Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez NnNn 25 maja 2007, 20:21
matrix :?: skas to znamy ;) leku nie pojmuje twojego ale wiem ze kazdy ma inne i inaczej reaguje acz .... podobnie 3MAJ sie :smile: pamietaj ze nie jestes sama :!:
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez NnNn 25 maja 2007, 20:39
Kazano mi odstawic leki :!: dzis nie mam sily pisac o tym g...e :cry: kiedys poswiece cala strone na ten temat :cry: ja juz sie czuje jak nalogowy kolo stojacy w marynarce pod spozywczakiem :!: nie chce mowic co mi sie dzieje po odstawieniu lekow :!: mysle ze sie domyslacie dlatego napisalem wczoraj ze kazdy dzien jest coraz gorszy :!: tobie radze to co sam stosuje ! walka z samym soba i psychoterapia tabletki lykaja cieniaki i ludzie ktorzy jak ja do niedawna zamkli by sie w domach i czekali na smierc chcesz tak ? chyba nie :!: WALKA CHLOPIE WALKA popros a2d2 roze i wiele innych osob ktore mi pomogly moze ciebie tez nakreca :!: POWODZENIA :!:

przez weronika 25 maja 2007, 21:11
Cześć, ja znam dobrze te lęki o których nawet boisz sie pisać ja w mojej chorobie zestresowałam bardzo moją rodzine bo np w środku nocy przybiegałam do mamy przerażona i oznajmiałamjej że co będzie jak ja ją np zabije?przecież kto mi zagwarantuje że ja tego nie zrobie, nie chciałam pilnować małego bratanka bo se ubzdurałam że go moge zabić a przed pójściem spać przystawiałam fotele do balkonu bo przecież jaką ja mam gwarancje że w nocy sie nie dobudze i np we śnie nie wyskocze i wiele takich innych mi to wszysko przeszło po lekach ale może tobiie wystarczy psycholog, nie śiedż tylko i nie czekaj na cud szukaj pomocy szukaj dobrego lekarza terapeuty wiesz czasem długo zajmuje znalezienie kogoś kompetentnego więc nie rezygnuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sadna 26 maja 2007, 09:12
Dzięki. Nawet nie wiecie ile otuchy mi dodały Wasze odpowiedzi. Poczucie, że nie tylko ja mam takie myśli dodaje optymizmu, którego w tym momencie tak bardzo mi brakuje.
Dziękuję.

Siwienie włosów

przez NnNn 26 maja 2007, 10:20
przed chwila czytalem forum kobiet ktore opisuja swoj dramat w zwiazku z siwymi wlosami i zwalily to na stres :shock: tez mam siwe i to sporo ale ... chcialbym wiedziec jak to jest statystycznie czy my mamy faktycznie siwe wlosy :P to jest jedyne miejsce gdzie moge przeprowadzic to badanie :P Kto ma siwe lub siwieje niech sie wpisuje :!:

przez Róża 26 maja 2007, 10:50
E,nie wiem od czego zależy to siwienie.Znam ludzi,którzy przeszli straszne tragedie w życiu i nie osiwieli przedwcześnie od tego.Ja np.do tej pory nie mam siwych włosów,a moja siostra miała już w wieku dwudziestu paru lat.Obie jesteśmy szatynkami.
No nie dziwię się tym kobietom,to na pewno przykra sprawa.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 26 maja 2007, 10:54
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:25 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez 331ania 26 maja 2007, 13:38
sadna myślę że wizyta u psychologa dużo da.Bo jeśli to sama się nakręcasz to leki+psychoterapia z pewnością przyniosą jakiś efekt.Sama jestem ciekawa czy uda Ci się wyzbyć tych lęków z seronilem bo też go teraz biorę.Daj znać jak się będziesz czuła?Pozdrawiam Cię cieplutko:)
ExModerator

przez Cretino77 26 maja 2007, 14:55
ja mam przerózne poczucia winy od mniej wiecej 5 roku zycia, od mniej wiecej 7 ciezka nerwicę - tylko, ze ja juz mam to wszystko w dupiei nawet leczyc mi sie nie chcę :)

