Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pralinka1 14 lut 2015, 22:54
U mnie jest DOBRZE ! Sama nie mogę w to uwierzyć, ALE NAPRAWDĘ OD CZWARTKU CZUJĘ SIĘ NORMALNIE. Przestałam czytać i powiedziałam sobie, że na pewno nic mi nie jest. Badało mnie dwóch lekarzy, jeśli cokolwiek byłoby nie tak to przynajmniej jeden by coś zauważył.
W czwartek wieczorem byłam na przedpremierowym pokazie ,, 50 Twarzy Greya ,, i się wyluzowałam ... Po filmie był bankiecik, drinki, catering - czułam się ok. :brawo:
Pierwszy raz od 3 lat nie miałam ataku paniki w kinie :D. A następnego dnia w piątek pojechałam z mężem 300 km. na koncert, potem poszliśmy na kolację i spędziliśmy noc w hotelu. Przez cały czas czułam się dobrze, cieszyłam się każdą chwilą, żartowałam i nawet się ŚMIAŁAM ( co naprawdę dawno nie miało miejsca ). Zapomniałam, że mam tyłek !!!Czułam się po prostu lekko, jakbym miała 20 lat mniej ... I O DZIWO NIE BAŁAM SIĘ NA KONCERCIE - TO CUD !!! Jestem z siebie bardzo dumna bo rok temu nie byłam w stanie wejść do Atlas Areny, dusiłam się, trzęsłam i w ogóle masakra. Dziś w też w miarę ok, jedynie rano w pierwszej chwili po przebudzeniu poczułam jakiś głęboki smutek. Po powrocie już nie jest tak bajkowo, bo mój mąż to też straszny nerwus i mruk i już po powrocie zdążył wybuchnąć ale ja i tak się cieszę. Wróciłam do szarej rzeczywistości ale ostatnie 2 i pół dnia pokazało, że jednak mogę się jeszcze czuć normalnie.

przez D@ri@nk@ 14 lut 2015, 23:06
pralinka1, bardzo się cieszę że tak się cudownie czułas i że oderwałas się od wszystkiego :D :D :D
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez RunForrest 14 lut 2015, 23:52
O,a ja się dziś nachlałem i jest nawet ok :yeah: wiem,że to nie sposób, ale jak jest ok to nie będę marudził :great:
RunForrest

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 15 lut 2015, 00:39
pralinka1, gratuluje!! wiem jaka to ogromnna radosc moc gdzies pojsc i nie czuc leku :) bardzo sie ciesze ze sie tak czujesz i oby tak bylo caly czas :)

malenstwo31, muffinka25, moze uzywacie za dlugo kropli do nnosa ? czesto przy dlugim uzywaniu wystepuje polekowy nniezyt nosa- i czlowiek znow zapuszcza krople bo daja ulge- a to bledne kolo ...
sprobujcie rozgniesc 3 zabki czosnku prawdziwego nie chinskiego i wdychac sobie noskiem na talerzyku- mi to pomaga! szczypie troche w nosie ale przechodzi:) lepiej nie robic goracych parowek i inhalacji bo to sprzyja rozwojowi bakterii...
RunForrest, wez tenn lek i sie nie zastanawiaj! wiem jak to jest- bo sama mam Coreczke i czesto mam wyrzuty ze nie jestem na 100% taka jak powinnam...
z ukochana tez powinienes porozmawiac- zwiazek polega na tym by wzajemnie sie wspierac i by sobie ufac zwwiazek opiera sie tez na przyjazni- moze ona widzi ze cos jest nie tak i martwi sie- powiedz o tym co czujesz.
sprobuj brac lek bo inaczej nie przekonasz sie czy pomaga- nic Ci po nim nie bedzie- ja biore leki od miesiaca- tez na poczatku bardzo sie balam i zupelnie niepotrzebnie- dzis mija 29 dzien brania lekow i czuje powoli ze to zmierza w dobra strone.
zrob te badania magnezu potasu i tarczycy TSH FT3 i FT4 :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez patgaret 15 lut 2015, 01:14
Byl czas ze przypisywalem sobie rozne chorby i stracilem duzo kasy na badania ale na szczescier ten czas minal
Najładniejsze męskie oczy na Forum

