Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 02 mar 2006, 14:35
witaj na forum:D

przede wszystkim :evil: dlaczego brałeś leki jak chciałeś???
przecież je się bierze ciągle przez około 6 miesięcy a potem dopiero dostawia i to bardzo powoli żeby organizm mógł się odzwyczaić.
rozchwiałeś sobie cały system nerwowy. :evil:
teraz musisz iść spowrotem do lekarza i powiedzieć mu jaki numer zrobiłeś oraz jak się czujesz.
przepraszam ze prawie krzyczę ale jestem w szoku. taka nie odpowiedzialnośc!! :roll:
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Trax 02 mar 2006, 14:39
nigdy nie brałem takich leków, myślałem że gdy będe sie czuł dobrze ma m je odstawić. Zresztą sam lekarz powiedział "gdy będziesz czuł ten ucisk) weź tabletke i zobaczysz czy pomoże". Niewiem co mam zrobić czy naprawde musze iść do lekarza ?

przez kukubara 02 mar 2006, 14:49
Witaj Trax moim zdaniem lekarz specjalista nie powinien zaszkodzic,badz tylko szczery i dokladnie opowiedz o wszystkim,nie spiesz sie jak u niego bedziesz opowiedz mu wszystko spokojnie ,i wtedy zdiagnozuje .Specjalisci tzn psychiatrzy maja naprawde duze doswiadczenie w nerwicach i potrafia je rozpoznac.Pozdrawiam cieplo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 02 mar 2006, 14:54
słuchaj i się nie denerwój :D
sam fakt że bierzesz lexapro -lekarstwo na nerwicę depresyjną mówi o tym że masz z nerwica problem.
więc jeżeli nie chcesz isc do lekarza to przynajniej nie zmiejszaj leku. bierz dawkę ustaloną codziennie.
masz widocznie wiele sterów skoro te uciski tak wracają.
ale ja bym poszła do lekarza. skoro byłes u rodzinnego to on jest za darmo
w wogóle to jak on mógł ci takie coś przepisac? przeciez powinien cię skierować do psychiatry.
to psychiatra przepisuje te leki i mówi o ich dozowaniu i skutkach takich doświadczen
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Trax 02 mar 2006, 14:58
dzięki za radę, zobacze co powie mi lekarz rodzinny, może skieruje mnie gdzie dalej. pozdrawiam

none

przez jack 02 mar 2006, 15:58
none
Ostatnio edytowano 21 wrz 2006, 17:41 przez jack, łącznie edytowano 1 raz

przez reirei 02 mar 2006, 16:10
Miałem tak samo, zainwestuj w antydepresanty i spróbuj psychoterapii grupowej
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez grown-up19 02 mar 2006, 16:33
moim zdaniem nie powinieneś czekać tylko iść do lekarza, najlepiej do psychiatry. może to brzmi śmiesznie dla Ciebie, bo być może uważasz że u psychiatry leczą się ludzie 'nienormalni', ale jesteś w BŁĘDZIE. takie objawy, które opisujesz to silne stany lękowe, które wymagają leczenia. jeżeli chcesz sobie pomóc, chcesz zmienić swoje życie to naprawdę nie czekaj dłużej. z lekami należy uważać, to fakt, ale na pewno psychiatra wyśle Cię do psychologa i przynajmniej ja tak uważam, że potrzebna jest psychoterapia. powiem tylko tyle, że wiem co czujesz i nie życzę tego lęku nikomu, nawet największemu wrogowi. pozdrawiam i nie zwlekaj z wizytą u psychiatry.
Ostatnio edytowano 02 mar 2006, 16:48 przez grown-up19, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

przez cicha woda 02 mar 2006, 16:39
Dobry psychiatra i twoje lęki miną.
Nie jesteś na nie skazany do końca życia.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Dana 02 mar 2006, 18:21
Jack, znam to doskonale, fobia społeczna, "wspaniałe" uczucie. Miałam dokładnie to samo, przez x czasu myślałam o wyjściu po fajki do kiosku, to rozbijało mnie zupełnie. Jaka masa czasu i sił szła na obmyślanie uniknięcia lęku. Od miesiąca biorę leki i lęków nie ma. Polecam wizytę u psychiatry. Zobaczysz, wszystko się odmieni. Powodzenia!

przez Nonenow 02 mar 2006, 18:21
Dzieki. A moze moze ktos polecic jakis gabinet psychologiczny/psychiatryczny w ktory moglbym anonimowo odwiedzic?

W sumie u mnie to takie 'dobijanie' nerwicy, bo lekow nie mam juz od dawna, tylko niepokoje i glupie martwienia sie...

Chyba ze to nie nerwica wcale, tylko.... :lol:

Glupio jest byc takim hipochondrykiem.

przez kukubara 02 mar 2006, 18:47
Nie wiem skad jestes to i trudno polecac

Sortuj wg