Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez drań 20 lut 2006, 19:04
marlow napisał(a):jak się znajdzie tą odpowiednią "połówke" to inni nie mają już znaczenia...

Jest troche w tym prawdy...
ExModerator

przez innge 20 lut 2006, 19:27
marlow napisał(a):jak się znajdzie tą odpowiednią "połówke" to inni nie mają już znaczenia...

...ale niestety nerwica wtedy nie znika :roll: moze czasem jest tylko troche latwiejsza do zniesienia :?
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

Re: Poczucie winy

przez innge 20 lut 2006, 19:32
Magnolia napisał(a):Czy zdarza się Wam "napadowe" (inaczej nie umiem tego określić) poczucie winy,wyrzuty sumienia,pomieszane z jakimś lękiem.Wszystko to dzieje sie w głowie a bardzo jest niedobre i mnie przynajmniej wyczerpuje z resztek sił.... :cry:

jedno z najgorszych uczuc... :?
i do tego taaaaaaakie meczace :roll: ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dana 20 lut 2006, 19:33
Kontika, mam to samo, od 3 tygodni biorę lek i dotychczas świetny sex, miałam zawsze ogromny temperament zepsuł się u mnie całkiem. O orgazmie mowy nie ma, rzadko myślę o sexie, mało co mnie podnieca. U mnie wystapilo to prawie od pierwszej, drugiej dawki leku, stad wiąże to z chemią.

przez wioletta 20 lut 2006, 20:03
ja ziewam bardzo często od kiedy zaczęlam brac leki
wiki

skaczące udo

przez lateralus 20 lut 2006, 20:24
od tygodnia mam taką dziwną dolegliwość... skacze mi udo, np. podczas leżenia na spodniej stronie uda odczuwam jakby krótkie i niezbyt silne (ale strasznie denerwujące) 'szarpnięcia' w udzie. Zupełnie jakby ktoś włożył mi w udo komórkę na alarmie wibracyjnym i zaczął dzwonić :shock:

w sumie wiem, że to tylko nerwicowe, mam takie akcje od czasu kiedy 'dostałem' nerwicy, ale chciałem się zapytać czy macie podobnie?
"(...) Którędy strach przeszedł, tam nie ma nic. Jestem tylko ja."

Frank Herbert "Diuna"

nasze nogi roztanczone

przez kukubara 20 lut 2006, 20:35
Mi co prawda udo nie skacze ale macham noga jak siedze ,czasami mi to pomaga rozladowac napiecie ,zdarza sie tez ze drga mi powieka

przez kasiek 20 lut 2006, 21:07
Znika,znika..Jak dwie osoby odwzajemniają swoje uczucia,to raczej myśla o tym jak sobie uprzyjemnic dzien,a nie o nerwicy.Buziaki
Albo jak sobie uprzyjemnić noc........... ;)

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 7:08 pm ]
Innge,w dwójke jest zawsze ...łatwiej!!!!!!! :)
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez innge 20 lut 2006, 22:16
kasiek napisał(a):Znika,znika..Jak dwie osoby odwzajemniają swoje uczucia,to raczej myśla o tym jak sobie uprzyjemnic dzien,a nie o nerwicy.Buziaki
Albo jak sobie uprzyjemnić noc........... ;)

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 7:08 pm ]
Innge,w dwójke jest zawsze ...łatwiej!!!!!!! :)

widocznie to kwestia bardzo indywidualna. juz dluzszy czas jestem w zwiazku... komfort psychiczny mam... ale tez nadal nerwice i depresje...

wydaje mi sie, ze tak naprawde to nie tak duzy ma na mnie wplyw swiat zewnetrzny...

przez cicha woda 20 lut 2006, 22:30
Mam ten sam problem :?
Jak myślicie, czy obniżenie libido trwa przez cały okres zażywania leku czy po pewnym czasie mija?
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez cicha woda 20 lut 2006, 22:35
Dla mnie największy problem stanowi żołądek. Boję się że w końcu nabawię sie wrzodów jeśli już teraz ich nie mam. Kiedy mam gorszy dzień ból żołądka i biegunka przed wyjściem z domu nie są mi obce. Do tego dochodzi lęk przed wymiotami kiedy już wyjdę z domu. Oczywiście jeszcze nigdy nie zwymiotowałam.

przez cicha woda 20 lut 2006, 22:36
Ja mam ciśnienie średnio 100/60. Z reguły ziewam przez cały dzień, na spacerach też :lol:

przez atrucha 20 lut 2006, 22:48
cicha woda napisał(a):Dla mnie największy problem stanowi żołądek. Boję się że w końcu nabawię sie wrzodów jeśli już teraz ich nie mam. Kiedy mam gorszy dzień ból żołądka i biegunka przed wyjściem z domu nie są mi obce. Do tego dochodzi lęk przed wymiotami kiedy już wyjdę z domu. Oczywiście jeszcze nigdy nie zwymiotowałam.

Masz identyczne objawy jak moje na poczatku leczenia. Kilka razy na pogotowiu byłam bo żołądek szalał jak najęty i tylko zastrzyk pomagał. Gastroskopię też zaliczyłam tylko po to,zeby się dowiedzieć,że mam lekko uszkodzoną błonę śluzową żoładka :? Kiedy wymyślili,ze będą mi przegląd jelit "kamerką" robić zwątpiłam..i trafiłam na lekarza który popukał się po głowie i postawił trafną diagnozę. Nerwica lękowa. Dostałam leki i od tej pory nie mam problemów z układem pokarmowym (a jeśli już,to rzadko)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez kasiek 20 lut 2006, 23:11
Melissko,moze jeszcze nie trafiłas na tego

własciwego.
napewno trafisz,zobaczysz.To ponoc spada jak grom a jasnego nieba. i wtedy człowiek uwielbia sie opiekowac tą

druga osobą,zapomina o swoich słabosciach.Mógłby sie przytulac cały dzien.........zobaczysz,tak bedzie.Buziaki :)

[ Dodano: Pon Lut 20, 2006 9:12 pm

]

A poza tym ,Wagi nie potrawią byc same..... :)
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

Sortuj wg