez ma swoje plusy, jest czas by coś przemysleć, pocwiczyć. Najgorsze jest tylko czekanie na tą pierwsza!!!! Nie

zapomnij podzielić sie z nami wrażeniami........powodzenia:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez cicha woda 07 lis 2005, 19:37
Jeszcze jedno pytanko: Ile średnio kosztują leki? Na jaki

miesięczny wydatek muszę się nastawić jeśli zostaną mi przepisane? Przyznam się, że trochę boję się tych leków. Dużo się

naczytałam o skutkiach ubocznych, senności i problemiami z odstawieniem. Czy to jest faktycznie takie straszne?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Astro 07 lis 2005, 20:03
Trochę nie na temat... ale już nie mogłem się powstrzymać.

Mam

wielką prośbę - używaj dużych liter, używaj znaków interpunkcyjnych, używaj polskich znaków i w ogóle pisz tak jak w szkole

kazali. Nawet nie wyobrażasz sobie jak osobom przyzwyczajonym do przynajmniej średniej poprawności tekstów pisanych

przeszkadza, a czasami uniemożliwia czytanie Twoich postów.

przez nju łan 07 lis 2005, 21:50
nie odzywasz sie na gg wiec jakby co masz moj numer.. a tera

zide spac. dobranoc
nju łan

przez Ania 07 lis 2005, 23:27
Ja biorę Paxtin - 1 tabletkę dziennie. Skutków ubocznych nie

mam, czuję się naprawdę bez porównanaia zanim zaczęłam brać leki. Mam jeszcze lęki, ale są one delikatne i łatwo mi je

pokonać. Paczka tabletek wystarcza mi na miesiąc, a kosztuje ok. 30 zł. Pozdrawiam

przez bibi 08 lis 2005, 01:10
tak to jest ,jak ktoś korzysta z kompa i nie powiadomi o tym

ze ktoś inny chce się ze mną skontaktowac. przepraszam Cię --juz się odzywam :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

nerwica lękowa

przez edyni 08 lis 2005, 03:56
witam! Nerwica lekowa to nie jest choroba

psychiczna od nas niezalezna jak np schizofrenia. Nerwica zalezy od sposobu zycia jesli przez dluzszy czas zyjesz w

niezgodzie z soba przezywasz dlugotrwaly stres a przede wszystkim za bardzo skupiasz sie na wlasnej osobie non stop

zadreczajac sie myslami ze znow zle wypadles i co o tobie pomysla inni to nic dziwnego ze z tego calego napiecia wynika cos

takiego jak nerwica lekowa wiem co to jest sama cos takiego przezywalam te momenty paralizujacego strachu nie znajduje

odpowiednich slow aby to opisac. Pomogla mi medytacja , zaczelam obserwowac swoje negatywne uczucia takie jak strach

gniew...i w ten sposob zaczely sie one zzerac od srodka naprawde wiele zalezy od autosugestii trzeba przemowic sobie do

rozsadku zaczac samouswiadamianie przestac sie bac i oczekiwac nastepnego ataku moze nalezaloby byc bardziej aktywnym cos

robic moze nie tylko dla siebie ale tez i dla innych.Mi pomogla praktyka buddyjska , absolutnie nie nasuwam wam tego abyscie

zmieniali wiare ale polecam medytacje a takze joge to pozwoli wam sie wyciszyc i odradzam branie jakichkolwiek psychotropow

rozmowa z psychologiem nie zaszkodzi(chociaz zalezy z jakim) ale najwazniejsze jest wasze podejscie do sprawy przestancie sie

nad soba uzalac i sobie folgowac zacznijcie robic cos sensownego ze swoim zyciem. Naprawde w zyciu mozna robic wiele fajnych

rzeczy.Wyrzuccie te wszystkie lęki skoro nikt ich nie chce to znaczy ze sa one nie potrzebne!!!!!!
edyni

nerwica lekowa

przez edyni 08 lis 2005, 04:32
nie zgadzam sie z tym ze nerwice lękową leczy

się latami jest to niepotrzebne demonizowanie tej choroby. Wszystko zależy od was wiem że stwierdzenie typu ze wszystkie

nieszczescia jakie na nas spadaja nie sa spowodowane przez kogos albo przez cos ale wszystko zalezy od nas moze byc dla ludzi

niewygodne ale niestety kazdy jest architektem własnego życia owszem istynieja pewne predespozycje skłaniajace do depresji

itp, ale trzeba się wziac w garsc i zacza robic cos konstruktywnego (np. rozwijac swoje pasje) Przestancie sie wszyscy

nawzajem utwierdzac ze zapadliscie na straszna chorobę, jak mniej bedziecie o tym czytac tym mniej bedziecie o tym myslec.Ja

starałam sie jak najmniej wałkowac ten temat , bo czym wiecej sie nim zajmowałam tym częstsze były ataki.Życzę jak

najszybszego wyzwolenia sie od wszystkich przeszkadzajacych uczuc i mysli pozdrawiam trzymki :D
edyni

nerwica lekowa

przez edyni 08 lis 2005, 04:33
nie zgadzam sie z tym ze nerwice lękową leczy

się latami jest to niepotrzebne demonizowanie tej choroby. Wszystko zależy od was wiem że stwierdzenie typu ze wszystkie

nieszczescia jakie na nas spadaja nie sa spowodowane przez kogos albo przez cos ale wszystko zalezy od nas moze byc dla ludzi

niewygodne ale niestety kazdy jest architektem własnego życia owszem istynieja pewne predespozycje skłaniajace do depresji

itp, ale trzeba się wziac w garsc i zacza robic cos konstruktywnego (np. rozwijac swoje pasje) Przestancie sie wszyscy

nawzajem utwierdzac ze zapadliscie na straszna chorobę, jak mniej bedziecie o tym czytac tym mniej bedziecie o tym myslec.Ja

starałam sie jak najmniej wałkowac ten temat , bo czym wiecej sie nim zajmowałam tym częstsze były ataki.Życzę jak

najszybszego wyzwolenia sie od wszystkich przeszkadzajacych uczuc i mysli pozdrawiam trzymki :D
edyni

przez Olka 08 lis 2005, 09:12
Cicha wodo, leki kosztuja naprawde róznie od kilkunastu zł na

miesiąc do ok 70zł, ja biore Moklar, tak na miesiąc wydaje na niego niecałe 50zł. Nie bój się tych skutków ubocznych, jest

duzo leków nowej generacji, które organizm dobrze toleruje i które nie uzależniają ( więc nie bedzie problemu z odstawieniem)

.....chyba:)))) Ja po lekach mam tylko jeden problem......nie chce mi sie spać!!!!
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Olka 08 lis 2005, 09:17
Edyni, czy mozesz napisać coś więcj o medytacji........jak to

robisz?

Sortuj wg