Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: boję się

przez cicha woda 02 lut 2006, 14:51
goha napisał(a): I jeszcze jedno bardzo mnie niepokoi żę strasznie schudłam czy jest ktoś kto też przy nerwicy drastycznie schudł :?:

Oj tak, ja też schudłam i trochę sie tym martwię. Jem normalnie ale mimo wszystko chudnę - stres robi swoje. Myślę że w trakcie powrotu do zdrowia wszystko powinno sie unormować ale na to potrzeba czasu.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez goha 02 lut 2006, 15:19
No właśnie ja też jem normalnie a mimo to chudnę :cry:

przez Olka 02 lut 2006, 15:24
ja tez jadłam normalnie i chudłam........i byłam przekonana ze to nadczynnosć tarczycy- heh :lol:
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anjjjja 02 lut 2006, 15:26
a ja wam powiem tak ,ze tylko w polsce jest jakas chora mentalnosc ,jak psycholog czy psychiatra to odrazu glupkiem jestes,np na zachodzie jest to na porzydku dziennym ludzie wrecz dzwiami i oknami udaja sie do psychologow ,psychoterapeutow,psychiatrow,takze nie zwazaj na durne (ewentualne )docinki bo takowe swiadcza tylko i wylacznie o niedorozwoju tych ktorzy w taki sposob beda reagowac ,trzymaj sie !

przez paula 02 lut 2006, 15:28
Ja też jem czasem za dwoje, tzn wiecej nawet niz mój chłopak, ale żebym czuła że tyję? Nie. A troszke tłuszczyku na zime by sie przydało!

przez kate80 02 lut 2006, 15:31
A ja nie ukrywam tego, że chodzę do psychologa! A tym bardziej się tego nie wstydzę!!! Większośc moich znajomych to rozumie i nawet sami mnie tam wysłali!

przez goha 02 lut 2006, 15:32
W moim przypadku po tym jak opisałam lekarzowi moje objawy to od razu stwierdził że to tarczyca niestety wyniki badań nie potwierdziły jego diagnozy i tak dopiero po roku łażenia od lekarza do lekarza postawili diagnozę NERWICA a potem leki i to wszystko żadnej pomocy ani tłumaczenia co dalej :(

przez Moniczka 02 lut 2006, 15:52
Dziekuje Wam moi kochani!To cudowne forum i cudowni ludzie,na ktorych mozna polegac.
Macie racje-ciezko trafic na dobrego,ludzkiego a przy tym kompetentnego lekarza.Przerazaja mnie te dretwienia ale skoro wszyscy mowia,ze to nerwowe to nie bede sie w tym doszukiwac grozniejszych chorob bo to bez sensu.Jednak zaczelam sie tez jakac,a teraz nie jestem w stresie-ciezko bedzie zyc z takim placzacym sie jezykiem i znieksztalcona mowa.
Trzymajmy za siebie kciuki i wspierajmy sie.

PS.A na razie jak dla mnie najlepsze leki to Seroxat i Hydroxyzyna...no i gdyby moje ukochane babcie i dziadek wrocili z zaswiatow to terapia szybko posunela by sie do przodu...
Zostane przy wizytach u pani psychiatry.Ona zdaje sie mnie rozumiec.
Szkoda,ze zycie jest takie kruchutkie...
Moniczka

przez Magda-27 02 lut 2006, 16:03
Ja też schudłam 10 kg w ciągu roku. Niby troche się odchudzałam po ciąży ale nerwica też swoje zrobiła. Bo jak tu mieć apetyt i nie chudnąć jak się co chwila wymiotuje :(
Przyjaciel forum

przez goha 02 lut 2006, 16:15
Ja też właśnie po ciąży schudłam w ciągu roku 22 kilo a co do wymiotów to mam po każdym ataku lękowym :(

przez Mada 02 lut 2006, 16:38
troche sie uspokoilam, widze ze chudniecie to normalna sprawa w trakcie nerwicy. Tez schudlam 8kg i wygladam teraz jakbym miala anoreksje. Nie jem "normalnie", musze wmuszac w siebie jedzenie. Na sama mysl o jedzeniu robi mi sie nie dobrze...blaaahhh

przez mg83 02 lut 2006, 17:10
wiesz to nie jest tak że ja nic nie robię tylko pije,skończyłem studia,teraz jestem na stażu a od pażdziernika wracam na uzupełniające.ale ten czas spędzony w szkole czy pracy jest koszmarem,bo czuję się tam fatalnie i wracam do domu kompletnie zmęczony psychicznie i fizycznie.wiem że alkohol przynosi mi tylko chwilową ulgę i tak naprawdę oszukuję sam siebie,ale uwież wolę chociaż przez chwilkę być szczęśliwy i zapomnieć o tym wszystkim,bo już mam tego wszystkiego dosyć!

przez mg83 02 lut 2006, 17:12
jak co to jest odpowiedz do oli

przez janek 02 lut 2006, 17:14
a ja Ci napisze jak facet do faceta... mówisz, że odczuwasz zmęczenie fizyczne.. co zrobisz jak nie bedziesz miał sił aby podnieść butelke czy kieliszek? :)

Sortuj wg