przez muffinka25 15 lut 2015, 10:58
patgaret napisał(a):Byl czas ze przypisywalem sobie rozne chorby i stracilem duzo kasy na badania ale na szczescier ten czas minal
jak udało Ci się to pokonać?
ja dziś usypiajac na chwilę przysnelam i obudzilam się roztrzesiona :( nie wiem czy to serce tak mi łupało czy to te dygoty wewnętrzne. Ciarki przeszły mnie po plecach przez chwilę się bałam się że umrę że to od serca coś mi jest ;( ale jakoś się opamietalam i udało mi się usnac. Głowa nadal pełna myśli.
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez Stokrotk@ 15 lut 2015, 23:49
Ech... u mnie już było lepiej, pojechałam ze znajomymi na narty, ale zderzyłam się z narciarką - ona ustała, ja się przewróciłam, wypięły mi się narty i przeturlałam się parę metrów do przodu. Miałam kask, żadnych obrażeń, bolała mnie tylko lekko głowa w okolicy czoła, tak jakby "odcisnęła się" od kasku. Potem ból przeszedł na noc, kolejnego dnia było spoko, na stoku, kiedy znowu zjezdzalismy na tym stoku, zaczelo mnie lekko bolec. no i w sumie od czasu do czasu od tego piatku lekko pobolewa, ale w sumie... to jest bardziej na zasadzie "czuje" glowe. A bylo tak pieknie... domyslam sie, ze w wiekszosci za "ból" odpowiedzialna jest hipochondria, ale nie jest to przyjemne - na poczatku podejrzewalam wstrzas mozgu, a teraz cos bardziej zwodniczego i nieujawniajacego sie od razu - krwiak pod czaszka... xD

przez Mili89 16 lut 2015, 04:25
Stokrotk@, no masz Ci los! zawsze jak czlowiek chce sie zrelaksowac to cos sie musi przytrafic:/
nie martw sie Kochana- glowka pewnie boli bo sobie stluklas ;) no i nerwy robia swoje ...dobrze ze mialas kask :)

ja dzisiaj bylam u dentysty- tak mnie bolal ten zab madrosci-wkoncu czesc przebila sie bokiem dziasla...a rok temu chodzilam do lekarzy z bolem policzka i kosci i kazdy mi wmawial zatoki albo napieciowe bole i ze to nie od zeba a teraz wyszedl kawalek w tym miejscu i znow ten bol i juz wiem, ze to od tego...
zab najprawdopodobniej zostanie wyrwany...ale bylam u dentysty, w poczekalni bylo duuuzo osob a ja spokojnie usiedzialam :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez martini123 16 lut 2015, 13:37
cześć Wam, ja sobotę przeżyłam w miłej atmosferze, wiecozrem zrobiliśmy małe spotkanie ze znajomymi w domu, był alkohol i czułam się świetnie. ale od wczoraj znowu non stop boli mnie pod lewym żebrem, bardziej niż zazwyczaj. jest to miejsce tak jakbym na wysokości lewego żebra, ale pod nim, jakby w środku. to jest nerwicca tak? wszyscy to mieliście i ja nie musze sie martwić, prawda?... było tak dobrze i znów sie zaczyna...

przez D@ri@nk@ 16 lut 2015, 18:16
martini123 napisał(a): od wczoraj znowu non stop boli mnie pod lewym żebrem, bardziej niż zazwyczaj. jest to miejsce tak jakbym na wysokości lewego żebra, ale pod nim, jakby w środku. to jest nerwicca tak? wszyscy to mieliście i ja nie musze sie martwić, prawda?... było tak dobrze i znów sie zaczyna...

W zasadzie chyba wszyscy ;) To nerwica :!:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez krzysztoff1 16 lut 2015, 20:00
Hej idę jutro na badanie USG brzucha i węzłów chłonnych, boję się że lekarz zdiagnozuje mi raka albo hiv (pomimo ujemnych testów po minięciu okienka serologicznego) Boje się nie wiem co mam zrobić... wszystkie wyniki badań mam w porządku, tylko te węzły..

przez malenstwo31 16 lut 2015, 20:21
krzysztoff1, zobaczysz ,że wszytsko ok, to nerwica! węzły pod żuchwą powiekszają sie przy problemach z zębamia nawet moga Cię nie boleć.
Trzymam kciuku daj znac po wizycie.

przez D@ri@nk@ 16 lut 2015, 22:49
Hej. U mnie super. Czasem powracają objawy, ale działanie leków bardzo je minimalizuje. Debutir zaczął pomagać. Biegunki mam już tylko sporadycznie jak naprawdę się czymś zestresuję.
Najważniejsze że ŻYJĘ :yeah:
Wracam tez do swoich pasji, sportowych, kulinarnych, motoryzacyjnych. A do tego jestem cierpliwa jak nigdy, nawet to co zwykle mnie wkurzało spływa po mnie jak po kaczce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Generalnie jest bardzo ok :D

krzysztoff1 ja mam bardzo czesto powiększone węzły pod pachami i w pachwinach. Wystarczy drobne przeziębienie którego nawet za bardzo nie czujemy a organizm się broni. Niektórzy mają "taką urodę" Wszystko będzie ok :)

malenstwo31 napisał(a):D@ri@nk@, czekam na zdjęcia tortu:)odpoczywaj , relaksuj sie urlopem.

Pamiętałam. Jest fotka :D
Imprezka była niespodzianką dla córki. Umówiłam się z trenerem że wpadniemy z tortem na trening, była mega zaskoczona :D
W tym aspekcie też czuję poprawę, w zeszłym roku ledwo się zebrałam żeby tort zrobić i wyjść z domu na czas jej imprezy z koleżankami.
W tym roku mega zapał i chęci do organizacji :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Orenda 16 lut 2015, 22:50
depresję. a stwierdzili mi schizofrenię, no paczajcie ludziska.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Sortuj wg