a rodzice moi? oni zawsze byli idealni ... ich jedynym tlumaczeniem zawsze bylo to, że po prostu musialem sie "urodzić do niczego" bo ludzie przezywaja gorsze rzeczy niż ja i jakoś sobie radzą :)

glówny tekst mojaj matki w jakiejkolwiek dyskusji to: "ty od dziecka byles nienormalny" :)
neurotyk, depresant, seksoholik, inne mieszane zaburzenia osobowości, kto wie czy nie wyposażony w borderline'a ... :)

www.neurotycznydeviant.blog.onet.pl/

przez oblibenec 26 maja 2007, 15:25
No właśnie, nawet nie tak nie myśl. Na pewno będziesz dobrym lekarzem, a nerwicy można się pozbyć. Ja zrezygnowałem z wymarzonych studiów (turystyka) bo mam lęk przed podróżowaniem. To było w 2001 roku. Rok temu zacząłem psychoterapię. Trochę jestem przerażony, bo tu wszyscy piszą, że po kilku miesiącach widzą poprawę. A ja czuję że jestem na początku..... Ale chyba ufam mojej terapeutce, pozdrawiam. Dodam tylko, że bez leków

przez oblibenec 26 maja 2007, 16:25
Splot,
trochę się pośmiałem, jak pisałeś o tych "chorobach" które miałeś. Jakbym widział siebie samego. Przeziębienie zawsze było dla mnie sepsą, jakiś ból nowotworem. Dzięki Bogu nie miałem kłopotów z sercem, bo pewnie i zwał bym miał. Teraz jestem na psychoterapii, mam nadzieję, żę pomoże, a może już pomaga, bo właśnie wczoraj miałem mdłości a dziś biegunkę, tylko teraz się tak tym nie przejmuję, bo wiem, że to tylko nerwy. Tak samo, gdy jest mi słabo, albo bez powodu mam 37 stopni. Już nie wpadam w panikę, tylko sprawdzam, czy jest powód do zdenerwowania, lęku. Jeśli jest (bo np czegoś się boję, albo mam też inne objawy) to czekam, aż to minie. Ostatnio wycinali mi małą brodawkę na skórze i po zabiego dostałem właśnie stanu podgorączkowego. Na drugi dzień poszedłem do chirurga i poweidziałem o tym - powiedział, że to niemożliwe aby od tak małej ranki było 37 stopni i że musiałem się przeziębić. Wtedy dotarło do mnie, że to nerwy, a raczej strach. Oczywiście wcześniej pojawiły się tradycyjne myśli o sepsie......

Moje objawy i spostrzezenia

przez ToMeK 77 26 maja 2007, 16:27
Witam
Nie było mnie jakis czas na forum - awaria komputera-
Moje objawy wygladaja nastepująco
rano wstaje czuje sie swietnie około 15 -18 zaczynam miec objawy takie jak przed egzaminem tj przyspieszone bicie serca, take dziwne uczucie w gardle i klatce piersiowej taki jakby strach.
Wczesniej brałem afobam ale dostałem rade na forum zeby nie przesadzac i,kupiłem sobie persen i brałem 2-3 razy dziennie po 2 tabletki nawet sobie radził ale brakło mi go w srode i niestety wczoraj musiałem wziąsc pół afobamu czyli 0,12:) i wszystko wróciło do normy.
Ale dzis Dzien Matki troszke emocji z zakupami i niestety znów afobam poszedł w ruch ale tylko pół.
Czy macie podobne objawy??

POZDRAWIAM

przez ToMeK 77 26 maja 2007, 17:19
ja miałem cos podobnego takie dziwne to było jakby mi cos jezdziło pod zebrami tak jakby bańki powietrza ale wyżej niz zoładek.
Miałem to jak było ze mna zle ale jak wezme cos na uspokojenie to przechodzi.
Nasilało sie to jak lezałem juz w łózku kurde ciezko było z tym zasnąć

:0

przez AronFtv 26 maja 2007, 18:38
No właśnie o to mi chodziło u mnie już to przeszło ale to właśnie te objawy miałem :
Podpis usunięty przez administratora.

Sortuj wg